Logo

Startovka závodu: INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Klubová startovka

Datum:
06.05.2018
Místo konání:
Hostomice-Lštěň
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Procházka Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Procházka Jan - R1
Stavitel tratí:
Landovský Tomáš - R2
Kluby:
12A     42A     KAD     NNN     2HD     21G     25H     17P     1CP     1VP     38P     3WP     41P     4HP     57P     66P     88P     ABM     AOP     ASU     BBM     BOR     BRU     BSO     BZP     BZR     CST     CTB     DCE     DCH     DKL     DKP     DLP     DOK     DOR     EKP     FSP     FYD     HCE     HOR     CHA     CHC     CHT     JEN     JES     JIL     JPV     KAM     KBP     KCK     KNC     KON     KPY     KRL     KSH     KSU     KTA     LBE     LBM     LCE     LCV     LIT     LLI     LME     LOV     LPM     LPU     LTP     MAS     MBM     MFP     MLA     NEK     OKP     ONO     OPI     OSN     PDY     PGP     PHK     PUL     PVP     RBK     RIC     ROU     ROZ     SCP     SHK     SJC     SJH     SJI     SKM     SKV     SLA     SLP     SMR     SNA     SOP     SRK     SSU     STB     STE     STH     TAP     TBM     TEP     TJN     TJP     TRI     TUR     TUV     TZL     UOL     UVP     VAM     VBM     VIC     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     VTA     ZBM     ZBP     ZVO     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:56:00 Berger Anni 12A9952 8080299 D20A
10:22:00 Wolfram Jakob 12A0103 8251101 H18A
10:24:00 Gassner Jasmina 12A9950 8100399 D20A
10:46:00 Gassner Ferri 12A6601 8030166 H50B
11:48:00 Gassner Anika 12A9650 8290996 D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:45:00 Calvet Christine 42A7050 431946 D45B
09:52:00 Kastner Maya 42A0251 8118228 D16A
10:26:00 Calvet Sofia 42A0250 8255355 D16A
10:38:00 Göschl Erich 42A6600 686868 H50B
11:27:00 Calvet Oliver 42A0400 8030704 H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:25:00 Řehák Miroslav KAD7101 7207367 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:35:00 Bouši Petr NNN000X 0 TD
11:00:00 Dušek Pavel NNN000Y 0 TD
12:02:00 Krákorová Iva NNN 887916 D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 D55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Hill Daisy 21G0950 7210809 D10L
09:55:00 Hill Richard 21G7600 0 H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Tóth Ivett 25H7850 339871 P
11:56:00 Tornai Szabolcs 25H7100 9127807 H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:18:00 Lipińska Julia 17P0251 895005 D16A
11:22:00 Widziewicz Remigiusz 17P6600 504031 H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 8650887 H18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:46:00 Hajduk Maria 1VP0650 2127757 D12
09:48:00 Michalczak Paweł 1VP0600 2127755 H12
09:59:00 Murawski Piotr 1VP7302 7200182 H45B
10:02:00 Piwowar Lidia 1VP0251 2801123 D16A
10:03:00 Paterek Mikołaj 1VP0300 7300458 H16A
10:04:00 Murawska Marta 1VP9850 7200180 D20A
10:08:00 Kędzierska Nadia 1VP0250 2801122 D16A
10:10:00 Murawska Ewa 1VP7250 2127763 TK
10:12:00 Grobelny Alex 1VP0200 2801121 H16A
10:15:00 Michalewicz Alicja 1VP0551 7300453 D14B
10:19:00 Kubacka Wiktoria 1VP0552 2127754 D12
10:25:00 Murek Emilia 1VP0651 2127758 D12
10:27:00 Mielcarek Krzysztof 1VP0502 2127753 H14B
10:27:00 Kapska Nina 1VP0451 2801127 D14B
10:45:00 Murawski Rafał 1VP0700 2127760 H12
10:49:00 Jąder Sandra 1VP0652 2127759 D12
11:00:00 Włodarczyk Łukasz 1VP0601 2127756 H12
11:05:00 Gonda Julia 1VP0450 7300459 D14B
11:07:00 Klecha Weronika 1VP0750 2127761 D12
11:10:00 Galla Andrzej 1VP5900 2127762 TK
11:11:00 Cupryś Amadeusz 1VP0500 7300456 H14B
11:12:00 Nowak Barbara 1VP7050 997889 D45B
11:17:00 Górniaczyk Michał 1VP0501 2127752 H14B
11:23:00 Dreier Anna 1VP0550 7300455 D14B
11:39:00 Brożyński Oliwier 1VP0400 2801129 H14B
11:49:00 Skrzypczak Marika 1VP0452 2127751 D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:56:00 Doren Wiktoria 38P0351 8646297 D16A
09:59:00 Gielec Julia 38P0550 7200166 D14B
10:00:00 Rzenca Piotr 38P0102 8640924 H18A
10:00:00 Block Amelia 38P0250 8640928 D16A
10:04:00 Gielec Zuzanna 38P0251 8640927 D16A
10:08:00 Fortuniak Weronika 38P9850 8646293 D20A
10:12:00 Deredos Bruno 38P0100 8640925 H18A
10:15:00 Ledzion Piotr 38P0301 887251 H16A
10:16:00 Bartos Grzegorz 38P0101 8656097 H18A
10:22:00 Berlińska Paulina 38P0350 7200168 D16A
10:24:00 Nowak Michal 38P0302 8646295 H16A
10:33:00 Lisiak Adam 38P0500 7200171 H14B
10:36:00 Bartos Zbigniew 38P0300 7200172 H16A
10:42:00 Kulesza Igor 38P0304 887244 H16A
10:48:00 Slomczynski Ignacy 38P0303 7200167 H16A
11:02:00 Deredos Nina 38P6150 887243 D55B
11:05:00 Nowak Pawel 38P7700 887248 H40B
11:11:00 Nikitchenko Natasza 38P9750 887239 D21B
11:13:00 Paszynski Piotr 38P8100 8640929 H21A
11:21:00 Lisiak Pawel 38P7400 887247 H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:48:00 Biernat Michał 3WP0201 9201344 H16A
09:49:00 Stefaniak Iza 3WP0753 1394406 D12
09:58:00 Petersburski Krystian 3WP0100 2050607 H18A
10:00:00 Czyński Miłosz 3WP0400 9201349 H16A
10:00:00 Baczulis Magdalena 3WP7750 9201347 TD
10:04:00 Mikuła Daria 3WP0751 1394402 D12
10:09:00 Baczulis Miłosz 3WP0200 1394473 H16A
10:13:00 Kula Maja 3WP0754 1995097 D12
10:15:00 Świerczyński Hubert 3WP8800 881105 TD
10:17:00 Kotkowiak Bartosz 3WP0600 9201343 H14B
10:18:00 Kula Mateusz 3WP0300 8627923 H16A
10:27:00 Grzegorczyk Mateusz 3WP0202 9201337 H16A
10:33:00 Kondys Jakub 3WP0203 9201334 H16A
10:35:00 Vlasiuk Jarosław 3WP0402 9201346 H14B
10:41:00 Kotkowiak Piotr 3WP0401 9201342 H14B
10:52:00 Mikuła Iga 3WP0752 1394444 D12
11:07:00 Kusztelska Natalia 3WP0550 1394413 D14B
11:13:00 Pawłowski Leon 3WP0500 9201348 H14B
11:16:00 Matyja Weronika 3WP0750 1418054 D12
11:22:00 Welc Dominika 3WP0950 1394468 D10
11:41:00 Mazan Bartłomiej 3WP9200 921001 H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:54:00 Biederman Ada 41P0051 8120200 D18A
10:26:00 Garbacik Maja 41P0050 8640909 D18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 Mianowski Rafał 4HP7300 886687 H45B
10:25:00 Chabiera Tomasz 4HP7600 9448505 H40B
11:22:00 Parfianowicz Joanna 4HP6450 895011 D50B
11:40:00 Mianowska Dorota 4HP7450 1408260 D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:39:00 Nowak Grzegorz 57P0300 8656096 H16A
09:57:00 Porzycz Grzegorz 57P0200 8656099 H16A
10:10:00 Pesta Piotr 57P0100 8656098 H18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Pabich Hanna 66P7605 886698 HDR
09:52:00 Zając Dawid 66P0001 887246 H18A
10:06:00 Płóciennik Konrad 66P0000 887245 H18A
10:10:00 Pabich Maria 66P7606 553466 D35B
10:12:00 Krempińska Julia 66P7602 8640908 D16A
10:14:00 Kalisiak Dawid 66P0002 7205969 H18A
10:21:00 Sztranek Jan 66P7611 1407621 H16A
10:53:00 Krempiński Piotr 66P7600 7202779 H40B
11:18:00 Pabich Tomasz 66P8200 886310 H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:42:00 Jurczak Szymon 88P0301 2076141 H16A
09:51:00 Pachnik Stanisław 88P0303 1396724 H16A
09:54:00 Pawłowicz Bruno 88P0000 2053617 H18A
10:06:00 Zaleski Jakub 88P0302 2053614 H16A
10:39:00 Sobiński Adrian 88P0800 2099922 H16A
10:45:00 Jończy Jakub 88P0300 7200176 H16A
11:23:00 Jończy Daniel 88P7500 1411017 H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Kurečka Robert ABM7210 2060216 C H45B
10:14:00 Otrusina Jan ABM9210 7209784 C H21B
10:25:00 Plášková Anna ABM0152 2056310 B D18B
11:14:00 Adámek Filip ABM0101 8656745 A H18A
11:25:00 Florián Vojtěch ABM9901 438043 A H20A
11:26:00 Mulíčková Markéta ABM0362 2067328 A D16A
11:34:00 Kurečková Klára ABM0657 337648 C D12
11:44:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:51:00 Valík Luděk AOP7101 7203322 C H40B
10:52:00 Fukalová Hana AOP9850 52957 R D20A
10:57:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A H16A
11:09:00 Čech Vít AOP0302 8656547 A H16A
11:15:00 Glonek Jakub AOP9602 1625050 R H21A
11:27:00 Valík Adam AOP0301 8656684 A H16A
11:28:00 Valík Tomáš AOP0001 8655384 A H18A
11:51:00 Mielec Jaromír AOP9701 515123 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:56:00 Khýn Vítězslav ASU8304 7203321 C H21B
10:31:00 Horvát Petr ASU9447 8644873 E H21A
10:36:00 Vozdová Klára ASU8964 515189 C D21A
10:43:00 Oľhava Rastislav ASU8949 7201826 C H21A
11:17:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C H40B
11:40:00 Vývodová Jana ASU9852 8655412 A D20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Ptáček Pavel BBM6508 980377 C H50B
11:35:00 Fiala Jan BBM7205 515468 C H21B
12:14:00 Opálková Martina BBM0050 7207019 A D18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:32:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C D40B
09:41:00 Pavlovec Jan BOR9503 9200728 C H21A
09:48:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 A H18A
09:56:00 Kašpar Ludvík BOR9805 7200544 B H20B
09:56:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 7630319 C H55B
10:00:00 Nováková Lucie BOR9854 2051502 A D20A
10:01:00 Koudelková Eliška BOR0652 2067681 B D12
10:03:00 Janoušek Slávek BOR0400 4360 B H14B
10:12:00 Janoušková Lucie BOR9954 1204999 A D20A
10:13:00 Jeřábková Nina BOR0151 1333269 B D18B
10:20:00 Staňová Karolína BOR9853 2111769 R D20A
10:20:00 Mareš Vít BOR0000 7202852 A H18A
10:25:00 Karvánek Matouš BOR9006 52902 C H21C
10:31:00 Tymešová Anna BOR0253 2800957 B D16B
10:38:00 Dikoš Pavel BOR6003 995805 C H55B
10:43:00 Vácha Tomáš BOR7409 8534 C H40B
10:44:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C D40B
10:57:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C D50B
11:04:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B D12
11:11:00 Kořínek Tomáš BOR9007 7003001 C H21A
11:13:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8415 C H40B
11:17:00 Halířová Eva BOR6654 8512 C D50B
11:19:00 Rybářová Tereza BOR0153 2801018 B D18B
11:24:00 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C H75B
11:27:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C H40B
11:27:00 Burda Matěj BOR9608 7667667 C H21A
11:35:00 Jeřábek Petr BOR7105 8439 C H45B
11:35:00 Rumlenová Tereza BOR0453 4367 B D14B
11:38:00 Pavlovec Petr BOR6303 219203 C H55B
11:42:00 Karvánek Petr BOR6600 8513 C H50B
11:45:00 Kubecová Kateřina BOR9959 7996010 A D20B
11:52:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8438 C D40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Rusin Jan BRU7601 2032383 C H40B
10:06:00 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Solomko Vladimír BSO7003 7894 C P
09:35:00 Vítová Lucie BSO0250 7260007 B D16B
09:42:00 Veseleňák Karel BSO0601 232240 C H12
09:47:00 Schimm Dieter BSO4401 8689 C H70B
10:07:00 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B D12
10:19:00 Hejduk Jan BSO0001 1428929 B H18B
10:21:00 Lill Petr BSO0203 8687 B H16B
10:49:00 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B H16B
10:59:00 Solomko Adam BSO0002 9102149 B H18B
11:00:00 Rambousek Karel BSO7907 7204979 C H35B
11:13:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 B H16B
11:45:00 Hejduková Jana BSO7250 7873 C D45B
12:11:00 Knepr Lukáš BSO9401 236987 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C D21B
11:00:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C D40B
11:09:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:24:00 Čechová Zuzana BZR6951 980334 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Gregorová Magdalena CTB1151 51663 C HDR
10:10:00 Gregorová Alice CTB0751 51139 C D12
10:11:00 Gregor Martin CTB7701 887165 C H40B
10:26:00 Gregorová Kamila CTB8151 7208080 E D21A
10:34:00 Benešová Jana CTB9452 8656518 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:42:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C D60B
09:49:00 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C TK
10:05:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C H70B
10:07:00 Kándl Matěj DCE0500 2102710 C H14B
10:07:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H60B
10:08:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D55B
10:32:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D55B
11:01:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21C
11:10:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C H50B
11:41:00 Paul Josef DCE4401 301171 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:41:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:37:00 Geislerová Aneta DKL0151 2042535 B D18B
09:48:00 Brumek Stanislav DKL5201 51343 C H65B
09:57:00 Geisler Richard DKL0700 2067952 C H12
10:00:00 Jedlička Michal DKL8000 1416366 C H35B
10:06:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C D60B
10:15:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C H60B
10:16:00 Pelikán Lukáš DKL9802 7207341 B H20B
10:31:00 Gottvaldová Denisa DKL8550 2106734 C D21C
10:36:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C D45B
10:41:00 Jakovec Petr DKL8602 0 C H21B
10:46:00 Geislerová Dita DKL7550 888635 C TK
10:49:00 Melichna Matěj DKL0102 682699 B H18B
11:05:00 Pilát Bořivoj DKL0500 2115077 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C D10L
09:30:00 Sanna Vivian DKP0751 887925 C HDR
09:30:00 Ledinská Leona DKP8161 2102803 C P
09:30:00 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 P
09:35:00 Illner Vojtěch DKP9600 899156 C H21B
09:36:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C D60B
09:42:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C D50B
09:44:00 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 C D21A
09:46:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C H50B
09:48:00 Tuček Michal DKP8202 2103753 C H35B
09:48:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C D60B
09:49:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C D21C
09:49:00 Klaška Martin DKP0100 9889 B H18B
09:50:00 Karochová Simona DKP8853 9944499 C D21A
09:52:00 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C D50B
09:53:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C H40B
09:53:00 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C D21B
09:59:00 Klaška Pavel DKP9301 1700077 C H21B
10:03:00 Dlouhý Jiří DKP5700 9570000 C H60B
10:04:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B H18B
10:12:00 Salinger Jakub DKP0715 0 C H12
10:15:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C D65B
10:16:00 Víteček Šimon DKP0801 446360 C H10
10:19:00 Rambová Kamila DKP8655 1413714 C D21C
10:19:00 Řadová Lucie DKP0251 897371 B D16B
10:20:00 Dlouhá Jana DKP5950 8644 C D55B
10:20:00 Hopanyuk Anatoliy DKP7900 682700 C H21C
10:21:00 Ridzoň Daniel DKP9907 2102784 B H20B
10:23:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 2080999 C H21B
10:24:00 Ledinský Martin DKP7901 2087675 C H35B
10:25:00 Malačka Milan DKP6000 981822 C TD
10:35:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C H45B
10:35:00 Nekvasilová Tereza DKP0459 4641 B D14B
10:35:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C TD
10:38:00 Šňupárková Anna DKP9652 515071 C D21B
10:45:00 Stehnová Hana DKP5150 51799 C D65B
10:48:00 Stehno Pavel DKP4900 51760 C H65B
10:48:00 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C D60B
10:57:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 C H12
10:57:00 Škáchová Zuzana DKP0656 1413720 C D14B
10:58:00 Sanna Karin DKP0250 7200326 A D16A
11:00:00 Špičáková Lenka DKP5850 8642 C D60B
11:06:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C H50B
11:09:00 Škáchová Viktorie DKP0655 434803 B D14B
11:10:00 Tichá Dorotea DKP0351 2051523 A D16A
11:10:00 Škáchová Magdalena DKP0156 7207772 A D18A
11:10:00 Mullis Carolina DKP0951 2075694 C D10
11:12:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 R D21A
11:20:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C H21B
11:20:00 Mullis Kateřina DKP7753 2075697 C D21A
11:26:00 Víteček Jan DKP7201 7007201 C H45B
11:26:00 Plochová Dominika DKP8651 7207077 R D21A
11:29:00 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C D21B
11:29:00 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C H70B
11:29:00 Sedláček Jaroslav DKP0309 9982 B H16B
11:31:00 Kalousková Marie DKP0151 443091 B D18B
11:42:00 Švarc Antonín DKP0203 8020122 A H16A
11:42:00 Foglarová Naďa DKP6553 2060251 C D45B
11:53:00 Řada Jakub DKP9401 515144 C H21B
12:05:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 C H21A
12:05:00 Klikarová Ivana DKP9953 2094474 B D20B
12:06:00 Malačka Milan DKP0210 446345 A H16A
12:08:00 Klusák Martin DKP8704 8557 C H21B
12:22:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 A D18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:37:00 Dostálová Lejla DLP0650 0 C D12
09:55:00 Dostál Jorik DLP0803 0 C H10
10:06:00 Šimík Marek DLP0600 0 C H12
10:15:00 Dostál Tomáš DLP7400 0 C H40B
10:45:00 Šindelka Antonín DLP7200 2060227 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Synková Barbora DOK0450 2053515 C P
10:16:00 Synková Šárka DOK7650 7773 C D40B
10:17:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C H40B
10:22:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C D35B
10:23:00 Novák Tom DOK5500 886255 C H60B
10:37:00 Koštejn Vít DOK9800 7209363 R H20A
10:58:00 Synková Elena DOK0850 2056280 C D10
10:59:00 Novák Daniel DOK8700 8656618 C H21A
11:02:00 Synek Antonín DOK0001 8657097 A H18A
11:09:00 Synek Marcel DOK7600 2056288 C H40B
11:14:00 Nováková Pavla DOK5950 886256 C D55B
12:27:00 Synek Petr DOK0200 8657096 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Hrdličková Markéta DOR0954 2050485 C D10L
09:30:00 Hrdličková Anna DOR0955 2104707 C D10L
09:30:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C HDR
09:30:00 Šáchová Lucie DOR1153 2104708 HDR
09:30:00 Kašpar Adam DOR1101 2058510 HDR
09:30:00 Gregor Tahmina DOR7552 2050488 P
09:30:00 Žižková Markéta DOR7352 2111608 P
09:30:00 Hrdličková Monika DOR7553 2104699 P
09:30:00 Mirčeva Lenka DOR7350 2082940 C P
09:30:00 Hladký Vojtěch DOR0906 2058508 C H10L
09:30:00 Houšková Daniela DOR7554 2113413 P
09:30:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C H10L
09:34:00 Nigrin Radek DOR7202 2067310 C TK
09:43:00 Šáchová Magdalena DOR0659 2115079 C D12
09:46:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C TK
09:52:00 Nováčková Anna DOR8650 2104710 TK
09:54:00 Chmelík Petr DOR8100 2058502 C H35B
09:55:00 Jiras Jan DOR0505 2042521 B H14B
09:55:00 Petriláková Anežka DOR0251 7205018 B D16B
09:55:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C TD
10:04:00 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C D40B
10:04:00 Jiras František DOR0900 2080953 C H10
10:05:00 Herynek Jan DOR0411 2044894 C H14B
10:05:00 Nigrin Matouš DOR0303 2067311 C H16B
10:05:00 Kučera Pavel DOR7101 2044897 C TD
10:07:00 Tachezy Ruth DOR6451 2080904 C D50B
10:09:00 Petrilák Matouš DOR0409 7204994 B H14B
10:13:00 Šácha Václav DOR0410 2111619 C H14B
10:15:00 Lorenc Vašek DOR0702 2044885 B H12
10:16:00 Jandová Eva DOR0752 2080955 C D12
10:19:00 Houska Jindřich DOR7601 2050492 C H40B
10:20:00 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C TD
10:23:00 Snížek Martin DOR0405 2042541 B H14B
10:23:00 Janda Pavel DOR7600 2044882 C H40B
10:24:00 Arnoštová Kateřina DOR7652 8857 C D40B
10:25:00 Bambousková Julie DOR0650 2044895 B D14B
10:29:00 Ouška Filip DOR0304 2050486 C H16B
10:30:00 Lorenc Václav DOR7200 2058507 C TD
10:46:00 Kašparová Alžběta DOR0753 2111604 C D12
10:47:00 Jirasová Anežka DOR0350 2045303 C D16B
10:49:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C H40B
10:52:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C D40B
10:53:00 Housková Barbora DOR0655 2080957 B D14B
10:55:00 Fialová Kateřina DOR0754 2125345 C TK
10:55:00 Snížek Ondřej DOR0406 2042548 B H14B
10:55:00 Ouška Jiří DOR5700 2104703 C H60B
10:59:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C H45B
11:02:00 Bochenková Jana DOR6150 232174 C D50B
11:04:00 Petriláková Amálie DOR0953 7205024 C D10
11:06:00 Dragoun Matěj DOR0603 2104706 C H12
11:08:00 Nentvichová Julie DOR0351 2045307 A D16A
11:11:00 Nentvich Lubomír DOR5800 2104700 C H60B
11:12:00 Jiras Antonín DOR0701 2042522 B H12
11:14:00 Španěl Ondřej DOR7100 2058506 C H45B
11:17:00 Arnoštová Veronika DOR0455 434596 B D14B
11:18:00 Španěl Filip DOR0704 2080956 C H12
11:18:00 Nová Jana DOR7150 2045313 C D45B
11:19:00 Tachezy Jan DOR0102 2104701 B H18B
11:19:00 Janda Jakub DOR0403 2045308 B H14B
11:19:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C D10
11:19:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C H40B
11:24:00 Kučera Jáchym DOR0301 2044898 A H16A
11:30:00 Janda Ondřej DOR0100 2045310 A H18A
11:41:00 Šácha Marek DOR7102 2104696 C H45B
11:43:00 Hrdličková Klára DOR0553 2044891 C D14B
11:44:00 Tachezy Jan DOR5802 416159 H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Seidl Marek EKP1108 51610 C H10L
09:44:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C H21B
10:00:00 Konečná Marcela EKP7257 725724 C D40B
10:11:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C H21A
10:11:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C H60B
10:13:00 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C H65B
10:20:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C D21B
10:23:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B D16B
10:27:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C D50B
10:37:00 Seidl Miroslav EKP7402 888643 C H21A
10:49:00 Malíková Stanislava EKP8950 2124747 C D21C
10:52:00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C D50B
10:56:00 Kabát Jan EKP6912 886298 C H45B
11:07:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C D21C
11:07:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C H60B
11:08:00 Mikan Albert EKP8606 8654890 C H21B
11:35:00 Fantová Kateřina EKP0256 49632 B D16B
11:47:00 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Bolinová Evelína FSP1150 2116468 C D10L
09:30:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C HDR
09:30:00 Kuželová Ela FSP0750 2067237 C HDR
09:30:00 Bolina Eduard FSP0901 2090846 C H10L
09:40:00 Fibírová Lucie FSP0777 2081361 C D12
09:45:00 Cincibusová Lenka FSP0450 8666 B D14B
09:46:00 Borovička Tomáš FSP9801 888614 B H20B
09:57:00 Starý Jan FSP7800 2092382 C H40B
10:01:00 Skripniková Petra FSP8686 53159 C TK
10:01:00 Skripnik Matouš FSP0800 2800931 C H10
10:03:00 Skripnik Nikola FSP0600 2092396 B H12
10:13:00 Fibír Jakub FSP0900 2081385 C H10
10:16:00 Stará Vendula FSP8150 2092374 C D35B
10:20:00 Borovička Milan FSP6104 515097 C H55B
10:26:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C H50B
10:33:00 Svoboda Fabián FSP0708 2090855 C H12
10:34:00 Svoboda Miroslav FSP7402 2092410 C TK
10:34:00 Leinweberová Julie FSP0755 51854 C D12
10:47:00 Cincibusová Ivana FSP6651 8668 C D50B
10:55:00 Maříková Alžběta FSP0650 2116495 C D12
11:02:00 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C H21B
11:06:00 Skripnik Ondřej FSP7502 7204999 C H35B
11:08:00 Karasová Jana FSP6153 301140 C D21B
11:13:00 Svobodová Adriana FSP0653 2090852 C D12
11:14:00 Cincibus Pavel FSP6605 8669 C H50B
11:19:00 Leinweber Ctirad FSP7401 8878 C TK
11:19:00 Stará Barbora FSP0752 2092388 C D12
11:21:00 Kužel Jan FSP0400 446429 C H14B
11:22:00 Maříková Markéta FSP7351 2116476 C D35B
11:23:00 Hrouda Martin FSP7612 7207862 C H21B
11:28:00 Fibírová Zuzana FSP7555 515173 C D40B
11:30:00 Kužel Tomáš FSP7610 515098 C H35B
11:32:00 Rydlová Eva FSP8989 889669 C D21B
11:34:00 Skripniková Kateřina FSP8051 887950 C D35B
11:42:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75B
11:46:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C D35B
11:50:00 Skripnik Štěpán FSP7909 7201806 C H21B
11:53:00 Mařík Karel FSP7200 2116469 C H45B
12:01:00 Fibír Tomáš FSP7901 515067 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:47:00 Juřina František FYD7800 8329 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:57:00 Mudrová Martina HCE6451 51984 C D50B
10:32:00 Kettner Pavel HCE5900 515105 C H55B
11:27:00 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:33:00 Rücker Jan HOR0201 8659404 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:46:00 Pavlíková Markéta CHA0050 7208096 A D18A
09:46:00 Bek Jiří CHA0103 436431 A H18A
09:51:00 Kaška Rudolf CHA5500 2080917 C H60B
09:52:00 Kašková Kateřina CHA7850 887906 C D21A
09:54:00 Růžičková Vendula CHA0252 2070839 A D16A
09:59:00 Valešová Jana CHA9152 1008144 C D21B
10:03:00 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C D65B
10:07:00 Pachnerová Dominika CHA7750 7500077 C TK
10:08:00 Ševčík Milan CHA5003 8199 C H65B
10:12:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C D50B
10:27:00 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C D65B
10:29:00 Vydra Ivan CHA6600 2124770 C H45B
10:32:00 Valešová Martina CHA9651 8194 C D21B
10:50:00 Čechlovský Jan CHA9300 8200 C H21B
10:55:00 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C H40B
11:15:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C H60B
11:29:00 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:45:00 Łagoda Franciszek CHC0305 0 C H16A
09:53:00 Švadlena Jiří CHC4601 2011854 C H70B
09:56:00 Krawczyński Mikołaj CHC0001 7203701 A H18A
09:58:00 Sudoł Hanna CHC0352 889179 C D16A
09:59:00 Pešek Ondřej CHC8502 2025363 C H21A
10:02:00 Czapliński Jakub CHC0003 1401455 C H18A
10:06:00 Ciesiółka Katarzyna CHC0055 9201008 A D18A
10:06:00 Mazurek Joanna CHC0353 889178 C D16A
10:08:00 Rosłaniec Mateusz CHC0002 895003 C H18A
10:18:00 Mazurek Agnieszka CHC0154 7203696 C D18A
10:27:00 Křivda Martin CHC9501 8659400 C H21A
10:29:00 Křivda Tomáš CHC9901 8656592 E H20A
10:30:00 Kurzyp Stanisław CHC0202 1401454 A H16A
10:32:00 Semrádová Jana CHC9951 8425544 A D20A
10:50:00 Chaloupková Kateřina CHC0051 8320290 A D18A
10:58:00 Švadlena Michal CHC0101 9990101 A H18A
10:59:00 Švadlena Pavel CHC7502 7502000 C H40B
11:05:00 Sobczyński Kalikst CHC7101 9595959 C H45B
11:25:00 Shánělová Štěpánka CHC0152 2011852 B D18B
11:43:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:48:00 Zlesáková Stáňa CHT7352 52154 C D45B
11:29:00 Zlesák Martin CHT7302 52155 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 Zabořil Ondřej JEN0401 7780 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Kodeš Martin JES0801 8809 HDR
09:38:00 Bílý Milan JES7001 7208235 C H45B
10:02:00 Bílá Jiráňová Irena JES6750 7207882 C D50B
10:24:00 Vaníček Viktor JES0602 7210315 C H12
10:47:00 Otta Pavel JES4601 301666 C H70B
10:51:00 Berki Lucián JES0601 8808 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:35:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C H45B
09:36:00 Ježek Vít JIL9903 425529 B H20B
10:08:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C D40B
10:09:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C D65B
10:24:00 Ježek Jakub JIL0104 2035716 A H18A
10:26:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C H55B
10:28:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C D40B
10:38:00 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 A H18A
10:41:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 B H16B
10:46:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 A D16A
10:57:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 A H20A
10:59:00 Kopecká Anna JIL0552 425535 B D14B
11:11:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 C D16B
11:31:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 B D14B
11:39:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:49:00 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 R H20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Nebeský Daniel KAM9404 2102810 C H21C
09:30:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C HDR
09:30:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 C H10L
09:41:00 Balejová Julie KAM0551 2061855 B D14B
09:45:00 Škvor Adam KAM0202 425596 B H16B
09:51:00 Kettner Lukáš KAM9403 887640 C H21A
09:55:00 Albrecht Vladimír KAM7800 981812 C TK
10:01:00 Křemen Štěpán KAM9804 232739 C H20B
10:08:00 Hájek Adam KAM9202 2019240 C H21B
10:09:00 Čapková Lucie KAM0459 2103294 B D14B
10:13:00 Navrátil Boris KAM9203 8656539 C H21A
10:21:00 Rusý Tomáš KAM9301 2051509 C H21A
10:24:00 Víšek Martin KAM0102 9101674 B H18B
10:27:00 Chramosta Tomáš KAM7601 2113411 C H40B
10:30:00 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 A H18A
10:35:00 Chaloupková Hana KAM0252 442850 B D16B
10:38:00 Bejvlová Karolína KAM0258 2058463 A D16A
10:43:00 Kováříková Marie KAM0050 436964 B D18B
10:47:00 Jedlička Jakub KAM0404 2075622 B H14B
10:48:00 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 R D21A
10:50:00 Procházková Andrea KAM9152 224884 C D21B
10:53:00 Šafka Daniel KAM9105 1403413 C H21B
10:56:00 Hájková Eliška KAM9851 515001 A D20A
10:58:00 Šafková Sofie KAM0153 8100401 A D18A
11:03:00 Gajda Martin KAM0405 9201061 A H14B
11:04:00 Kamererová Valerie KAM9452 428250 C D21A
11:05:00 Jíra Tomáš KAM9802 9005139 A H20A
11:05:00 Semík Ondřej KAM9401 920683 E H21A
11:05:00 Sheshikova Anastasia KAM9853 1600872 B D20B
11:05:00 Albrecht Adam KAM0203 995899 B H16B
11:06:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C D45B
11:08:00 Čechová Tereza KAM9852 2058511 E D20A
11:10:00 Gajda Jan KAM0105 9201064 A H18A
11:11:00 Víšková Veronika KAM0452 2088701 B D14B
11:13:00 Hausenblas Šimon KAM9803 361923 R H20A
11:14:00 Valášek Václav KAM0100 336743 B H18B
11:14:00 Škvorová Barbora KAM9150 7208079 C D21B
11:15:00 Jedličková Kristýna KAM0455 2075621 B D14B
11:18:00 Doležalová Monika KAM8851 232409 C D21A
11:20:00 Albrechtová Eva KAM7850 515490 C D21B
11:20:00 Semík Luboš KAM6201 52279 C H45B
11:26:00 Škvor Martin KAM6700 7040267 C H50B
11:28:00 Semíková Lucie KAM0250 515426 A D16A
11:28:00 Hankovcová Lenka KAM7053 682099 C TK
11:30:00 Kovářík Tomáš KAM0300 8656648 A H16A
11:31:00 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C H40B
11:35:00 Šiler Martin KAM0501 2083424 B H14B
11:35:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 886274 B D20B
11:38:00 Valášek Petr KAM6600 52276 C H50B
11:39:00 Chramostová Amálie KAM0355 2088703 C D16B
11:39:00 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 E H21A
11:42:00 Aschermannová Karolína KAM0051 232425 A D18A
11:44:00 Hankovcová Helena KAM0350 442879 A D16A
11:44:00 Valášková Šárka KAM6951 232393 C D40B
11:45:00 Škvor Ota KAM9900 8656655 A H20A
11:48:00 Hankovec Hugo KAM0201 436446 A H16A
11:52:00 Albrechtová Iveta KAM9950 515491 A D20A
11:52:00 Bořánková Karolína KAM9550 9102089 C D21A
12:00:00 Škácha Vít KAM0309 682695 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Valter Petr KBP4500 6645 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Flašarová Marie KCK5756 49615 C D60B
11:31:00 Flašar Jan KCK5701 2080933 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Votavová Renata KNC6452 253105 C P
09:40:00 Šedivý Ondřej KNC9103 52898 C H21C
10:18:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D60B
10:32:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C D50B
10:34:00 Votava Petr KNC6602 52894 C H50B
10:55:00 Votavová Žofie KNC0250 446355 B D16B
11:30:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 B D20B
11:35:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C H60B
11:47:00 Čiháková Lenka KNC6750 7207855 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:20:00 Dittrichová Petra KON8787 515153 C D21A
10:25:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B D18B
10:06:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H50B
10:11:00 Duda František KPY4600 2103786 C H70B
10:17:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C D21B
10:40:00 Kopecká Magdaléna KPY8250 51708 C D35B
10:44:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C D55B
10:47:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C H21B
10:58:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C TK
11:05:00 Klomínský Václav KPY8700 2059735 C H21B
11:32:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Gelnerová Martina KRL7850 2126273 P
09:43:00 Pova Ondřej KRL9304 207825 C H21A
10:07:00 Zmarzláková Olga KRL0552 232613 B D14B
10:28:00 Bodurková Denisa KRL0752 232611 C D12
10:37:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 B D12
10:58:00 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C D21A
11:07:00 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C D10
11:14:00 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 A D16A
11:25:00 Hanáková Lenka KRL9951 7291299 B D20B
11:37:00 Šlechtová Tereza KRL0152 7090701 A D18B
12:05:00 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:59:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C H70B
10:11:00 Šustr Ondřej KSH0501 2080905 B H14B
11:02:00 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C H45B
11:03:00 Mayer Šimon KSH0202 8656537 A H16A
11:17:00 Šustr Antonín KSH0201 2080906 C H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:41:00 Janů Zdeněk KSU9045 886292 C H21B
10:03:00 Jílek Jakub KSU9202 2058482 C H21A
10:07:00 Turczer Petr KSU7945 515179 C H21A
10:08:00 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C D21B
10:18:00 Vozdová Aneta KSU9394 897363 C D21A
10:36:00 Habigerová Jana KSU9888 2053582 A D20A
10:40:00 Šafář Martin KSU0105 2056308 A H18A
10:54:00 Matoušek Milan KSU6701 2058461 C H50B
11:15:00 Hecl František KSU0201 2058486 A H16A
11:16:00 Janů Hana KSU9393 886267 C D21A
11:29:00 Hecl Miloš KSU7601 886296 C H40B
11:54:00 Švancárová Helena KSU7252 2027233 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:37:00 Hudeček Jaroslav KTA6501 416339 C TK
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:58:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C H50B
10:17:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C H70B
10:29:00 Šimon Jakub LBE8801 52979 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:51:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C D45B
11:14:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:50:00 Michalak Kacper LCE0105 9060601 C H18A
09:56:00 Jirčáková Martina LCE8951 889305 R D21B
09:58:00 Głowacz Julia LCE0056 1110200 C D18A
10:05:00 Bednarski Jan LCE9805 435238 C H20A
10:10:00 Nitsch Aleksandra LCE0357 8280803 C D16A
10:14:00 Deptulska Maria LCE0058 8631442 C D18A
10:16:00 Chabiera Lena LCE0356 8444999 C D16A
10:17:00 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C H21B
10:22:00 Mianowska Julia LCE0154 886685 B D18A
10:23:00 Wołowczyk Krzysztof LCE9502 9200095 E H21A
10:23:00 Polishchuk Mariya LCE9454 0 C D21B
10:37:00 Müllerová Markéta LCE9453 303912 C D21C
10:38:00 Špendlíková Kamila LCE0051 7207020 A D18A
10:38:00 Vlažný Jakub LCE9102 7210065 C H21B
10:42:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 A D16A
10:44:00 Kavánková Jana LCE9361 7204981 C D21B
10:49:00 Klusáček Matěj LCE8903 303927 C H21A
10:52:00 Sklenářová Radka LCE9250 889312 R D21A
10:56:00 Šmelíková Dorota LCE0260 8635809 A D16A
10:56:00 Panovec Kryštof LCE0011 331216 A H18A
10:58:00 Mianowska Tosia LCE0753 8131207 C D12
11:06:00 Bednaříková Sára LCE0252 9102568 A D16A
11:21:00 Cahel Marek LCE8803 889288 C H21A
11:33:00 Černocký Libor LCE9803 8656550 R H20A
11:34:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 A D16A
11:47:00 Valenta Jiří LCE9201 896968 C H21A
11:50:00 Čermáková Magdalena LCE9155 9890118 R D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C P
11:10:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:55:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C H21C
10:21:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C D65B
11:24:00 Neradová Alena LIT8551 886283 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Melicharová Barbora LLI7252 51203 C P
09:30:00 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C P
09:40:00 Hořáková Petra LLI6953 8547 C TK
09:42:00 Fürstová Katka LLI6950 2032126 C D45B
09:50:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C H45B
09:53:00 Bradáč David LLI0203 2032132 B H16B
10:10:00 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C TD
10:18:00 Hořák Jaroslav LLI0102 2032134 C H18A
10:21:00 Peterka Jakub LLI0404 9101104 A H14B
10:26:00 Melichar Petr LLI0001 8659416 A H18A
10:41:00 Fürst Matouš LLI9603 8651739 R H21A
11:17:00 Melichar Vojtěch LLI9802 8656608 A H20A
11:24:00 Fürstová Anna LLI9854 8659388 A D20A
11:29:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:51:00 Bejvl Marek LME0400 2056261 C H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:51:00 Žebrák Zbyněk LOV7101 232429 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Šitra Šimon LPM1001 2090869 C H10L
09:47:00 Šoupová Jana LPM6850 301705 C D50B
09:49:00 Vištejn Jiří LPM9304 207839 C H21A
09:52:00 Pechová Iva LPM6151 2067245 C D35B
09:53:00 Stehlík Šimon LPM0501 2082911 B H14B
09:59:00 Šoupa Martin LPM0500 301717 C H14B
10:02:00 Vejvodová Mirka LPM5750 8656660 C D55B
10:04:00 Šiková Barbora LPM9650 8656622 C D21A
10:16:00 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 R D20A
10:20:00 Weissar Petr LPM7020 2082913 C H45B
10:32:00 Šoupa Karel LPM6900 301709 C H45B
10:40:00 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 B D12
10:42:00 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 C H12
10:48:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H35B
10:55:00 Kolovský František LPM9202 8656683 E H21A
10:59:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H60B
11:04:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C D35B
11:07:00 Valeš Jiří LPM9502 8656689 R H21A
11:17:00 Chvalová Věra LPM9452 8656688 C D21B
11:17:00 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C H21B
11:28:00 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C D10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:39:00 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 R H21A
09:44:00 Roudný Václav LPU6102 7209277 C H55B
09:53:00 Fiala Petr LPU8701 7201198 C H21B
09:55:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 R H21A
10:06:00 Horová Pavla LPU9457 8656525 C D21A
10:10:00 Kutílek Jakub LPU8609 2079499 C H21C
10:12:00 Hančová Petra LPU9659 8654895 R D21A
10:23:00 Farář Václav LPU5201 9260 C H65B
10:28:00 Procházková Klára LPU9451 8656512 R D21A
10:34:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 A H18A
10:36:00 Fejfarová Tereza LPU0360 8656534 A D16A
10:46:00 Knapová Lenka LPU9351 2011864 C D21A
10:46:00 Volák Ondřej LPU0010 8656613 A H18A
10:47:00 Čermák Jan LPU9301 8654903 R H21A
10:52:00 Rusin Jan LPU0008 8656619 A H18A
10:53:00 Nožka Radek LPU9005 8656519 E H21A
10:54:00 Waňková Dita LPU7158 7200595 C D45B
10:58:00 Kaplan Jan LPU6401 7200596 C H50B
10:59:00 Waněk Adam LPU9505 1602634 C H21B
11:00:00 Valachová Martina LPU9054 410785 C D21A
11:01:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R H21A
11:04:00 Petrásová Hana LPU0380 8656514 A D16A
11:22:00 Roudný Václav LPU0001 8656528 A H18A
11:27:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C H60B
11:28:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 E D21A
11:30:00 Borovičková Valerie LPU0054 682622 A D18A
11:32:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 A D16A
11:35:00 Procházka David LPU9113 8656511 R H21A
11:36:00 Kopecká Anna LPU9958 8656607 A D20A
11:38:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 A D18A
11:39:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A H16A
11:40:00 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C D21A
11:42:00 Koberová Kateřina LPU0352 8654913 A D16A
11:50:00 Waněk Hubert LPU6506 8990 C H50B
11:57:00 Rusin Vojtěch LPU0321 8656610 A H16A
12:36:00 Waněk Hubert LPU0309 8656616 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C P
09:50:00 Kovář Karel LTP6102 7205033 C H55B
09:54:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C H12
09:58:00 Lošťáková Sára LTP0650 7202578 B D12
10:26:00 Kovářová Lenka LTP9750 7200344 C D21B
10:30:00 Bílý Petr LTP6805 51279 C H50B
10:42:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C H50B
10:45:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C D45B
10:56:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C D55B
10:59:00 Žejdlíková Eliška LTP0350 7202886 B D16B
11:02:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C H50B
11:12:00 Bílý Jakub LTP0104 7200331 A H18A
11:13:00 Lošťáková Ela LTP0951 682083 C D10
11:43:00 Riby Rose LTP0051 7200323 B D18B
11:44:00 Žejdlík Michal LTP7001 682100 C H45B
12:02:00 Würz Bohuslav LTP7307 7200322 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:47:00 Křížová Daniela MAS0250 301510 C D16B
09:57:00 Křížek Filip MAS0301 301509 C H16B
10:05:00 Křížková Marie MAS0450 301516 C D14B
10:09:00 Vendelberger Tomáš MAS0302 2026165 B H16B
10:15:00 Petříková Adéla MAS0352 4455 B D16B
10:25:00 Křížek Josef MAS0201 2026164 B H16B
10:27:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C H60B
10:31:00 Lučanová Barbora MAS0051 301514 B D18B
10:50:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C H55B
10:58:00 Chotětický Václav MAS5200 7886 C H65B
11:23:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:45:00 Zelinka Jiří MBM8740 232019 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Siegl Roman MFP6700 9201746 C H50B
10:12:00 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C D45B
10:16:00 Pelikánová Lucie MFP6950 410387 C TK
10:23:00 Šimšová Pavla MFP0551 428269 B D14B
10:30:00 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C D21A
10:36:00 Kučera Petr MFP7602 515076 C H35B
10:52:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C D35B
11:19:00 Minchev Ivan MFP5700 51769 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 416227 C D10L
10:10:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C H50B
10:22:00 Pivcová Žaneta MLA8050 416178 C TK
10:29:00 Pivec Lukáš MLA7600 1421926 C H40B
10:35:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C H70B
10:37:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 C H16B
10:43:00 Bartošová Marie MLA0451 8656680 B D14B
10:47:00 Milota Josef MLA5801 9101679 C H60B
11:08:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C D40B
11:09:00 Bartoš Václav MLA0101 8656664 B H18B
11:25:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C TK
11:30:00 Sklenář Jan MLA4201 51611 C H75B
11:32:00 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C D50B
11:51:00 Pivec Jan MLA0503 1421927 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:41:00 Zieba Jakub NEK9800 2067347 B H20B
10:11:00 Marešová Klára NEK0250 2067349 B D16B
10:50:00 Nádeníčková Iva NEK0350 2035733 A D16A
11:03:00 Ziebová Veronika NEK0450 2056284 B D14B
11:06:00 Nádeníčková Pavla NEK0150 2056275 A D18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:37:00 Červinková Jitka OKP6451 53525 C D50B
09:55:00 Červinka Jaroslav OKP5803 53558 C H60B
10:35:00 Šámal Václav OKP5600 436401 C H60B
10:38:00 Šámalová Hana OKP6151 502090 C D55B
10:56:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C D40B
11:02:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C H55B
11:52:00 Valentová Helena OKP6550 52099 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Dondová Kateřina ONO7752 2102677 C P
10:04:00 Donda Jiří ONO7600 2102676 C TK
10:39:00 Holíková Simona ONO0553 2087704 B D14B
10:51:00 Oncirk Jan ONO0301 9101105 A H16A
10:59:00 Urbánková Kateřina ONO9250 9200731 C D21B
11:04:00 Holíková Ilona ONO7552 2087686 C TK
11:24:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 B H12
11:33:00 Kulová Laura ONO0552 1400426 B D14B
11:36:00 Frey Jaromír ONO4100 49619 C H75B
11:37:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 B H14B
11:47:00 Pecko Sára ONO0452 1428926 C D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Velátová Lucie OPI0750 2080834 C P
09:30:00 Velátová Jana OPI7350 2088181 C P
09:31:00 Houserová Tereza OPI0156 2091517 C D18B
09:45:00 Peřina Jan OPI7601 301610 C H40B
09:49:00 Heczková Rachel OPI0154 2064777 C D18B
09:49:00 Pazderníková Jana OPI0452 2064771 B D14B
09:49:00 Šmahel Tadeáš OPI1000 2116198 C H10
09:51:00 Bečvář Petr OPI9800 2091539 B H20B
09:54:00 Valenta Adam OPI0102 2091535 B H18B
09:59:00 Bečvářová Markéta OPI0250 2064778 C D16B
10:18:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C H35B
10:19:00 Winzigová Gabriela OPI0157 2091523 C D18B
10:31:00 Počtová Klára OPI0453 2064772 C D14B
10:31:00 Hartvich Otto OPI6900 889291 C H40B
10:37:00 Balková Markéta OPI0450 2111767 B D14B
10:37:00 Šafařík Ivo OPI7402 434828 C H40B
10:41:00 Velát Josef OPI7302 2088182 C H45B
11:01:00 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B D18B
11:08:00 Balek Zdeněk OPI6300 2088146 C H55B
11:09:00 Velát Vojtěch OPI0400 2801033 B H14B
11:15:00 Šafaříková Lucie OPI0350 439103 C D16B
11:21:00 Sobotka Radim OPI0300 2064779 B H16B
11:53:00 Šafařík Bedřich OPI4600 443103 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:36:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C D40B
09:42:00 Zrníková Adéla OSN0099 416210 A D18A
09:47:00 Voráčková Lenka OSN8555 9201331 C D21B
10:26:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C H45B
10:32:00 Kamenická Lenka OSN6955 9690219 C D40B
10:36:00 Zrník Tomáš OSN0606 9579 C H12
10:50:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C H45B
11:01:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C D10
11:14:00 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C H21B
11:14:00 Vališová Martina OSN9696 981804 C D21A
11:24:00 Voráček Michal OSN8000 9201330 C H35B
11:26:00 Zrník Tomáš OSN7118 1398988 C H21B
11:58:00 Nechanická Klára OSN0050 8656601 A D18A
12:30:00 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A H16A
12:54:00 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:21:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C D45B
11:07:00 Nováková Eliška PDY0150 2102772 C D18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C P
09:39:00 Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 1418751 B D16B
09:40:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C H10
09:49:00 Janas Petr PGP0200 2060249 B H16B
09:51:00 Čermáková Klára PGP0352 2099498 B D16B
09:57:00 Janas Adam PGP0404 443090 B H14B
10:09:00 Forst Antonín PGP0106 218851 B H18B
10:17:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B H16B
10:22:00 Ptáčková Hana PGP0750 51639 C D12
10:26:00 Bartoš Vojtěch PGP9809 8656598 B H20B
10:30:00 Střelba Antonín PGP0605 2099508 B H12
10:34:00 Siegl Matyáš PGP0104 7201196 B H18B
10:36:00 Janovský Tomáš PGP0101 8636798 A H18A
10:49:00 Svatá Lucie PGP0952 2801038 C D10
10:59:00 Kabát Martin PGP0408 2099511 B H14B
11:00:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A H16A
11:00:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 R D20A
11:28:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 R D20A
11:40:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 B D20B
11:49:00 Čtrnáct František PGP0401 2121096 B H14B
11:53:00 Kapoun Luděk PGP050X 995812 H14B
11:55:00 Hrabánková Zuzana PGP9950 331147 B D20B
12:12:00 Šimša Martin PGP0309 8654907 A H16A
13:06:00 Hřivna Jakub PGP0305 2800293 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Kavalír Jáchym PHK9901 8656632 A H20A
10:16:00 Novotná Markéta PHK9451 2058530 C D21A
10:21:00 Starý Ondra PHK9813 2025354 A H20A
10:27:00 Chaloupská Pavlína PHK7051 682334 C D45B
10:41:00 Chvátil Šimon PHK9908 2035744 A H20A
10:42:00 Galbavý Matěj PHK0007 2059764 A H18A
10:44:00 Vandasová Adéla PHK0255 8623000 A D16A
10:53:00 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E H20A
10:53:00 Chaloupský David PHK7103 682359 C H45B
11:04:00 Chaloupská Barbora PHK9951 8656524 E D20A
11:09:00 Bendák Jan PHK9800 7681889 R H20A
11:18:00 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 A H18A
11:32:00 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 A D20A
11:47:00 Kamenický Jan PHK6601 7210813 C H45B
12:33:00 Chaloupský Jakub PHK0302 682336 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:54:00 Novotný František PUL4200 205614 C H75B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:56:00 Ptáček Jan PVP7200 2087658 C H45B
11:18:00 Kramoliš Jan PVP5000 7859 C H65B
11:44:00 Neumannová Kateřina PVP9250 8565 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Pekárková Monika RBK9252 7260027 C D21C
10:29:00 Kozumplíková Alice RBK8151 981818 C D21B
10:44:00 Henek Michal RBK8605 515193 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 De Heij Michel RIC6900 443080 C P
09:34:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C D35B
09:41:00 Pračka Tomáš RIC7302 448935 C H45B
09:43:00 Vyhnálková Marie RIC0151 2019236 A D18B
09:55:00 Pračková Ema RIC0451 7209445 B D14B
09:58:00 Pračková Zita RIC7850 2045228 C D35B
10:11:00 De Heij Laura RIC0450 443070 B D14B
10:25:00 Rožek Vojtěch RIC0501 2060269 C H14B
10:30:00 Šrámková Iva RIC7251 2035141 C D45B
10:39:00 Mucha Ondřej RIC0400 2096235 C H14B
10:43:00 Kotenová Markéta RIC0651 9201629 B D12
10:47:00 Šrámek Petr RIC6905 2035144 C H45B
11:01:00 Pecháček Libor RIC7600 2069067 C H40B
11:04:00 Rožková Petra RIC7575 428270 C D40B
11:12:00 Rožek David RIC7403 1111550 C H35B
11:13:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 C D14B
11:15:00 Kotenová Klára RIC7252 2073694 C D45B
11:16:00 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 E D20A
11:17:00 Koten Pavel RIC7200 2060262 C H45B
11:21:00 Pelantová Martina RIC0550 2051504 B D14B
11:25:00 Rožek Vilém RIC0301 9200525 C H16B
11:34:00 Seidlová Magdalena RIC0950 2049649 C D10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:39:00 Buk Ondřej ROU0102 2031368 B H18B
09:45:00 Heller Jiří ROU7708 331503 C TD
09:53:00 Černá Ema ROU0451 2080901 A D14B
10:08:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C H45B
10:14:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C H55B
10:17:00 Krejčová Lucie ROU0453 2127886 B D14B
10:44:00 Buk Petr ROU0001 2075666 B H18B
11:01:00 Buková Hana ROU0750 2031369 C D12
11:11:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C H21B
11:22:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C TK
11:23:00 Buková Anežka ROU0351 2059749 C D16B
11:33:00 Heller Jiří ROU0501 2085606 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Sedláček Patrik ROZ0800 2092429 B H12
10:43:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C TK
10:50:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C H50B
10:50:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C D55B
10:53:00 Jíra Filip ROZ0500 9005138 B H14B
10:55:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B D18B
11:36:00 Sedláčková Petra ROZ7050 7921 C D40B
12:00:00 Voltrová Alena ROZ9951 8181015 A D20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:35:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C H70B
09:58:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C H65B
10:02:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H55B
10:24:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C D45B
10:24:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D60B
10:29:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C H70B
10:31:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C H60B
10:36:00 Jahnová Helena SCP5550 682101 C D60B
11:05:00 Valášek Josef SCP4501 2084946 C H70B
11:06:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C D70B
11:08:00 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 C H65B
11:17:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C H70B
11:20:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C H55B
11:57:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:52:00 Netuková Anežka SHK0750 1396847 C D12
10:14:00 Netuka Jan SHK7001 9126 C H45B
10:25:00 Remeš Petr SHK9403 8655415 C H21A
10:33:00 Gebrt Jan SHK9801 8656729 R H20A
10:34:00 Thýnová Martina SHK0350 8656586 A D16A
10:37:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D50B
10:42:00 Svoboda Ondřej SHK7605 9101116 C H35B
10:50:00 Tichý Radomír SHK0000 7300181 A H18A
10:52:00 Kodytková Denisa SHK0252 2058528 A D16A
11:02:00 Teplá Karolína SHK9251 8656708 E D21A
11:14:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 A D18A
11:19:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 R H21A
11:36:00 Fábera David SHK0305 8656641 A H16A
11:38:00 Holečková Petra SHK0250 8654906 A D16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Tomešová Evelína SJC1150 2102071 C HDR
09:30:00 Kazda František SJC1201 4298 HDR
09:43:00 Tomeš Petr SJC7531 896967 C H40B
09:45:00 Kazda Ondřej SJC8202 8043029 C H21A
10:00:00 Fujáčková Ivana SJC8952 897345 R D21A
10:07:00 Kazdová Jana SJC7752 2020719 C D21C
10:11:00 Mrázková Romana SJC8351 500556 R D21B
10:26:00 Zikmund Zdeněk SJC9703 2045221 C H21B
10:30:00 Lepšík Petr SJC8203 515133 C H35B
10:33:00 Mrázek Jan SJC8102 7717777 E H21A
10:34:00 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A D18A
10:35:00 Kazda Jiří SJC8006 2115001 C H21B
10:39:00 Holas Štěpán SJC8702 8040808 C H21A
11:02:00 Lepšíková Eva SJC8765 8946 C D21B
11:26:00 Kazdová Lenka SJC8484 8293004 C D21B
11:48:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 A D20A
11:48:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H75B
11:51:00 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C D10L
09:42:00 Tichý Martin SJH6401 51929 C H50B
10:22:00 Tichá Jana SJH6451 51925 C D50B
10:25:00 Komárková Lenka SJH7651 995845 C TK
10:28:00 Blažková Kateřina SJH0252 8636796 A D16A
11:12:00 Kinštová Tereza SJH0251 2800337 A D16A
11:25:00 Komárková Zbyňka SJH0751 232404 C D12
12:05:00 Komárek Arnošt SJH7702 981817 C H21B
12:10:00 Hojná Eliška SJH0052 442882 A D18A
12:21:00 Hojný Jáchym SJH0301 8656652 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C P
09:47:00 Bořil Jan SJI9700 7200584 R H21A
09:50:00 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C H21B
09:51:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C H12
10:03:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C H40B
10:17:00 Hrstková Dana SJI6051 7209360 C D50B
10:18:00 Prášil Jakub SJI0702 52969 C H12
10:19:00 Prášil Adam SJI0901 110 C H10
11:01:00 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 A H20A
11:06:00 Čech Petr SJI0001 8656540 A H18A
11:54:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C H50B
12:03:00 Čech Jan SJI9601 7003044 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:32:00 Dittrichová Michaela SKM0251 8656732 A D16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C P
09:52:00 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C H10
10:31:00 Řeháková Mirka SKV0652 7202879 C D12
10:33:00 Savičová Irena SKV5352 51136 C D65B
11:03:00 Řeháková Gabriela SKV0351 7202893 B D16B
11:12:00 Žandová Marie SKV6551 236486 C D50B
11:15:00 Štěrba Marek SKV0401 9005143 A H14B
11:37:00 Kubínová Jana SKV6751 331089 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C P
10:38:00 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C H45B
11:11:00 Doubek Petr SLA7000 7209351 C H45B
11:11:00 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:20:00 Fišer Jiří SLP8503 7111117 C H21B
10:56:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C D70B
11:35:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Pucherna Eduard SMR7401 8074101 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:38:00 Pýcha Lukáš SNA8402 9617 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:42:00 Poláková Lenka SOP0151 7204985 A D18A
11:30:00 Hájková Lucie SOP0350 7204988 A D16A
12:08:00 Poláková Tereza SOP9951 2061783 A D20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C H21C
10:12:00 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C H35B
10:46:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C D35B
11:34:00 Šklíbová Veronika SRK0153 7203465 A D18A
11:37:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 A H20A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:32:00 Bořánek Michal SSU0007 8656733 A H18A
11:05:00 Klíchová Jana SSU8151 9480 C D21B
11:31:00 Poklop Martin SSU8802 1007536 E H21A
11:49:00 Schuster Marek SSU9303 995871 E H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Kučerková Adéla STB1450 8118 C HDR
09:30:00 Kučerka Radek STB1101 49984 C HDR
09:30:00 Dolejší Miloš STB6701 52907 C P
10:09:00 Kubecová Jana STB7399 206351 C D45B
10:21:00 Kubecová Magdalena STB0550 2019212 B D14B
10:22:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C H50B
10:40:00 Dolejší Lenka STB7499 434839 C D40B
11:01:00 Dolejší Jan STB0601 438039 B H14B
11:18:00 Dolejší Kateřina STB0199 7205007 A D18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 Horčička Vít STE9919 8656558 A H20A
10:47:00 Skyvová Kristýna STE7054 1007548 C D21B
11:18:00 Skyva Petr STE6501 1007547 C H50B
11:18:00 Doležal Matyáš STE0208 8655382 A H16A
11:20:00 Marková Ema STE0252 8655379 A D16A
11:20:00 Jirka Mikuláš STE0000 8655377 A H18A
12:24:00 Svoboda Radek STE0207 8655381 A H16A
12:51:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A H16A
12:57:00 Světnický František STE0204 8656687 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Junek Kryštof STH1201 7202572 C HDR
09:30:00 Junek Šimon STH1001 7756777 C H10L
09:43:00 Junek Matouš STH0801 1302784 C H10
10:20:00 Junková Petra STH7451 220254 C D40B
10:41:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C H40B
10:49:00 Hrnčířová Magda STH0051 7204974 B D18B
11:03:00 Junek Petr STH5501 9200530 C H60B
11:07:00 Junek Petr STH7801 9090 C H40B
11:13:00 Hamáčková Eliška STH0153 331022 C D18B
11:19:00 Hrnčířová Ivana STH0351 7207502 B D16B
11:22:00 Kejmarová Jana STH0152 51108 A D18A
11:25:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 B D14B
11:29:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 B H18B
11:36:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C D45B
11:40:00 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A D16A
12:42:00 Štefan Vít STH0202 7201763 A H16A
12:48:00 Link Lukáš STH0205 7204987 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Sieger Ondřej TAP0802 0 C HDR
09:30:00 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C H10L
09:30:00 Sieger Tomáš TAP0603 0 C P
09:39:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C D45B
09:43:00 Slotová Jarmila TAP8650 7778650 C D21C
09:44:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C D40B
09:49:00 Melišík Jan TAP0502 2081357 B H14B
09:56:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8009755 R D21A
09:57:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 8655221 C H21A
10:04:00 Siegerová Lucie TAP7552 51850 C D35B
10:06:00 Sieger Tomáš TAP7501 232106 C H35B
10:11:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 B H20B
10:21:00 Pohl Zdeněk TAP7606 9527 C H40B
10:27:00 Bulíř Jáchym TAP0602 2103723 B H12
10:29:00 Sork Dominik TAP0504 2092402 B H14B
10:32:00 Černý Martin TAP8902 887637 C H21B
10:34:00 Znamenáčková Helena TAP8153 2092438 C D35B
10:35:00 Puchernová Zuzana TAP8453 7518567 C D21B
10:37:00 Tůma Šimon TAP0400 2075696 B H14B
10:42:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C D45B
10:43:00 Popová Jana TAP0252 1418759 B D16B
10:43:00 Smolka Jakub TAP0500 2096222 C H14B
10:48:00 Měšťan Ondřej TAP0100 7201203 A H18A
10:50:00 Zamazalová Kateřina TAP9053 515469 C D21A
10:51:00 Popová Veronika TAP0253 1418760 B D16B
10:56:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C H21B
10:57:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C D45B
11:00:00 Smolková Barbora TAP0356 8654912 A D16A
11:06:00 Tihonová Hana TAP9052 232158 C D21A
11:09:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C H21A
11:12:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 A H16A
11:20:00 Popová Veronika TAP7450 1418756 C D40B
11:27:00 Pop Jonáš TAP0600 9201323 C H12
11:27:00 Bulířová Ema TAP0452 2088202 A D14B
11:33:00 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C H12
11:40:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 C D10
11:45:00 Černý Matouš TAP0501 7207616 B H14B
11:46:00 Hermannová Anna TAP9251 232132 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:50:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 515497 A D18A
09:57:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C D45B
10:28:00 Korpasová Tereza TBM9898 9101703 R D20A
10:28:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A H18A
10:30:00 Špringlová Kamila TBM0050 7210403 B D18A
10:35:00 Bořil Tomáš TBM8833 681876 C H21A
10:48:00 Grycová Petra TBM7467 230679 C D40B
10:54:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A H18A
11:02:00 Grycová Kateřina TBM0058 9101109 A D18A
11:03:00 Milán Pavel TBM7227 7070007 C H40B
11:08:00 Sedlář Jan TBM0010 7201210 A H18A
11:11:00 Sedlář Petr TBM7319 410254 C H40B
11:15:00 Utíkalová Kateřina TBM9952 232865 B D20B
11:16:00 Rajnoha David TBM0003 7204496 A H18A
11:20:00 Grycová Veronika TBM9859 9988889 R D20A
11:26:00 Korpasová Lucie TBM0151 9101707 A D18A
11:33:00 Grycová Jana TBM6969 49412 C D45B
11:37:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 232732 B D12
11:46:00 Štefková Klára TBM0059 7204506 A D18A
12:03:00 Lička Adam TBM0326 7202856 A H16A
12:18:00 Milán Jakub TBM0411 8651737 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C HDR
09:40:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C D40B
11:16:00 Městková Eva TEP4851 2103757 C D70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:32:00 Pustai David TJN9301 232645 C H21B
09:43:00 Pesničáková Soňa TJN0451 2085567 B D14B
09:51:00 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A H14B
09:54:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8257 C D60B
09:55:00 Skalová Jolana TJN0653 2070854 C D12
09:59:00 Novotný Otakar TJN5604 8260 C H60B
10:03:00 Budská Anna TJN0253 7201759 B D16B
10:09:00 Michek David TJN9802 8655371 A H20A
10:14:00 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C D55B
10:18:00 Posseltová Romana TJN7050 410359 C D45B
10:26:00 Jermanová Eva TJN6150 425590 C D55B
10:29:00 Adamec Martin TJN0106 2080828 B H18B
10:30:00 Posselt Martin TJN9501 9102087 C H21C
10:38:00 Novotná Barbora TJN8951 8263 C D21A
10:39:00 Mrkvičková Veronika TJN0355 2069097 B D16B
10:39:00 Kunc Radovan TJN5549 8249 C H60B
10:40:00 Knížková Šárka TJN9852 2070852 A D20A
10:40:00 Linková Lucie TJN0257 2032102 A D16A
10:45:00 Janeček Mirek TJN9804 2027208 A H20A
10:45:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 2027224 B H16B
10:46:00 Mašínová Anna TJN0152 8659403 A D18A
10:54:00 Rýdlová Magdaléna TJN0251 8655468 A D16A
10:56:00 Posseltová Tereza TJN9252 411767 C D21B
10:57:00 Balogh Jan TJN7500 2032176 C H40B
11:00:00 Vitebská Lenka TJN7051 1398973 C D45B
11:03:00 Míka Albert TJN0601 2067319 B H12
11:04:00 Pavel Martin TJN0004 2045201 B H18B
11:07:00 Podrábská Marie TJN0259 2078462 B D16B
11:21:00 Dejnožka Martin TJN0600 2035718 B H12
11:23:00 Pokorný Jan TJN0400 8659408 B H14B
11:24:00 Růta Matyáš TJN0102 2032159 B H18B
11:24:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 A H18A
11:26:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C H55B
11:27:00 Vitebská Eliška TJN0350 8659409 B D16B
11:28:00 Baloghová Milena TJN0750 2073663 C D12
11:29:00 Mairich Filip TJN0603 2067316 B H14B
11:30:00 Posselt Martin TJN6802 232256 C H50B
11:33:00 Lesák Ondřej TJN0306 2085591 B H16B
11:37:00 Štemberová Bára TJN0650 682375 B D14B
11:38:00 Rýdl Jiří TJN7000 2096117 C H45B
11:40:00 Savruková Adéla TJN0656 2111795 C D12
11:41:00 Novotný Marek TJN9901 232325 A H20A
11:41:00 Kobr Tomáš TJN8901 1969696 C H21B
11:50:00 Rýdlová Adéla TJN0151 8655484 A D18A
11:51:00 Nagyová Kateřina TJN0452 2088165 B D14B
11:59:00 Novotný Dušan TJN7002 232502 C H45B
12:02:00 Šklíbová Míša TJN0153 2053560 A D18A
12:39:00 Vitebský Lukáš TJN0302 8636193 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Pospíšil Filip TJP1001 2111675 C H10L
09:40:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C D35B
09:55:00 Krausová Barbora TJP9150 53504 C D21C
09:59:00 Pospíšil Radek TJP7802 2113364 C H40B
10:00:00 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 C D60B
10:11:00 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C H21B
10:14:00 Krausová Martina TJP9350 53512 C D21B
10:44:00 Kraus Ota TJP5700 53514 C H55B
10:51:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C D70B
11:23:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:37:00 Kantor Ondřej TRI9103 920676 R H21A
10:02:00 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 C D21A
10:05:00 Argaláš Michal TRI9301 887630 C H21A
10:22:00 Argalášová Kateřina TRI9750 2060276 R D21A
10:44:00 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 A D20A
10:44:00 Tuharský Erik TRI0100 7202876 A H18A
10:48:00 Mrózek Teresa TRI0251 7206554 A D16A
11:04:00 Filipek Sebastian TRI0002 2060277 A H18A
11:26:00 Kovařík Martin TRI0101 7200589 A H18A
11:38:00 Tesařová Jana TRI9751 2073746 R D21A
11:51:00 Haltof Marek TRI0200 9101677 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:46:00 Poloprutská Markéta TUR9252 2020750 C D21A
09:50:00 Roškotová Lucie TUR9753 1403414 C D21B
09:52:00 Novotná Hedvika TUR7454 416139 C D40B
09:53:00 Provazník Jiří TUR5102 1511127 C H65B
10:01:00 Novotný Tomáš TUR7405 416120 C H40B
10:03:00 Linková Iva TUR6850 51809 C D45B
10:07:00 Kosíková Eliška TUR0052 9101185 B D18B
10:08:00 Švarc Jiří TUR6204 682108 C H55B
10:14:00 Zabořil Vojtěch TUR0110 2060290 B H18B
10:17:00 Thoř Tomáš TUR9904 7201809 A H20A
10:17:00 Fodor Petr TUR8103 981821 C H21A
10:19:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C H60B
10:27:00 Šritrová Lenka TUR0250 8656542 B D16B
10:28:00 Švarcová Lenka TUR6457 682110 C TK
10:43:00 Tvrdek Vojtěch TUR4949 51283 C H65B
10:52:00 Kosíková Helena TUR6550 9101184 C TK
10:53:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B H16B
10:57:00 Dlabaja Tomáš TUR8303 500850 R H21A
10:57:00 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C D65B
10:59:00 Jakubec Jindřich TUR4801 51816 C H70B
11:08:00 Rufferová Iva TUR8354 822282 R D21A
11:22:00 Pekařová Jana TUR0252 2035709 A D16A
11:25:00 Novotná Karolína TUR0853 2095926 C D10
11:29:00 Novotná Barbora TUR0552 2095950 B D14B
11:30:00 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C D21A
11:32:00 Heřmánková Pavla TUR7777 995831 C D40B
11:33:00 Váňa Martin TUR8401 1840303 C H21A
11:34:00 Folprecht Miroslav TUR5501 1550616 C H50B
11:34:00 Krafková Lucie TUR8650 876522 R D21A
11:41:00 Novotná Michaela TUR0551 2095942 B D14B
11:44:00 Thořová Markéta TUR9952 7206529 A D20A
11:57:00 Luštický Martin TUR8700 7092626 C H21A
12:04:00 Sokolářová Šárka TUR9999 7202880 A D20A
12:09:00 Hájek Kryštof TUR0212 9102562 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Zakouřil František TUV1201 51238 C HDR
09:30:00 Žemlík Eduard TUV0901 2119202 C H10L
09:41:00 Dvořák Jaromír TUV4600 51274 C H70B
09:50:00 Šritr Martin TUV6802 232388 C H50B
10:01:00 Zakouřilová Kamila TUV8557 1302868 C D21C
10:03:00 Hájková Tereza TUV0558 888626 B D14B
10:33:00 Zakouřil Tomáš TUV7500 51726 C H40B
10:53:00 Gurka Jiří TUV4601 7770011 C H70B
11:19:00 Mellanová Judita TUV0559 1418087 B D14B
11:47:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:51:00 Dlabaja Štěpán TZL8508 8185818 R H21A
11:10:00 Jeřábková Jitka TZL9453 7170894 C D21A
11:16:00 Fialová Tereza TZL9090 887934 TK
11:18:00 Kočová Halina TZL0255 2091546 A D16A
11:23:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R H21A
11:32:00 Chovancová Zuzana TZL9754 2032161 C D21A
11:56:00 Tichá Veronika TZL9951 2091555 A D20A
11:59:00 Polášek Jan TZL8601 52340 C H21B
12:06:00 Nešporová Alžběta TZL0051 7200901 A D18A
12:07:00 Nečas Jiří TZL9101 7887934 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:36:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 2092433 A D16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 Matějů Ivan UVP4600 995838 C H70B
10:54:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C D60B
11:11:00 Matějů Ladislava UVP4750 7999 C D70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:47:00 Vandas Luděk VAM6601 9111166 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:48:00 Hiršová Marcela VBM7079 7201756 C D45B
10:05:00 Bravený Adam VBM8801 866998 C H21B
10:49:00 Hirš Libor VBM6000 7201772 C TK
11:08:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C D55B
11:38:00 Mazal Zdeněk VBM8103 7207858 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:50:00 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C H45B
11:56:00 Rydlová Jana VIC7752 426333 C D40B
12:18:00 Golová Tereza VIC0162 8645925 A D18A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:39:00 Martanová Lea VLI0555 2043610 A D14B
09:43:00 Poloprutská Tereza VLI9450 49952 C TK
09:44:00 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C H45B
09:45:00 Podrábský Ctibor VLI0700 2078463 C H12
09:47:00 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 B D14B
09:47:00 Martan Jiří VLI7300 7999888 C H40B
09:50:00 Poloprutská Klára VLI9750 49954 C TD
09:53:00 Kruliš Petr VLI6901 301186 C H45B
09:56:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C D40B
09:57:00 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 A D14B
10:07:00 Skácel Jan VLI0901 2073665 C H10
10:11:00 Řezáč Pavel VLI6900 301152 C H45B
10:13:00 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C TK
10:19:00 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B D14B
10:28:00 Karmazín Petr VLI4901 361986 C H65B
10:32:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C D21A
10:36:00 Martanová Daniela VLI7452 2042502 C D40B
10:38:00 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C H65B
10:39:00 Karmazínová Ivana VLI5150 51216 C D65B
10:49:00 Burešová Eliška VLI0456 2117401 C D14B
10:51:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C D65B
11:03:00 Škoda Jakub VLI8800 1302790 R H21A
11:03:00 Hickethier Manfred VLI5201 9005174 C H65B
11:03:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C D65B
11:07:00 Veselská Kateřina VLI6551 7711 C D50B
11:13:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C H65B
11:16:00 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C D40B
11:23:00 Mokrá Julie VLI8051 9102561 C D21B
11:24:00 Martanová Elin VLI0252 2043603 A D16A
11:50:00 Poloprutská Lucie VLI9950 49951 B D20B
11:53:00 Henych Petr VLI6001 515132 C H21A
11:53:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B D14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Vodrážková Barbora VPM1050 2097288 C D10L
09:30:00 Hasman Jindřich VPM1201 2060391 C HDR
09:30:00 Sobota Petr VPM7800 1490 P
09:38:00 Richtr Aleš VPM6601 51686 C H50B
10:10:00 Krs Jakub VPM0801 7209476 C H10
10:12:00 Sobotová Jana VPM7250 1420788 C D40B
10:13:00 Richtrová Kamila VPM0451 2111733 A D14B
10:15:00 Tokárová Regina VPM6950 2067965 C D45B
10:18:00 Staněk Rostislav VPM6801 886260 C H50B
10:23:00 Svoboda Radek VPM6903 887628 C H45B
10:25:00 Vodrážka Štěpán VPM0802 2031365 C H10
10:33:00 Kurz Šimon VPM0208 2115069 B H16B
10:33:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B D14B
10:37:00 Staňková Markéta VPM0153 7210111 B D18B
10:41:00 Lesová Markéta VPM8494 7210310 C D21B
10:43:00 Obytová Kateřina VPM9752 2042510 C D21C
10:43:00 Beránek Petr VPM4502 330530 C H60B
10:49:00 Sobota Ondřej VPM0502 232337 B H14B
10:54:00 Tokárová Regina VPM0151 2127865 A D18A
10:55:00 Šafrhansová Lucie VPM9753 2060399 C D21C
10:56:00 Bartovský Pavel VPM6101 2042507 C H55B
10:57:00 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 B H16B
11:01:00 Beránková Pavla VPM4350 330650 C D70B
11:03:00 Kovářová Jitka VPM7350 2067329 C D45B
11:10:00 Doležalová Dorotka VPM9950 2075660 B D20B
11:16:00 Černá Kateřina VPM0250 8655446 A D16A
11:16:00 Vodrážková Kateřina VPM7995 980333 C D35B
11:21:00 Spěváček Vojtěch VPM0205 8627108 A H16A
11:23:00 Hašek Ondřej VPM6902 2060400 C H45B
11:24:00 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C D40B
11:25:00 Svoboda Antonín VPM0601 7207338 B H14B
11:27:00 Staňková Marcela VPM6951 888641 C D45B
11:37:00 Sobotová Kateřina VPM0851 434815 C D10
11:43:00 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 A H14B
11:48:00 Šauli Iva VPM7852 2060395 C D40B
11:54:00 Tokár Radim VPM0300 2049567 A H16A
12:00:00 Hasmanová Lenka VPM7551 2060390 C D40B
12:00:00 Kroupová Eliška VPM9853 2031356 C D20B
12:02:00 Vodrážka Ondřej VPM7702 995796 C H21B
12:15:00 Richtr Lukáš VPM0204 8629751 A H16A
12:45:00 Šauli Filip VPM0301 8656560 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Matuš Vít VRB0202 2067396 A H16A
11:55:00 Matuš Vojtěch VRB9606 2067391 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Wohanka Antonín VRL1201 232639 C HDR
09:30:00 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C P
09:30:00 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C P
09:35:00 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 C H21C
09:45:00 Štregl Petr VRL7303 2017676 C H21C
09:51:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A D14B
09:59:00 Procinger Jan VRL0102 2082910 B H18B
10:06:00 Jiran Miloš VRL9904 7209353 C H20B
10:07:00 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 C D16B
10:09:00 Hanuš Vladimír VRL7508 2078480 C H40B
10:15:00 Cupák Jiří VRL7201 8972 C H21C
10:33:00 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C H65B
10:41:00 Hanušová Kateřina VRL0455 2078482 B D14B
10:42:00 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C D60B
10:42:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C D21A
10:53:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C H65B
10:54:00 Procinger Jakub VRL0305 2088183 B H16A
10:54:00 Dostál Jakub VRL0104 7206528 B H18B
10:55:00 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 C D10
10:55:00 Suková Tereza VRL0454 2078488 C D14B
11:02:00 Pilná Natálie VRL0351 2096240 A D16A
11:30:00 Hanuš Filip VRL0604 2078481 B H12
11:32:00 Červinka Jiří VRL7001 2078489 C H45B
11:40:00 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C D35B
11:45:00 Knobová Agáta VRL0453 2053583 B D14B
11:56:00 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C H21B
13:03:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:30:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C D10L
09:30:00 Neyrinck Nina VSP1350 2106722 C HDR
09:30:00 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C P
09:30:00 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C H10L
09:36:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C D45B
09:38:00 Němeček Jan VSP6201 682682 C H55B
09:43:00 Aschermannová Tereza VSP0253 2020712 A D16B
09:46:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C H10
09:48:00 Zakouřilová Helena VSP7453 52268 C D40B
09:49:00 Arnošt Kamil VSP7301 2044896 C H40B
09:54:00 Semík Jan VSP6507 53572 C H50B
09:54:00 Menclová Silvie VSP7050 51749 C D45B
09:55:00 Horáková Barbora VSP0150 331064 B D18B
09:58:00 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C H10
10:00:00 Štraitová Jitka VSP7252 682665 C D45B
10:01:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 A H14B
10:01:00 Bolehovský Michal VSP0202 601169 B H16B
10:13:00 Trnka Martin jun VSP0300 2021842 B H16B
10:13:00 Zakouřil Václav VSP7401 51724 C H40B
10:15:00 Baldrian Tomáš VSP0405 2102777 B H14B
10:18:00 Uher Petr VSP5001 52269 C H65B
10:21:00 Mencl Josef VSP0602 2021850 C H12
10:22:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 C H10
10:28:00 Městková Kateřina VSP7650 51746 C D35B
10:29:00 Malečková Hana VSP0553 2067999 B D14B
10:31:00 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B H14B
10:33:00 Horáková Lenka VSP7255 51728 C D45B
10:35:00 Štrait Martin VSP7602 410393 C H40B
10:37:00 Aschermannová Irena VSP7350 232024 C TK
10:39:00 Trnková Dana VSP7351 2021823 C D45B
10:39:00 Průša Michal VSP7310 553437 C H40B
10:39:00 Semík Jakub VSP0000 446363 B H18B
10:44:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C H45B
10:45:00 Průša Dominik VSP0406 2032107 A H14B
10:46:00 Zakouřilová Klára VSP0850 2032113 C D10
10:47:00 Aschermannová Klára VSP0454 2020713 C D14B
10:51:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H60B
10:51:00 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A D14B
10:52:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C D10
10:56:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C D21A
10:57:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 232616 B H14B
11:01:00 Puchalský Jan VSP0101 2021836 C TK
11:01:00 Beranová Hana VSP0455 2021833 C D14B
11:07:00 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C TK
11:07:00 Titz Adam VSP0401 2032183 C H14B
11:09:00 Štrait Vilém VSP0701 2021829 B H12
11:12:00 Kučerová Marie VSP7551 53546 C D40B
11:15:00 Horák Martin VSP0601 51649 C H12
11:15:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C H40B
11:16:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C D10
11:20:00 Kopecká Johana VSP9950 2021848 B D20B
11:21:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C D45B
11:22:00 Baldrianová Eva VSP0751 888639 B D12
11:31:00 Titzová Adéla VSP0250 2035748 B D16B
11:31:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C D10
11:32:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C H21B
11:39:00 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C D45B
11:42:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C D50B
11:42:00 Baldrianová Barbora VSP7850 9784 C D21A
11:46:00 Hartman Aleš VSP6506 51620 C H50B
11:47:00 Maňour Vojtěch VSP0502 2121008 C H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:48:00 Hudečková Helena VTA6951 9101705 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:48:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 1007533 R D21A
09:53:00 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C H21A
09:54:00 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E D21A
10:01:00 Bravený Vít ZBM9102 888891 C H21A
10:02:00 Přikryl Petr ZBM6708 7030567 C H21B
10:05:00 Mokrý Stanislav ZBM9202 886812 C H21C
10:08:00 Tesařová Markéta ZBM9456 9201068 R D21A
10:09:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 C H21A
10:14:00 Tužilová Magdaléna ZBM9452 2020737 E D21A
10:15:00 Hruška Jakub ZBM9515 1591995 C H21A
10:19:00 Švirák Ondřej ZBM9103 995802 R H21A
10:24:00 Hrstková Vladěna ZBM8787 7201204 C D21A
10:29:00 Brlica Pavel ZBM9302 515462 R H21A
10:30:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C D60B
10:30:00 Bednaříková Emma ZBM0359 9201326 A D16A
10:40:00 Koporová Petra ZBM9353 7200316 C D21A
10:44:00 Hlavová Jindra ZBM8989 515488 E D21A
10:48:00 Firešová Markéta ZBM9951 897355 A D20A
10:53:00 Chroustová Lenka ZBM9457 331025 C D21B
10:54:00 Šimková Johanka ZBM9350 9005227 R D21A
11:00:00 Milán Tomáš ZBM0111 8655228 A H18A
11:12:00 Malivánková Eva ZBM9952 122 A D20A
11:17:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 9201063 R H21A
11:21:00 Komenda Jan ZBM9902 9201065 A H20A
11:22:00 Zháňalová Barbora ZBM9354 1668661 E D21A
11:25:00 Zimmermann Štěpán ZBM9101 911220 E H21A
11:29:00 Hirš Otakar ZBM9801 7200360 E H20A
11:36:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 7200367 R D21A
11:37:00 Chloupek Adam ZBM9300 995849 R H21A
11:45:00 Zháňal Jan ZBM8721 8660422 C H21A
11:45:00 Urbánek Adam ZBM0302 2042526 A H16A
11:54:00 Auerműllerová Anna ZBM0060 410338 A D18A
13:00:00 Coufal Jáchym ZBM0200 1400432 A H16A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:47:00 Pražák Jiří ZBP7800 53583 C H21B
11:08:00 Vaněk Petr ZBP7302 995800 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:37:00 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 C H10
09:44:00 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 B H18B
09:51:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C D45B
10:00:00 Perkner Vít ZVO0603 2099526 C H12
10:01:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B D14B
10:39:00 Bárta Viktor ZVO0601 2083401 B H12
10:40:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C TK
10:42:00 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C D50B
10:48:00 Geleta Šimon ZVO0602 2106879 C H12
10:54:00 Perkner Radim ZVO8001 2115681 C H35B
10:58:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C D35B
11:01:00 Marhold Přemysl ZVO0301 2023809 C H16B
11:13:00 Geleta Marek ZVO7401 2102863 C TK
11:31:00 Marhold Václav ZVO0501 2051483 B H14B

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
09:30 Luxík Karel 61C1300 4276 Stara Hut HDR
10:24 Perfikowska Hanna 64P0450 8653296 UMKS Kwidzyn D16A
09:58 Bláha David 6KC9500 9491 Neregistrovaný TK
11:30 Hrubá Veronika 6YC6750 2080907 Neregistrovaní D45B
10:19 Pangrácová Marie 8RC9051 2104589 BZP TK
09:32 Gradek Jarosław 82P7200 9202030 UKS Traper Złocieniec H45B
09:46 Borek Monika 82P7950 9202028 UKS Traper Złocieniec D35B
09:54 Smyk Bartosz 82P0200 9202025 UKS Traper Złocieniec H16A
09:58 Mazan Aleksandra 82P9500 8650884 UKS Traper Złocieniec D21A
10:10 Chrubczyńska Patrycja 82P0050 553461 UKS Traper Złocieniec D18A
10:14 Gradek Zuzanna 82P0350 8650896 UKS Traper Złocieniec D16A
10:20 Przeszłowska Hanna 82P0351 1970209 UKS Traper Złocieniec D16A
10:45 Szczurko Paulina 82P0550 9302029 UKS Traper Złocieniec D14B
10:54 Gradek Mateusz 82P0700 9101309 UKS Traper Złocieniec H12
11:10 Borek Alicja 82P0750 9202027 UKS Traper Złocieniec D12
11:31 Miłaszewicz Magdalena 82P0751 9202032 UKS Traper Złocieniec D12
11:55 Urban Aneta 82P0450 8650897 UKS Traper Złocieniec D14B
12:04 Gradek Beata 82P7550 9202031 UKS Traper Złocieniec D40B
10:02 Filipczak Natalia 98P0050 8640914 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki D18A
10:05 Studničná Lenka 7QX8650 2115067 Neregistrovaní - Studničná D21B
09:40 Málek Martin 8FX8900 2112747 TJ Kobylisy TD
11:28 Málková Šárka 8FX8350 2112761 TJ Kobylisy D35B
09:30 Hurtová Magdaléna 1GZ9350 51660 ALCEDO P
09:30 Hurta Vladimír 1GZ6300 51658 ALCEDO P
09:50 Rýdel Jiří 1VZ9200 428234 ranovačka H21C
10:31 Lehner Ulrike 41D6750 2034072 OLG Regensburg TK
11:59 Lehner Korbinian 41D9601 8112255 OLG Regensburg H21A