Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Čechy

Datum:
11.09.2022
Místo konání:
PŘEHOŘOV u Žihle
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
DH16-21 1:15 000, mapa „Potvorovská hora“ ekv 5m, stav 8/2022, ostatní 1 : 10 000, mapa „Odlezelské jezero“ ekv 5m, stav 8/2022
Ředitel závodu:
Hanáková Marta - R3
Hlavní rozhodčí:
Hanák Martin - R1
Stavitel tratí:
Pova Ondřej - R1
JURY:
Bořánek Petr, Kašková Kateřina, Richtr Aleš
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P     TA     TB    
Nahrávám data...

D10C 2.58 km, 115 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Proxová Veronika RIC1350 2115715 C OB Říčany
10:04:00 Müller Ronja STB1453 2032226 C TJ Stadion Nový Bor
10:08:00 Gelnerová Karolína KRL1350 2126273 C Kometa Kralovice
10:12:00 Horáková Anna Marie LPU1256 7001406 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 Fialová Kristýna DOR1250 8328667 C OK Dobříš
10:20:00 Lauermanová Eva SJI1353 886813 C OK Jihlava
10:24:00 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 Koptová Jana KRL1352 2099507 C Kometa Kralovice
10:32:00 Benešová Marie MLA1250 1421918 C MLOK Mariánské Lázně
10:36:00 Kárníková Alžběta LPU1354 9201841 C OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 Gregorová Vendula NEK1250 2096220 C Nejdek Orienteering
10:44:00 Mravcová Jasmína KRL1354 262961 C Kometa Kralovice
10:48:00 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:52:00 Jirků Tereza SJI1551 52192 C OK Jihlava
10:56:00 Roučková Tereza VIM1350 2151421 C Ski klub Šumava Vimperk
11:00:00 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C OK Kamenice
11:04:00 Sedláková Helena DKP1352 2118492 C Oddíl OB Kotlářka
11:08:00 Komárková Ondřejka SJH1351 8662283 C SOS Jindřichův Hradec
11:12:00 Bebrová Kateřina KRL1353 2017667 C Kometa Kralovice
11:16:00 Heczková Emma VLI1252 7200363 C Slavia Liberec orienteering
11:20:00 Pávková Anna NEK1350 8154973 C Nejdek Orienteering
11:24:00 Dvořáková Šarlota DKP1360 2219068 C Oddíl OB Kotlářka
11:28:00 Mrázová Lucie VSP1251 2219002 C USK Praha
11:32:00 Hynková Anna ONO1250 8008269 C SKOB Ostrov
11:36:00 Kušičková Lucie HJL1251 8014454 C Sokol Horní Jelení
11:40:00 Smolíková Kateřina OPI1352 2064771 C Orientační sporty Písek
11:44:00 Nehasilová Anna BOR1450 7204511 C OK Jiskra Nový Bor
11:48:00 Bašusová Olga KAM1250 8116709 C OK Kamenice

D12C 2.69 km, 115 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Hamáková Zuzana HJL1050 2148107 C Sokol Horní Jelení
10:04:00 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B Sportcentrum Jičín
10:07:00 Dvořáková Alžběta DKP1172 2219066 C Oddíl OB Kotlářka
10:10:00 Mrázková Berta PGP1155 8010800 B SK Praga
10:13:00 Procházková Aneta DKP1153 2103718 C Oddíl OB Kotlářka
10:16:00 Houbová Eliška KRL1152 2126275 B Kometa Kralovice
10:19:00 Svitáková Ludmila SJH1152 8047163 C SOS Jindřichův Hradec
10:22:00 Rychnovská Eliška SJI1151 8409865 B OK Jihlava
10:25:00 Smolíková Adéla OPI1150 2091537 B Orientační sporty Písek
10:28:00 Klusáčková Johana CTB1153 8012875 C SK OB Chotěboř
10:31:00 Hynková Marie ONO1050 301492 B SKOB Ostrov
10:34:00 Gregorová Magdalena DKP1158 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
10:37:00 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 B USK Praha
10:40:00 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C SKOB Slaný
10:43:00 Turková Klára SKV1151 7791777 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:46:00 Öner Eda VSP1154 8445327 C USK Praha
10:49:00 Rakovcová Zuzana SCP1150 52109 C OK Sparta Praha
10:52:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C Oddíl OB Kotlářka
10:55:00 Maternová Jana VPM1150 2060382 C KOS Slavia Plzeň
10:58:00 Ludvíková Eva SKT1051 8454044 C TJ Sokol Klatovy, oddíl OB
11:01:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C Oddíl OB Kotlářka
11:04:00 Magazu Sophia DOR1152 8016029 B OK Dobříš
11:07:00 Beránková Julie VPM1051 2042508 C KOS Slavia Plzeň
11:10:00 Tomešová Evelína DKP1168 8112161 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Pechová Marie VLI1050 8015312 B Slavia Liberec orienteering
11:16:00 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C KOB Tretra Praha
11:19:00 Blehová Barbora DOR1151 2127569 B OK Dobříš
11:22:00 Klusáčková Dorota CTB1152 8042140 B SK OB Chotěboř
11:25:00 Jiráková Adéla JJN1052 8076042 B Team Jizerky
11:28:00 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 B SK Praga
11:31:00 Zavadilová Adéla VSP1153 8183103 B USK Praha
11:34:00 Mikulová Stella ZVO1250 8680608 B OB SK Zvole
11:37:00 Škultéty Kristýna NEK1251 8066730 C Nejdek Orienteering
11:40:00 Nedbalová Magdalena MFP1053 49639 Matfyz Praha
11:43:00 Andělová Viktorie VPM1155 8196066 B KOS Slavia Plzeň
11:46:00 Nykodymová Anna MLA1154 8076630 B MLOK Mariánské Lázně
11:49:00 Komárková Radka SJH1151 8003655 B SOS Jindřichův Hradec
11:52:00 Čevelová Adéla RIC1150 2146028 C OB Říčany
11:55:00 Rodová Anežka VSP1152 8107742 B USK Praha
11:58:00 Juhaszová Tereza NEK1151 8004735 C Nejdek Orienteering
12:01:00 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C SKOB Ostrov

D14B 3.39 km, 160 m, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hamáková Adéla HJL0851 8016306 B Sokol Horní Jelení
10:02:00 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B Team Jizerky
10:04:00 Macková Gita LPU0961 8109409 B OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 Plachá Nora STA0851 8116821 B OK Střelka
10:08:00 Dvořáková Lucie PGP0956 8410787 B SK Praga
10:10:00 Hlaváčková Lucie TAP1050 2080980 B KOB Tretra Praha
10:12:00 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A SK Studenec
10:14:00 Kellerová Alice CHT0852 8013487 B OOB SK Chrast
10:16:00 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B OK Lokomotiva Plzeň
10:18:00 Chumová Adéla SLP0950 51287 C OOB Slavia Praha
10:20:00 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B OOB TJ Turnov
10:22:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C KOB Tretra Praha
10:24:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 8226349 A Oddíl OB Kotlářka
10:26:00 Březinová Antonie CHA0851 8516430 B OK Chrastava
10:28:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
10:30:00 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B Slavia Liberec orienteering
10:32:00 Jedličková Veronika SHK0850 8022635 B OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8122027 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:36:00 Vltavská Eliška SJC0850 8000336 B Sportcentrum Jičín
10:38:00 Ouzká Eliška BOR1051 8304116 B OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 B KOB Tretra Praha
10:42:00 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice
10:44:00 Hermannová Natálie MLA0851 8016037 B MLOK Mariánské Lázně
10:46:00 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B USK Praha
10:48:00 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B Sportcentrum Jičín
10:50:00 Ječmenová Veronika ONO0950 8016054 B SKOB Ostrov
10:52:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 B Oddíl OB Kotlářka
10:54:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 B SK Praga
10:56:00 Řehořková Ema DKP0956 8047240 B Oddíl OB Kotlářka
10:58:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 B USK Praha
11:00:00 Sochorová Kristýna SHK0953 8461735 B OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 Janatová Violka TJN0956 8660508 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:04:00 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 A Slavia Liberec orienteering
11:06:00 Herynková Lucie RIC0952 2112780 C OB Říčany
11:08:00 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A Sportcentrum Jičín
11:10:00 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 B OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 Nedbalová Klára MFP0850 232648 Matfyz Praha
11:14:00 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 B OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 Zurynková Lenka TJN0957 8445308 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:18:00 Baštová Justýna DOR0952 8007179 B OK Dobříš
11:20:00 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B OB SK Zvole
11:22:00 Švíglerová Anna LPU0952 8109379 B OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 B OK Kamenice
11:26:00 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 A OK Jilemnice
11:28:00 Šestáková Johana VLI0853 8119509 A Slavia Liberec orienteering
11:30:00 Ritterová Lída ONO0851 8154991 B SKOB Ostrov
11:32:00 Čapková Markéta PHK0850 8013911 A OK 99 Hradec Králové
11:34:00 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 B OB Říčany
11:36:00 Čadková Michaela KRL0954 2126298 C Kometa Kralovice
11:38:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B OB Kašperské Hory
11:40:00 Hovorková Elen LPU0954 8013852 B OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 Hladíková Julie DKP0857 8116730 B Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 A USK Praha
11:46:00 Kynčlová Anna JIL0852 8140914 B OK Jilemnice
11:48:00 Málková Michaela PHK0853 8004344 B OK 99 Hradec Králové
11:50:00 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 A SK Praga
11:52:00 Jelínková Eva PHK0953 8107726 B OK 99 Hradec Králové
11:54:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A SK Praga
11:56:00 Kunartová Dominika PHK0888 8482084 B OK 99 Hradec Králové
11:58:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
12:00:00 Mullis Carolina DKP0951 8080812 C Oddíl OB Kotlářka
12:02:00 Bartalošová Anežka PGP0853 8454048 B SK Praga
12:04:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B USK Praha
12:06:00 Sobotková Lada OPI0951 8226381 B Orientační sporty Písek
12:08:00 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B Team Jizerky
12:10:00 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 B Kometa Kralovice
12:12:00 Dominová Julie LPU0857 8663171 B OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B OK Jiskra Nový Bor
12:16:00 Šafránková Eliška LPM0953 8003929 B OK Lokomotiva Plzeň
12:18:00 Hill Daisy SLA0950 7210809 C SKOB Slaný
12:20:00 Peterková Adéla KRL0953 8013483 C Kometa Kralovice
12:22:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 B Matfyz Praha
12:24:00 Tomášková Matilda TUR0957 8656542 B OOB TJ Turnov
12:26:00 Beránková Hedvika VPM0850 8013879 B KOS Slavia Plzeň
12:28:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B OK Kamenice
12:30:00 Hrušková Tereza PGP0953 8140916 B SK Praga
12:32:00 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:34:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 B USK Praha
12:36:00 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:38:00 Ryppelová Anna TAP0954 8034538 B KOB Tretra Praha
12:40:00 Balcarová Olga SNA0851 8076019 B TJ START Náchod
12:42:00 Drápová Justýna OSN0990 8119491 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:44:00 Kutlvašrová Pavla VRL0951 8454047 B OOS TJ Spartak Vrchlabí

D16B 4.63 km, 220 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
10:08:00 Rážová Aneta PHK0662 84540022 B OK 99 Hradec Králové
10:11:00 Frühaufová Julie SKV0754 8670313 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:14:00 Škapová Markéta CHT0752 8136478 B OOB SK Chrast
10:17:00 Leinweberová Julie FSP0755 8042141 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:20:00 Příkazská Zuzana PHK0654 8518314 B OK 99 Hradec Králové
10:23:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B OK Dobříš
10:26:00 Fišarová Adéla KRL0651 8008295 B Kometa Kralovice
10:29:00 Náměstková Aneta EKP0756 1403429 C VŠTJ Ekonom Praha
10:32:00 Heczková Anna VLI0652 8328656 B Slavia Liberec orienteering
10:35:00 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B KOB Děčín
10:41:00 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B K.O.B. Choceň
10:44:00 Podlešáková Monika PHK0752 8515512 B OK 99 Hradec Králové
10:47:00 Netuková Anežka SHK0750 8660536 B OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
10:53:00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B SK Praga
10:56:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 B TJ Růžená
10:59:00 Kropáčová Zuzana KRL0754 0 B Kometa Kralovice
11:02:00 Dvořáková Veronika PGP0659 8140907 B SK Praga
11:05:00 Pokorná Anežka KRL0757 8003638 B Kometa Kralovice
11:08:00 Votočková Amélie JIL0750 8047184 B OK Jilemnice
11:11:00 Ballonová Lucie PHK0664 8196053 B OK 99 Hradec Králové
11:14:00 Zitková Andrea LPU0751 8109320 B OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 Závodná Zuzana LTU0750 8410775 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:20:00 Fibírová Lucie FSP0777 2081361 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:23:00 Stavrinou Kristýna SRK0751 8516423 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:26:00 Chlupáčová Anežka SHK0760 8119417 B OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 Kadlecová Barbora ZTC0750 8026585 C Západočeské sportovní centrum OB
11:32:00 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 B OK Jiskra Nový Bor
11:35:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice
11:38:00 Klymeniuk Iryna BOR0767 8006849 B OK Jiskra Nový Bor
11:41:00 Savruková Adéla TJN0656 8670806 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:44:00 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B OK Lokomotiva Pardubice
11:47:00 Halámková Jana ONO0657 1428926 B SKOB Ostrov
11:50:00 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:53:00 Baloghová Milena JJN0750 8228091 B Team Jizerky
11:56:00 Pekárková Bára ONO0655 8022619 B SKOB Ostrov
11:59:00 Herynková Klára RIC0758 8033253 C OB Říčany
12:02:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B OK Jiskra Nový Bor
12:05:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B SKOB Ostrov
12:08:00 Stará Barbora FSP0752 2029170 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:11:00 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B SK Studenec
12:14:00 Mušková Amálie Anna DKP0759 8066788 C Oddíl OB Kotlářka
12:17:00 Balcarová Marie VLI0658 8016312 B Slavia Liberec orienteering
12:20:00 Velátová Lucie OPI0750 8137514 B Orientační sporty Písek
12:23:00 Konovalova Daria BOR0661 8304118 B OK Jiskra Nový Bor
12:26:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:29:00 Malínská Nela SJC0650 8344417 B Sportcentrum Jičín
12:32:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:35:00 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 B OK 99 Hradec Králové
12:38:00 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B OK Jiskra Nový Bor
12:41:00 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B SK OB Chotěboř
12:44:00 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec

D18B 5.08 km, 240 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Chvátilová Johana PHK0450 8660575 B OK 99 Hradec Králové
10:50:00 Pavlíčková Hana KPY0450 8226325 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:55:00 Pekařová Nela VTA0552 7207889 B SC vebr-sport
11:00:00 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B USK Praha
11:05:00 Šauli Kateřina ZTC0456 2060388 B Západočeské sportovní centrum OB
11:10:00 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
11:15:00 Holíková Simona ONO0553 8154979 B SKOB Ostrov
11:20:00 Gottsteinová Ema JIL0451 8670793 B OK Jilemnice
11:25:00 Řeháková Ludmila PGP0454 8003663 B SK Praga
11:30:00 Novotná Barbora TUR0552 8026584 B OOB TJ Turnov
11:35:00 Gemperlová Eliška PGP0556 8226321 B SK Praga
11:40:00 Blažková Veronika SJH0551 8226309 B SOS Jindřichův Hradec
11:45:00 Počtová Klára OPI0453 8014535 B Orientační sporty Písek
11:50:00 Skácelová Kateřina JJN0550 8107705 B Team Jizerky
11:55:00 Pazderníková Jana OPI0452 8022373 B Orientační sporty Písek
12:00:00 Linhartová Klára ZVO0556 8033297 A OB SK Zvole
12:05:00 Vlachová Adéla KRL0551 2126299 B Kometa Kralovice
12:10:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
12:15:00 Kopecká Anna JIL0552 8680308 B OK Jilemnice
12:20:00 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B SKOB Ostrov
12:25:00 Hošková Kateřina LTU0451 8662731 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:30:00 Tomášová Anna SRK0554 8663141 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:35:00 Volná Hana RIC0555 2148201 C OB Říčany
12:40:00 Andrlová Lea SHK0463 2113493 B OK Slavia Hradec Králové
12:45:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany

D20B 5.35 km, 220 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 Baštová Julie DOR0353 8033272 B OK Dobříš
10:30:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 B OB SK Zvole
10:35:00 Řadová Lucie DKP0251 9201760 B Oddíl OB Kotlářka
10:40:00 Linková Lucie JJN0254 8659384 B Team Jizerky
10:45:00 Šafaříková Lucie OPI0350 8648555 B Orientační sporty Písek
10:50:00 Náměstková Radka EKP0353 981849 C VŠTJ Ekonom Praha
10:55:00 Podrábská Marie JJN0251 8660394 B Team Jizerky
11:00:00 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
11:05:00 Rousová Lucie DKL0251 8667952 A KOB Kladno

D21B 7.41 km, 340 m, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Riby Rose DOK0052 8107748 C OK Doksy
10:46:00 Kožinová Anna PGP9350 8005121 C SK Praga
10:49:00 Míchalová Šárka KPY0050 8410806 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:52:00 Thořová Markéta TUR9952 8663148 C OOB TJ Turnov
10:55:00 Fořtová Johana PGP9354 8226366 C SK Praga
10:58:00 Kubecová Kateřina STB9999 7996010 C TJ Stadion Nový Bor
11:01:00 Šiková Barbora ZTC9650 8656622 C Západočeské sportovní centrum OB
11:04:00 Johnová Lenka LTP7352 8662323 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:07:00 Hořejší Jana DKP9052 8947 C Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
11:13:00 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
11:19:00 Tihonová Hana TAP9052 232158 C KOB Tretra Praha
11:22:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
11:25:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
11:28:00 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C KOB Tretra Praha
11:31:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha
11:37:00 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C SK Praga
11:40:00 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 C OK Kamenice
11:43:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 R OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 Kožinová Zuzana PGP9650 8140909 C SK Praga
11:49:00 Albrechtová Eva KAM7850 8648602 C OK Kamenice
11:52:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
11:55:00 Lučanová Marta LPU7957 8014507 C OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 Koubová Lenka ROU9554 8518325 C SKOB Roudnice nad Labem
12:01:00 Mikulášková Helena PGP9353 8140929 C SK Praga
12:04:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 E SK Brno Žabovřesky
12:07:00 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:10:00 Ryšavá Vendula PGP8153 8662726 C SK Praga
12:13:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
12:16:00 Chvalová Věra ZTC9452 8656688 C Západočeské sportovní centrum OB
12:19:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:22:00 Dlabajová Alena TUR8551 8035535 C OOB TJ Turnov
12:25:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
12:28:00 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E OOB TJ Turnov
12:31:00 Kamenická Karolína ZTC9651 8656698 R Západočeské sportovní centrum OB
12:34:00 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C OK Roztoky
12:37:00 Hošková Tereza TAP8971 8089710 C KOB Tretra Praha
12:40:00 Snížková Petra DKP7752 2095965 C Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 Kosová Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
12:46:00 Landovská Petra KAM9354 8102793 E OK Kamenice

D21C 5.67 km, 275 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:05:00 Vaňková Martina 0030002 8107768 SK Skivelo Olomouc
10:10:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 C SK Brno Žabovřesky
10:15:00 Březinová Ivana KRL9351 0 Kometa Kralovice
10:20:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
10:25:00 Pangrácová Anna DKL9150 8518315 C KOB Kladno
10:30:00 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
10:35:00 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 C OK Jihlava
10:40:00 Benešová Zuzana LIT8353 2151450 C KOB Litvínov
10:45:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 C Běhej Poděbrady
10:50:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava
10:55:00 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C VŠTJ Ekonom Praha
11:00:00 Pangrácová Marie DKL9051 8028804 C KOB Kladno
11:05:00 Roškotová Lucie TUR9753 8410811 C OOB TJ Turnov

D35B 5.94 km, 240 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Kožíšková Hana MLA8350 1421928 C MLOK Mariánské Lázně
11:14:00 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C Sportcentrum Jičín
11:19:00 Králová Vanda PGP8755 8660507 C SK Praga
11:24:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C Sportcentrum Jičín
11:29:00 Šklíbová Jana SRK7651 8663139 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:34:00 Krupová Tereza PGP8756 2088730 C SK Praga
11:39:00 Hejtmánková Kateřina PDY8450 8328651 C Běhej Poděbrady
11:44:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
11:49:00 Pávková Jana NEK7850 2111718 C Nejdek Orienteering
11:54:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:59:00 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C KOB Děčín
12:04:00 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C OK Slavia Hradec Králové
12:09:00 Málková Šárka CST8351 8051083 C OB Strakonice
12:14:00 Roučková Romana VIM8350 51270 C Ski klub Šumava Vimperk
12:19:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
12:24:00 Heczková Bohdana VLI7750 8328670 C Slavia Liberec orienteering
12:29:00 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C SKOB Slaný
12:34:00 Janatová Lucie TJN8154 8660535 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:39:00 Puchernová Zuzana TAP8453 8190384 C KOB Tretra Praha

D40B 4.96 km, 220 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Mikeszová Martina DKP8162 2118478 C Oddíl OB Kotlářka
10:07:00 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:10:00 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 C Oddíl OB Kotlářka
10:13:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
10:16:00 Procházková Jana DKP8052 8042126 C Oddíl OB Kotlářka
10:19:00 Urbánková Jana ONO7851 8013408 C SKOB Ostrov
10:22:00 Rücklová Alena VCB8150 8516951 C OB České Budějovice
10:25:00 Míková Šárka DKP8255 8022636 C Oddíl OB Kotlářka
10:28:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
10:31:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C SK Praga
10:34:00 Skripniková Kateřina FSP8051 8116721 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:37:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C USK Praha
10:40:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SOS Jindřichův Hradec
10:43:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
10:46:00 Ludvíková Eliška SKT8050 8482580 C TJ Sokol Klatovy, oddíl OB
10:49:00 Nejedlá Michaela ONO7850 0 C SKOB Ostrov
10:52:00 Čevelová Ivana RIC7853 2102678 C OB Říčany
10:55:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
10:58:00 Ondráčková Veronika EKP7850 8719071 C VŠTJ Ekonom Praha
11:01:00 Vítečková Kateřina DKP7251 7007201 C Oddíl OB Kotlářka
11:04:00 Kuželová Michaela FSP7851 211539 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:07:00 Brandejsová Petra DKP7853 8113490 C Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 Ječmenová Věra ONO8050 7209469 C SKOB Ostrov
11:13:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:16:00 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
11:19:00 Nimshausová Hana CHC8151 8110513 C K.O.B. Choceň
11:22:00 Placková Veronika MLA8250 8033229 C MLOK Mariánské Lázně
11:25:00 Hulcová Pavla KSH7753 8676 C OB Kašperské Hory
11:28:00 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C Oddíl OB Kotlářka
11:31:00 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:34:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
11:37:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
11:40:00 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
11:43:00 Slámová Michaela KAM8051 2148061 C OK Kamenice
11:46:00 Bartáková Petra SJI8151 8076038 C OK Jihlava
11:49:00 Městková Lucie TEP7850 8410791 C Tempo Praha
11:52:00 Magazu Radmila DOR7853 8012880 C OK Dobříš
11:55:00 Hojná Silvie SCP7950 8226308 C OK Sparta Praha
11:58:00 Špičáková Barbora DKP8250 2102804 C Oddíl OB Kotlářka
12:01:00 Turková Martina SKV7852 2118940 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:04:00 Fibírová Zuzana FSP7555 515067 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:07:00 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C Matfyz Praha
12:10:00 Teringlová Martina VCB7851 8515516 C OB České Budějovice
12:13:00 Chudíková Barbora SJI7850 8033211 C OK Jihlava
12:16:00 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:19:00 Soukupová Andrea NEK7851 2145642 C Nejdek Orienteering
12:22:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
12:25:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
12:28:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
12:31:00 Veselá Eva VCB7853 2104588 C OB České Budějovice

D45B 4.68 km, 210 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C OOB Slavia Praha
10:15:00 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C SK Praga
10:18:00 Špeldová Magdaléna BOR7551 8439 C OK Jiskra Nový Bor
10:21:00 Herynková Irena RIC7750 2131184 C OB Říčany
10:24:00 Hlaváčková Klára TAP7756 2081363 C KOB Tretra Praha
10:27:00 Hejduková Jana BSO7250 7873 C KOB Baník Sokolov
10:30:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:33:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
10:36:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 8517318 C SK Praga
10:39:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C OK Kamenice
10:42:00 Štěpová Dana PGP7456 2099486 C SK Praga
10:45:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C OK Dobříš
10:48:00 Náměstková Veronika EKP7351 8042138 C VŠTJ Ekonom Praha
10:51:00 Čivrná Karolína VRL7355 8107731 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:54:00 Sedláčková Petra ROZ7050 8226429 C OK Roztoky
10:57:00 Samková Renáta PHK7456 1413977 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
11:03:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
11:06:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha
11:09:00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C OK Jiskra Nový Bor
11:12:00 Kotásková Jana JES7451 237528 C OK Rakovník
11:15:00 Junková Petra STH7451 8330759 C SK Studenec
11:18:00 Míková Lenka VCB7653 8237724 C OB České Budějovice
11:21:00 Tučková Monika BOR7650 8421843 C OK Jiskra Nový Bor
11:24:00 Ellederová Zdenka TAP7755 0 C KOB Tretra Praha
11:27:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 8149889 C SK Praga
11:30:00 Pelcová Pavla CST7454 7749 C OB Strakonice
11:33:00 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:36:00 Kubečková Terezie LIP7650 995872 C SOS Mamuti z Lipovky
11:39:00 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 Ševčíková Olga ONO7650 2103709 C SKOB Ostrov
11:45:00 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C KOS Slavia Plzeň
11:48:00 Cichrová Iveta TAP7752 8003629 C KOB Tretra Praha
11:51:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
11:54:00 Pachnerová Dominika CHA7750 8210077 C OK Chrastava
11:57:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
12:00:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C OK Jiskra Nový Bor
12:03:00 Paurová Lenka 0090001 2060203 Neregistrovaná
12:06:00 Krpatová Zuzana LPU7558 8042136 C OK Lokomotiva Pardubice
12:09:00 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
12:12:00 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
12:15:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor
12:18:00 Licková Dana LTU7350 2057595 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:21:00 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
12:24:00 Kazdová Jana SJC7752 2115001 C Sportcentrum Jičín
12:27:00 Benešová Radka VLI7653 2127548 C Slavia Liberec orienteering
12:30:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
12:33:00 Hrušková Jana 0080002 2121891 Neregistrovaní Hruškovi
12:36:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C Slavia Liberec orienteering
12:39:00 Petráňová Jana SCP7555 8014523 C OK Sparta Praha
12:42:00 Velátová Jana OPI7350 1000464 C Orientační sporty Písek
12:45:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš

D50B 4.11 km, 175 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Jandová Hana LCV7150 301423 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:06:00 Langrová Monika SHK7251 9802 C OK Slavia Hradec Králové
10:11:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:16:00 Fürstová Katka LLI6950 8107774 C LOK-o Liberec
10:21:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:26:00 Himmelová Marie KAM6952 51681 C OK Kamenice
10:31:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
10:36:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C KOB Děčín
10:41:00 Pipková Táňa LPU7156 8117156 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C MLOK Mariánské Lázně
10:51:00 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
10:56:00 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C OK Jiskra Nový Bor
11:01:00 Nouzová Alena SJH7151 8116757 C SOS Jindřichův Hradec
11:06:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
11:11:00 Dulovcová Marie KRE7051 7207876 C OOB TJ Sokol Křemže
11:16:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
11:21:00 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov
11:26:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
11:31:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:36:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
11:41:00 Juračková Jana CHT6052 9237 C OOB SK Chrast
11:46:00 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 Přibíková Monika PGP7256 301618 C SK Praga
11:56:00 Buková Jana ROU7150 2075666 C SKOB Roudnice nad Labem
12:01:00 Balejová Veronika KAM7253 2115760 C OK Kamenice
12:06:00 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C KOB Tretra Praha
12:11:00 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C MLOK Mariánské Lázně
12:16:00 Balcarová Alena LLI7150 1398994 C LOK-o Liberec
12:21:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
12:26:00 Zurynková Jana EKP7053 8660592 C VŠTJ Ekonom Praha
12:31:00 Würzová Kateřina FYD6952 8670782 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:36:00 Riby Kateřina LTP7252 8445304 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:41:00 Koutná Olga BOR7152 8160179 C OK Jiskra Nový Bor
12:46:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C KOB Tretra Praha

D55B 3.61 km, 140 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
10:05:00 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:10:00 Fantová Libuše EKP5650 8516255 C VŠTJ Ekonom Praha
10:15:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
10:20:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:30:00 Hrstková Dana SJI6051 8656651 C OK Jihlava
10:35:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
10:45:00 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C MLOK Mariánské Lázně
10:50:00 Stodůlková Lenka LTU6752 8047168 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:55:00 Troupová Vladěna KRE6351 51412 C OOB TJ Sokol Křemže
11:00:00 Tichá Jana SJH6451 8482089 C SOS Jindřichův Hradec
11:05:00 Kovaříčková Darja KRE6352 2039143 C OOB TJ Sokol Křemže
11:10:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C SK Praga
11:15:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
11:20:00 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C OK 99 Hradec Králové
11:25:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:30:00 Málková Věra CST6550 8033691 C OB Strakonice
11:35:00 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod

D60B 3.39 km, 155 m, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:09:00 Bochenková Jana DOR6150 8116687 C OK Dobříš
12:14:00 Michálková Jiřina VSP6151 51734 C USK Praha
12:19:00 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C SKOB Ostrov
12:24:00 Havlíčková Jindřiška KNC6150 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:29:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
12:34:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:39:00 Rančáková Stáňa DKL5950 8013873 C KOB Kladno
12:44:00 Léharová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice
12:49:00 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C SK Praga

D65B 3.12 km, 140 m, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C OK Sparta Praha
10:06:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:11:00 Kalibánová Jiřina NPA5351 2060217 C SK LOB Nová Paka
10:16:00 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C OK Chrastava
10:21:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
10:26:00 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C OB České Budějovice
10:31:00 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:41:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:46:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
10:51:00 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
10:56:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
11:01:00 Šedivá Miroslava EKP5750 8026620 C VŠTJ Ekonom Praha
11:06:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:11:00 Pokorná Eva TCB5751 52184 C SK Technik České Budějovice
11:16:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
11:21:00 Novotná Jiřina LPU5654 8047142 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 Opavová Stanislava MLA5451 1421927 C MLOK Mariánské Lázně
11:31:00 Savičová Irena SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:36:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
11:41:00 Beranová Vlasta UVP5450 8111134 C Slovan Praha

D70B 2.85 km, 135 m, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:34:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 8448441 C Slavia Liberec orienteering
11:39:00 Tovazhnianska Zhanna 0100001 2219023 ---
11:44:00 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
11:49:00 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 C TJ Sokol Troja
11:54:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
11:59:00 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C OK Chrastava
12:04:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
12:09:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
12:14:00 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C Nejdek Orienteering

D75B 2.58 km, 130 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Beránková Pavla VPM4350 330650 C KOS Slavia Plzeň
10:21:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
10:27:00 Haňkovská Jana PGP4050 8063085 C SK Praga
10:33:00 Kašková Eva CHA4650 887906 C OK Chrastava

H10C 2.59 km, 115 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
10:22:00 Pachner Ota CHA1400 5177 C OK Chrastava
10:26:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:30:00 Petráň Lukáš TAP1200 301359 C KOB Tretra Praha
10:34:00 Tomeš Maxmilián SJC1400 8141006 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 Soukup Ondřej NEK1201 8013491 C Nejdek Orienteering
10:42:00 Junek Kryštof DKP1212 8680407 C Oddíl OB Kotlářka
10:46:00 Holata Vojtěch PDY1303 2115740 C Běhej Poděbrady
10:50:00 Kazda Albert SJC1401 2114994 C Sportcentrum Jičín
10:54:00 Stehlík Filip LPM1400 0 C OK Lokomotiva Plzeň
10:58:00 Hulec Karel KSH1301 2073726 C OB Kašperské Hory
11:02:00 Placek Nikolas MLA1200 888609 C MLOK Mariánské Lázně
11:06:00 Míka Zbyněk DKP1301 8410799 C Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 Šrůta David BOR1305 4408 C OK Jiskra Nový Bor
11:14:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
11:18:00 Rykala Adam KRL1203 51477 C Kometa Kralovice
11:22:00 Bína Richard KAM1205 2213799 C OK Kamenice
11:26:00 Ludvík Petr SKT1300 8063093 C TJ Sokol Klatovy, oddíl OB
11:30:00 Prošek Filip SJI1401 888644 C OK Jihlava
11:34:00 Pucherna Štěpán TAP1400 7518567 C KOB Tretra Praha
11:38:00 Lauerman Jan SJI1515 2103711 C OK Jihlava
11:42:00 Beran Matouš LBE1301 2099525 C TJ Lokomotiva Beroun
11:46:00 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C Sportcentrum Jičín
11:50:00 Knot Ondřej KRL1302 2020708 C Kometa Kralovice
11:54:00 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:58:00 Kužel Jonáš FSP1201 446429 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:02:00 Rauch Tobiáš VPM1300 887624 C KOS Slavia Plzeň
12:06:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C OK Kamenice
12:10:00 Křenek Martin VPM1301 8000359 C KOS Slavia Plzeň
12:14:00 Lučan Jakub LPU1401 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 Čevela Marek RIC1300 2039997 C OB Říčany

H12C 2.87 km, 115 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 B OK Kamenice
10:03:00 Zurynek Tomáš TJN1107 8445290 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:06:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 B OK Kamenice
10:09:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 B OK Dobříš
10:12:00 Křenek Jan VPM1101 8000358 C KOS Slavia Plzeň
10:15:00 Beneš Max VLI1100 8410767 B Slavia Liberec orienteering
10:18:00 Zápotocký Tomáš SLA1200 8461732 C SKOB Slaný
10:21:00 Šimek Vojtěch CHC1002 8113489 B K.O.B. Choceň
10:24:00 Míka Luboš DKP1101 8017720 B Oddíl OB Kotlářka
10:27:00 Bejvančický Jan KRL1003 2127636 C Kometa Kralovice
10:30:00 Etrych Tobiáš DOR1103 2148206 C OK Dobříš
10:33:00 Haller Maxmilián KRL1102 8113532 C Kometa Kralovice
10:36:00 Prox Jan RIC1003 8226428 B OB Říčany
10:39:00 Hruška Tomáš DOR1002 2000603 B OK Dobříš
10:42:00 Elleder Jan TAP1010 8014503 B KOB Tretra Praha
10:45:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B OK Jiskra Nový Bor
10:48:00 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 B SOS Jindřichův Hradec
10:51:00 Machar Dan DKP1002 8080823 B Oddíl OB Kotlářka
10:54:00 Janata Matěj TJN1111 8013463 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:57:00 Tatarnikov Ivan PHK1106 2017671 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Štěrba Lukáš SKV1001 8013923 B TJ Slovan Karlovy Vary
11:03:00 Beránek Šimon VPM1000 9101182 C KOS Slavia Plzeň
11:06:00 Kmínek Jan DOK1100 8113496 C OK Doksy
11:09:00 Klier Šimon MLA1101 7884 C MLOK Mariánské Lázně
11:12:00 Míka Ondřej VCB1003 7207856 B OB České Budějovice
11:15:00 Junek Šimon DKP1011 8680325 B Oddíl OB Kotlářka
11:18:00 Minařík František VCB1103 2104594 B OB České Budějovice
11:21:00 Šiler Štěpán PDY1101 8009522 C Běhej Poděbrady
11:24:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 8662370 B SKOB Roudnice nad Labem
11:27:00 Nouza Vítek SJH1104 2079498 C SOS Jindřichův Hradec
11:30:00 Lučan Ondřej LPU1101 8109426 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 Beneš Jan MLA1000 1421924 B MLOK Mariánské Lázně
11:36:00 Míchal Jakub SJH1001 8022661 B SOS Jindřichův Hradec
11:39:00 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice
11:42:00 Ritter Jakub ONO1000 2117426 B SKOB Ostrov
11:45:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 B USK Praha
11:48:00 Jiroušek Štěpán DOR1102 2151399 B OK Dobříš
11:51:00 Sedlák Václav DKP1105 8008297 B Oddíl OB Kotlářka
11:54:00 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C OK Dobříš
11:57:00 Černý Antonín ONO1001 8119462 B SKOB Ostrov
12:00:00 Brandejs Hynek DKP1005 2095971 C Oddíl OB Kotlářka
12:03:00 Křížek Vilém MAS1000 301515 C OOB Aš
12:06:00 Roučka Tomáš VIM1100 2224796 C Ski klub Šumava Vimperk
12:09:00 Hulec František KSH1101 2073725 C OB Kašperské Hory
12:12:00 Kazda František SJC1201 2020719 C Sportcentrum Jičín
12:15:00 Kárník Štěpán LPU1002 8109417 B OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 Kocman Lukáš BOR1102 8006755 B OK Jiskra Nový Bor
12:21:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 B OK Kamenice
12:24:00 Kutlvašr Vladimír VRL1002 8047122 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:27:00 Parula Egon LPM1000 8107721 B OK Lokomotiva Plzeň

H14B 4.80 km, 210 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 Materna Josef VPM0902 8007996 B KOS Slavia Plzeň
10:07:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha
10:09:00 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:11:00 Goláň František LPU0803 8663151 A OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
10:15:00 Černý Petr SJI0905 2129213 B OK Jihlava
10:17:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 B TJ Růžená
10:19:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B OK Jiskra Nový Bor
10:21:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B SOS Jindřichův Hradec
10:23:00 Nguyen Huu Thang DCH0812 443100 C Radioelektronika Cheb
10:25:00 Macháček Tomáš SHK0811 2141903 B OK Slavia Hradec Králové
10:27:00 Koten Vojtěch DKP0815 8445310 B Oddíl OB Kotlářka
10:29:00 Volný Ondřej RIC0807 2148148 C OB Říčany
10:31:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B Oddíl OB Kotlářka
10:33:00 Kolář David ZVO0805 8109393 B OB SK Zvole
10:35:00 Minařík Josef VCB0903 2104593 B OB České Budějovice
10:37:00 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 B OOB Aš
10:39:00 Kučera Jakub VSP0900 8042137 B USK Praha
10:41:00 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C OOB Aš
10:43:00 Herman Ondřej MLA0801 8109363 B MLOK Mariánské Lázně
10:45:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B OK Jiskra Nový Bor
10:47:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:49:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering
10:51:00 Pícl Kryštof VPM0800 8410773 C KOS Slavia Plzeň
10:53:00 Kříž Matěj KAM0900 8002892 B OK Kamenice
10:55:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 B KOS Slavia Plzeň
10:57:00 Etrych Jonáš DOR0907 8016296 B OK Dobříš
10:59:00 Pavelec Michal NPA0801 8006771 B SK LOB Nová Paka
11:01:00 Kutek Matěj TUR0908 8003260 B OOB TJ Turnov
11:03:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
11:05:00 Goláň Antonín LPU0804 8656532 B OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 Jelínek František PHK0900 8162886 B OK 99 Hradec Králové
11:09:00 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B TJ Jiskra Hořice
11:11:00 Doucha Tomáš SNA0801 8019416 B TJ START Náchod
11:13:00 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 C Oddíl OB Kotlářka
11:15:00 Držka Filip LPU0901 2103270 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:19:00 Rémiš Štěpán SHK0802 8410778 B OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B OK Dobříš
11:23:00 Zavadil Matěj VSP0904 8026650 B USK Praha
11:25:00 Jiras František DOR0900 2080953 B OK Dobříš
11:27:00 Maloch David LPU0905 8109427 B OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A Oddíl OB Kotlářka
11:31:00 Lučan Matěj LPU0903 8109396 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 Čapek Karel LTU0801 2143370 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:35:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028838 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:37:00 Brož Jindřich LTU0903 8006754 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:39:00 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A SK Praga
11:41:00 Sochor Jakub SHK0903 8022640 B OK Slavia Hradec Králové
11:43:00 Frosch Vítek LPU0801 8656503 A OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 Kyrylyshyn Ihor SHK0910 8071970 C OK Slavia Hradec Králové
11:47:00 Svítil Martin PGP0903 8005120 B SK Praga
11:49:00 Lamač František TUR0901 8014470 B OOB TJ Turnov
11:51:00 Zavadil Adam KAM0901 8004883 B OK Kamenice
11:53:00 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 B OB SK Zvole
11:55:00 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 B KOB Tretra Praha
11:57:00 Kmínek Ondřej DOK1000 8113494 B OK Doksy
11:59:00 Venhoda Lukáš SJI0801 8015319 B OK Jihlava
12:01:00 Fibír Jakub FSP0900 2081385 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:03:00 Prášil Šimon TTR0901 8107762 B OOB Třebíč
12:05:00 Cichra Patrik TAP0903 8007172 B KOB Tretra Praha
12:07:00 Rémiš Šimon SHK0801 8410769 B OK Slavia Hradec Králové
12:09:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 B USK Praha
12:11:00 Engel Adam DKP0910 8047223 B Oddíl OB Kotlářka
12:13:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C OOB Aš
12:15:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
12:17:00 Kubeček Antonín SNA0803 8022684 A TJ START Náchod
12:19:00 Placek Tomas MLA0902 8014515 B MLOK Mariánské Lázně
12:21:00 Wichterle Daniel DKP0822 2075676 C Oddíl OB Kotlářka
12:23:00 Nožička Jan JJN0800 8636193 B Team Jizerky
12:25:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 8003597 B SK OB Chotěboř
12:27:00 Rod Matyáš VSP0803 8066787 B USK Praha
12:29:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
12:31:00 Jakubský David SHK0905 8014481 B OK Slavia Hradec Králové
12:33:00 Junek Matouš DKP0817 8670826 B Oddíl OB Kotlářka
12:35:00 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B OOB TJ Turnov
12:37:00 Vítek Vojtěch CHT0801 8061440 B OOB SK Chrast
12:39:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
12:41:00 Turek Jakub SKV0801 8114119 B TJ Slovan Karlovy Vary

H16B 6.32 km, 310 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Jiroušek Dominik SRK0602 8670741 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:04:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:07:00 Bárta Viktor ZVO0601 8667515 B OB SK Zvole
10:10:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
10:13:00 Lorenc Václav DOR0702 8154976 B OK Dobříš
10:16:00 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B SKOB Ostrov
10:19:00 Pelc Tadeáš CST0601 8109353 C OB Strakonice
10:22:00 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:25:00 Svítil Patrik PGP0706 8670812 B SK Praga
10:28:00 Kule Oliver ONO0701 8648612 B SKOB Ostrov
10:31:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B KOB Tretra Praha
10:34:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
10:37:00 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
10:40:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B KOB Baník Sokolov
10:43:00 Hruška Marek DOR0604 8014485 B OK Dobříš
10:46:00 Riby Philip LTP0702 8662288 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:49:00 Kopecký Matyáš DKP0613 8017713 B Oddíl OB Kotlářka
10:52:00 Jirous Erik TAP0705 8007181 C KOB Tretra Praha
10:55:00 Bruckner Filip DCH0714 8113515 C Radioelektronika Cheb
10:58:00 Tkachenko Artem PHK0710 8003640 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B OK Jilemnice
11:04:00 Vrábel Štěpán PHK0705 8006764 B OK 99 Hradec Králové
11:07:00 Studničný Adam BOR0701 7531975 B OK Jiskra Nový Bor
11:10:00 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
11:13:00 Hrodek Ondřej Otto OPI0701 8077477 B Orientační sporty Písek
11:16:00 Hlaváček Vojtěch TAP0700 8014443 B KOB Tretra Praha
11:19:00 Maglia Šimon ONO0702 8022369 B SKOB Ostrov
11:22:00 Dolák Jakub DKP0707 2148146 B Oddíl OB Kotlářka
11:25:00 Hendrych Vít SJI0601 8109369 B OK Jihlava
11:28:00 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 B OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 Plevný Albert DCH0711 8662372 B Radioelektronika Cheb
11:34:00 Weiss Hugo DKP0725 2211630 B Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B OOB Aš
11:40:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 B TJ Lokomotiva Beroun
11:43:00 Hrdlička Šimon OPI0601 8014482 B Orientační sporty Písek
11:46:00 Březina Karel CHA0605 8518330 B OK Chrastava
11:49:00 Žižka Přemysl DOR0706 8332266 B OK Dobříš
11:52:00 Vyhnis Šimon TAP0613 8154987 B KOB Tretra Praha
11:55:00 Veseleňák Karel BSO0601 8026624 C KOB Baník Sokolov
11:58:00 Růžička Vojtěch SJI0704 8183195 B OK Jihlava
12:01:00 Melichar Šimon DKP0708 8154983 C Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 Václavík Martin SLA0601 8109398 B SKOB Slaný
12:07:00 Lacina Jan DKP0717 8183145 B Oddíl OB Kotlářka
12:10:00 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A OK Dobříš
12:13:00 Hlavatý Jan LPU0713 8196084 B OK Lokomotiva Pardubice
12:16:00 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 B Nejdek Orienteering
12:19:00 Vaníček Viktor JES0602 8162819 C OK Rakovník
12:22:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B SK Praga
12:25:00 Beran František SLA0700 8075984 B SKOB Slaný
12:28:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
12:31:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
12:34:00 Kurka Antonín SHK0700 2144092 B OK Slavia Hradec Králové
12:37:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B SKOB Ostrov
12:40:00 Procházka Vít DKP0711 8648614 B Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 Matyšek Ondřej PGP0703 8019443 B SK Praga
12:46:00 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B OK Lokomotiva Pardubice
12:49:00 Bejvančický Josef KRL0703 2127632 C Kometa Kralovice

H18B 7.54 km, 360 m, 17 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Fajfer Filip NPA0401 8680282 B SK LOB Nová Paka
10:11:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 B OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
10:19:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 B OK Jiskra Nový Bor
10:23:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 8119573 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:27:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
10:31:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 B OK Jihlava
10:35:00 Kužel Jan FSP0400 515098 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:39:00 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 Kovalchuk Serafim PHK0508 8003649 A OK 99 Hradec Králové
10:51:00 Jiras Jan DOR0505 8162873 B OK Dobříš
10:55:00 Tatarnikov Mykhailo PHK0405 8003652 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B OK Dobříš
11:03:00 Kohoutek Vojtěch DKP0503 8042119 B Oddíl OB Kotlářka
11:07:00 Snížek Martin DOR0405 8116738 B OK Dobříš
11:11:00 Pelc Matyáš CST0401 8109386 B OB Strakonice
11:15:00 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B OK Jiskra Nový Bor
11:19:00 Málek David PHK0504 8000239 B OK 99 Hradec Králové
11:23:00 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:27:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
11:31:00 Černý Matouš TAP0501 8014512 B KOB Tretra Praha
11:35:00 Vejražka David KPY0401 2801247 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:39:00 Janoch Samuel Jan MLA0502 8656638 B MLOK Mariánské Lázně
11:43:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 B SK Praga
11:47:00 Smékal Jan SJH0405 8013484 B SOS Jindřichův Hradec
11:51:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 C USK Praha
11:55:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
11:59:00 Morávek Martin SRK0503 8663144 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:03:00 Skvortcov Yurii TJN0411 0 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:07:00 Lazák Jan LTU0500 8662729 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:11:00 Štěrba Marek SKV0401 8654894 B TJ Slovan Karlovy Vary
12:15:00 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B K.O.B. Choceň
12:19:00 Novák Stanislav NPA0404 8109325 B SK LOB Nová Paka
12:23:00 Neumann Matěj PHK0400 8667962 B OK 99 Hradec Králové
12:27:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B OK Jihlava
12:31:00 Šeps Daniel SRK0504 8663121 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:35:00 Pekárek Tomáš LPU0515 8014532 B OK Lokomotiva Pardubice
12:39:00 Velát Vojtěch OPI0400 8226416 B Orientační sporty Písek
12:43:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 B OK Lokomotiva Pardubice
12:47:00 Pompach Lukáš PHK0500 8061489 A OK 99 Hradec Králové

H20B 8.72 km, 370 m, 20 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 B SOS Jindřichův Hradec
11:17:00 Fejfar Lukáš LPU0310 8663186 A OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
11:27:00 Novák Adam LPU0320 8109307 B OK Lokomotiva Pardubice
11:32:00 Zamastil Michal LTU0203 8648549 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:37:00 Kováč František MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně
11:42:00 Šimek Jakub CHC0303 8113508 B K.O.B. Choceň
11:47:00 Riby Thomas LTP0202 8662326 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:52:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 B OK Jihlava
11:57:00 Havlíček Albert BSO0304 8028818 B KOB Baník Sokolov
12:02:00 Sobotka Radim OPI0300 8226333 B Orientační sporty Písek
12:07:00 Vališ Jan LPU0210 8109304 B OK Lokomotiva Pardubice
12:12:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:17:00 Balcar Jiří SNA0301 8022679 B TJ START Náchod
12:22:00 Milota Břetislav MLA0300 8116801 C MLOK Mariánské Lázně

H21B 10.88 km, 555 m, 25 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:03:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
10:06:00 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 E OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
10:12:00 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 C OK Jiskra Nový Bor
10:18:00 Vlach Martin PGP8605 8140912 C SK Praga
10:21:00 Borovička Roman DCH9206 8036 Radioelektronika Cheb
10:24:00 Koucký Martin EKP9700 2032158 C VŠTJ Ekonom Praha
10:27:00 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 C OOB TJ Turnov
10:30:00 Suchý Petr LPM7820 8656565 C OK Lokomotiva Plzeň
10:33:00 Šitina Jakub LTU0001 8662680 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:36:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
10:39:00 Hulec Filip PCB9401 7008009 C SKP České Budějovice
10:42:00 Léhar Adam LPU9114 8022693 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 Bořánek Michal VSP0007 8656733 C USK Praha
10:48:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C SK Praga
10:51:00 Karvánek Matouš BOR9006 8210813 C OK Jiskra Nový Bor
10:54:00 Nejman Stanislav TUR9500 8107754 C OOB TJ Turnov
10:57:00 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
11:00:00 Najman Jaroslav BOR7909 1601939 C OK Jiskra Nový Bor
11:03:00 Žemlík Pavel TUR7135 2119202 C OOB TJ Turnov
11:06:00 Seidl Miroslav RIC7407 8033245 C OB Říčany
11:09:00 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
11:12:00 Wolf Filip TUR9701 8655449 R OOB TJ Turnov
11:15:00 Pokorný Ondřej PGP7506 8090130 C SK Praga
11:18:00 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C SOS Jindřichův Hradec
11:21:00 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 R OOB TJ Turnov
11:24:00 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C VŠTJ Ekonom Praha
11:27:00 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
11:30:00 Fišer Jan SNA9302 2420009 C TJ START Náchod
11:33:00 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
11:36:00 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
11:39:00 Fodor Petr TUR8103 8680583 C OOB TJ Turnov
11:42:00 Valeš Jiří ZTC9502 8656689 R Západočeské sportovní centrum OB
11:45:00 Málek Martin CST8902 8130389 C OB Strakonice
11:48:00 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C SKOB Ostrov
11:51:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 R Sportcentrum Jičín
11:54:00 Šafka Daniel KAM9105 8109377 C OK Kamenice
11:57:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
12:00:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
12:03:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
12:06:00 Fibír Tomáš FSP7901 8014524 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:09:00 Bílý Jakub DOK0104 8113497 C OK Doksy
12:12:00 Zelinka Jan LPU9405 207824 C OK Lokomotiva Pardubice
12:15:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
12:18:00 Makovský Jakub TAP8511 8651715 C KOB Tretra Praha
12:21:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 R Oddíl OB Kotlářka
12:24:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Brno Žabovřesky
12:27:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
12:30:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
12:33:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
12:36:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 R Sportcentrum Jičín
12:39:00 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice
12:42:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C OK Slavia Hradec Králové
12:45:00 Přikryl Petr PBM6708 8351967 C TJ Spartak 1. brněnská
12:48:00 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C VŠTJ Ekonom Praha

H21C 9.24 km, 430 m, 19 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 ALSHEHHI MOHAMMED ALI UEA0003 1603018 UAE Military Team
10:23:00 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C OK Rakovník
10:28:00 Klíma Kamil DKL8201 8667960 C KOB Kladno
10:33:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
10:38:00 Samek Tomáš PHK0001 8656629 C OK 99 Hradec Králové
10:43:00 Vlášek Jakub TAP9702 7779702 C KOB Tretra Praha
10:48:00 MOHAMED MARWAN ESMAEIL UEA0007 1603015 UAE Military Team
10:53:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C SK Haná orienteering
10:58:00 Borák Michal EKP8304 8016307 C VŠTJ Ekonom Praha
11:03:00 Pastrnek Pavel 0030003 2103254 SK Skivelo Olomouc
11:08:00 Spilka Marek DKL8300 8003633 C KOB Kladno
11:13:00 Kučera Jáchym DOR0301 8116741 B OK Dobříš
11:18:00 ALYAMMAHI SAEED AHMED UEA0002 1603026 UAE Military Team
11:23:00 Samek Jakub VSP8800 1418767 C USK Praha
11:28:00 ALYAMMAHI NASER MOHAMED UEA0001 1603014 UAE Military Team
11:33:00 Hulec Jakub KSH8401 8019433 C OB Kašperské Hory
11:38:00 HASSOONI AHMED SALEM UEA0006 1603010 UAE Military Team
11:43:00 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

H35B 8.69 km, 380 m, 21 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
10:06:00 Skripnik Ondřej FSP7502 8028842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:10:00 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha
10:14:00 ALSUWAIDI YOUSUF EID UEA0004 1603020 UAE Military Team
10:18:00 Macek Jiří LIT8401 8445317 C KOB Litvínov
10:22:00 Blažek Vojtěch OPI8700 8226313 C Orientační sporty Písek
10:26:00 Hošek Radim TAP8737 8087370 C KOB Tretra Praha
10:30:00 ALMURSHIDI AHMAD HMDAN UEA0009 1603025 UAE Military Team
10:34:00 Kužel Tomáš FSP7610 1000505 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:38:00 Janata Martin TJN8306 8303050 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:42:00 Lebeda Dušan SPC7312 2134273 C SPORTICUS team
10:46:00 Klusák Martin DKP8704 8003596 C Oddíl OB Kotlářka
10:50:00 Šklíba Jan SRK7501 8515523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:54:00 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C SOS Jindřichův Hradec
10:58:00 ALKETBI KHALID ABDALLA UEA0008 1603001 UAE Military Team
11:02:00 Lužnický Jiří LIT8501 8241085 C KOB Litvínov
11:06:00 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
11:10:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
11:14:00 Jirků Roman SJI8309 301273 C OK Jihlava
11:18:00 Sebera Josef SFM8301 49442 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:22:00 ALHASHMI ABDULAZIZ MOHMAA UEA0010 1603029 UAE Military Team
11:26:00 Kazda Jiří SJC8006 8055001 C Sportcentrum Jičín
11:30:00 Komárek Arnošt SJH7702 8014444 C SOS Jindřichův Hradec
11:34:00 Beránek Jan VPM7202 887603 C KOS Slavia Plzeň
11:38:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
11:42:00 Fišer Pavel SKV7200 8254444 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:46:00 Blumtritt František BOR8500 995805 C OK Jiskra Nový Bor
11:50:00 ALJNEIBI SUHAIL SAEED UEA0005 1603009 UAE Military Team
11:54:00 Turek Jan SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:58:00 Míchal Jiří SJH7802 8420953 C SOS Jindřichův Hradec
12:02:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
12:06:00 Martínek Robert VPM7700 301170 C KOS Slavia Plzeň
12:10:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
12:14:00 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená
12:18:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C OK Jihlava

H40B 7.61 km, 360 m, 19 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:27:00 Duba Vojtěch SJH8003 8013940 C SOS Jindřichův Hradec
10:31:00 Stehlík Petr ZTC7903 8515517 C Západočeské sportovní centrum OB
10:35:00 Anděl Robert VPM8001 8028884 C KOS Slavia Plzeň
10:39:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
10:43:00 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C Sportcentrum Jičín
10:47:00 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:51:00 Roučka Martin VIM8000 2224141 C Ski klub Šumava Vimperk
10:55:00 Dvořák Josef PGP8006 8482120 C SK Praga
10:59:00 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Pekárek Martin ONO7203 7777781 C SKOB Ostrov
11:07:00 Míka Pavel DKP7800 2080948 C Oddíl OB Kotlářka
11:11:00 ALRUBAEI MOHAMMED RASHED UEA0011 1603017 UAE Military Team
11:15:00 Junek Petr STH7801 8660910 C SK Studenec
11:19:00 Machar Pavel DKP7903 2102794 C Oddíl OB Kotlářka
11:23:00 Doležal Martin PGP8100 1700081 C SK Praga
11:27:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C OK Sparta Praha
11:31:00 Václavek Jan LPU7816 8461733 C OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
11:39:00 Černý Petr SJI8100 2127647 C OK Jihlava
11:43:00 Dvořák Petr DKP8005 2219062 C Oddíl OB Kotlářka
11:47:00 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C OK Doksy
11:51:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
11:55:00 Materna Josef VPM7900 7982 KOS Slavia Plzeň
11:59:00 Beneš Miroslav PGP8108 8005143 C SK Praga
12:03:00 Beran Pavel 0210001 52220 Berani
12:07:00 Lauerman Jan SJI7419 8662358 C OK Jihlava
12:11:00 Pražák Michal JJN7900 8670764 C Team Jizerky
12:15:00 Stepanenko Sergiy PGP7902 1088801 C SK Praga
12:19:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
12:23:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8154994 C SKOB Ostrov
12:27:00 Starý Jan FSP7800 1450166 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:31:00 Rauch Stanislav VPM8201 8410796 C KOS Slavia Plzeň
12:35:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:39:00 Kárník Jan LPU7811 8051262 C OK Lokomotiva Pardubice
12:43:00 Gregor Martin DKP7705 8014551 C Oddíl OB Kotlářka
12:47:00 Placek Petr MLA8000 8109418 C MLOK Mariánské Lázně

H45B 7.14 km, 330 m, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C OK Chrastava
10:03:00 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C SKOB Slaný
10:05:00 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C SOBSA
10:07:00 Slavík Pavel SNA7349 1451527 C TJ START Náchod
10:09:00 Hartvich Otto OPI6900 8013426 C Orientační sporty Písek
10:11:00 Bureš Michal VLI7601 8014539 C Slavia Liberec orienteering
10:13:00 Ruda Petr VTA7301 7208092 C SC vebr-sport
10:15:00 Šafařík Ivo OPI7402 8004272 C Orientační sporty Písek
10:17:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
10:19:00 Vaníček Petr JES7500 8162888 OK Rakovník
10:21:00 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:23:00 Štěp Adam PGP7407 2106876 C SK Praga
10:25:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
10:27:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
10:29:00 Velát Josef OPI7302 8226393 C Orientační sporty Písek
10:31:00 Pipek Kamil LPU7310 8516912 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 Hruška Jan DOR7000 2125349 C OK Dobříš
10:35:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
10:37:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:39:00 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C OK Dobříš
10:41:00 Rod Jan VSP7423 8196080 C USK Praha
10:43:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8224477 C OK Jiskra Nový Bor
10:45:00 Jiroušek Pavel DOR7703 2104705 C OK Dobříš
10:47:00 Herynek Petr RIC7305 8004274 C OB Říčany
10:49:00 Sobotka Petr OPI7300 2088168 C Orientační sporty Písek
10:51:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 8654910 C TJ Růžená
10:53:00 Sadil Milan 0200001 8107729 Neregistrovaný - Šeberov
10:55:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
10:57:00 Illner Jakub DKP6601 8303052 C Oddíl OB Kotlářka
10:59:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
11:01:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
11:03:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C Oddíl OB Kotlářka
11:05:00 Hill Richard SLA7602 1150693 C SKOB Slaný
11:07:00 ALZEYOUDI SAEED AHMED UEA0012 1603000 UAE Military Team
11:09:00 Kubeček Štěpán LIP7600 7207623 C SOS Mamuti z Lipovky
11:11:00 Pávek Jiří NEK7700 8013492 C Nejdek Orienteering
11:13:00 Matoušek Martin SPC7604 8109323 C SPORTICUS team
11:15:00 Vodička Oldřich LPU7715 8518324 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 Kovář Jindřich MAS6800 8667511 C OOB Aš
11:19:00 Jedlička Adam KAM7700 8414092 C OK Kamenice
11:21:00 Prášil Aleš SJI7415 8015316 C OK Jihlava
11:23:00 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín
11:25:00 Ševčík Petr ONO7200 8662290 C SKOB Ostrov
11:27:00 Kabát Jan PGP6901 8140922 C SK Praga
11:29:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
11:31:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C SKOB Ostrov
11:33:00 Hruška Peter 0080001 2125321 Neregistrovaní Hruškovi
11:35:00 Černý Michal ROU7505 8105251 C SKOB Roudnice nad Labem
11:37:00 Vlach Miroslav DCH6101 2106737 C Radioelektronika Cheb
11:39:00 Hrstka Pavel SLA7501 8107759 C SKOB Slaný
11:41:00 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 Dítko Jan SKV7301 8109364 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:45:00 Bašus Petr SCP7400 8226400 C OK Sparta Praha
11:47:00 Šrůta Milan BOR7703 8160185 C OK Jiskra Nový Bor
11:49:00 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C OK Slavia Hradec Králové
11:51:00 Beneš Marek MLA7601 1421929 C MLOK Mariánské Lázně
11:53:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C Sportcentrum Jičín
11:55:00 Vondráček Martin DKP7704 8047162 C Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 Nekvapil Ondřej LPU7403 8035529 C OK Lokomotiva Pardubice
11:59:00 Nemšovský Petr PGP7602 8005116 C SK Praga
12:01:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C Oddíl OB Kotlářka
12:03:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
12:05:00 Kocman Jindřich BOR7612 8304115 C OK Jiskra Nový Bor
12:07:00 Křenek Jaroslav VPM7502 7209476 C KOS Slavia Plzeň
12:09:00 Blažek Petr SJH7402 8636796 C SOS Jindřichův Hradec
12:11:00 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C SKOB Slaný
12:13:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 Sliva Jan SCP7300 8648543 C OK Sparta Praha
12:17:00 Bleha Stanislav DOR7503 2131188 C OK Dobříš
12:19:00 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
12:21:00 Březina Jan CHA7604 8008267 C OK Chrastava
12:23:00 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C OK Kamenice

H50B 6.50 km, 280 m, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
10:18:00 Zaydlar Michal JLI7100 8107753 C OB Jizerky
10:21:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C Oddíl OB Kotlářka
10:24:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
10:27:00 Zurynek Jan EKP7003 8445316 C VŠTJ Ekonom Praha
10:30:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
10:33:00 Ptáček Jan PGP7205 2087658 C SK Praga
10:36:00 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
10:39:00 Drbal Jan PGP7101 52225 C SK Praga
10:42:00 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
10:48:00 Kozelka Jan LCV7000 301526 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:51:00 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C OK Jiskra Nový Bor
10:54:00 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:57:00 Černý Jan ONO7101 8410794 C SKOB Ostrov
11:00:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SOS Jindřichův Hradec
11:03:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
11:06:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
11:09:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
11:12:00 Maleček Vít PGP6801 8226422 C SK Praga
11:15:00 Šindelka Antonín DLP7200 8004051 C OOB TJ Dukla Praha
11:18:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C SK Praga
11:21:00 Hynek Petr ONO7000 301490 C SKOB Ostrov
11:24:00 Bílý Milan JES7001 8648598 C OK Rakovník
11:27:00 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C KOB Děčín
11:30:00 Bílý Petr DOK6800 51279 C OK Doksy
11:33:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
11:36:00 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C Slavia Liberec orienteering
11:39:00 Müller Rico STB6400 8020222 C TJ Stadion Nový Bor
11:42:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
11:45:00 Nouza Petr SJH6501 8003622 C SOS Jindřichův Hradec
11:48:00 Hovorka Ladislav LDC6802 8017400 C KOB Děčín
11:51:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:54:00 Gemperle František MFP7102 8680580 C Matfyz Praha
11:57:00 Weissar Petr LPM7020 8003619 C OK Lokomotiva Plzeň
12:00:00 Filičko Marek LPU7102 8582019 C OK Lokomotiva Pardubice
12:03:00 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
12:06:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C OK Jiskra Nový Bor
12:09:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
12:12:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
12:15:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
12:18:00 Frühauf Jiří SKV7002 2081378 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:21:00 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:24:00 Jiroušek Petr LPM7001 2011871 C OK Lokomotiva Plzeň

H55B 5.51 km, 220 m, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:48:00 Pavlovec Petr BOR6303 9200728 C OK Jiskra Nový Bor
10:52:00 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C TJ Lokomotiva Beroun
10:56:00 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
11:04:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:08:00 Sova Petr KSH6501 416181 C OB Kašperské Hory
11:12:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
11:16:00 Hartman Aleš VSP6506 51620 C USK Praha
11:20:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C OK 99 Hradec Králové
11:24:00 Richtr Aleš VPM6601 8054119 C KOS Slavia Plzeň
11:28:00 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C OOB Slavia Praha
11:32:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
11:36:00 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 Kubec Pavel STB6601 8119538 C TJ Stadion Nový Bor
11:44:00 Zavadil Pavel KAM6401 2148219 C OK Kamenice
11:48:00 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
11:52:00 Würz Martin LTP6303 8644882 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:56:00 Pilař Karel MAS5501 8667502 C OOB Aš
12:00:00 Čivrný Pavel VRL6306 8076637 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:04:00 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
12:08:00 Urbánek Lumír ONO6701 8013394 C SKOB Ostrov
12:12:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:16:00 Přibík Jan PGP6301 8226367 C SK Praga
12:20:00 Zavadil Vladimír VSP6710 8183149 C USK Praha
12:24:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C OK Doksy
12:28:00 Hájek Jiří ONO6400 8656589 C SKOB Ostrov
12:32:00 Bruner Luboš LTP6501 8445302 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:36:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice
12:40:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C OB Strakonice
12:44:00 Semík Jan VSP6507 8109425 C USK Praha

H60B 5.01 km, 215 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:06:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
10:10:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
10:14:00 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C OK Jihlava
10:18:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:22:00 Roudný Václav LPU6102 8047207 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
10:30:00 Havlíček Ivo KNC5800 8237694 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:34:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
10:38:00 Hrabánek David PGP6003 303940 C SK Praga
10:42:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C VŠTJ Ekonom Praha
10:50:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
10:54:00 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
10:58:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
11:06:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
11:10:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:14:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
11:18:00 Kaňák Petr SJI6115 8149879 C OK Jihlava
11:22:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C OK Jiskra Nový Bor
11:26:00 Čech Petr DCH6002 681885 C Radioelektronika Cheb
11:30:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
11:34:00 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
11:38:00 Bartovský Pavel VPM6101 2042507 C KOS Slavia Plzeň
11:42:00 Mrva Pavel KAS6000 53014 C KOB Kamenický Šenov
11:46:00 Blabla Zdeněk PCB5901 8660458 C SKP České Budějovice
11:50:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:54:00 Novák Ivo OKP6200 8014533 C SK OK 24 Praha
11:58:00 Borovička Milan FSP6104 8196083 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:02:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
12:06:00 Vícha Vladimír LPU5801 8031405 C OK Lokomotiva Pardubice
12:10:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 2222796 C KOB Dobřichovice

H65B 4.26 km, 205 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Juračka Vojtěch CHT5404 9234 C OOB SK Chrast
10:11:00 Beránek Petr VPM4502 330530 C KOS Slavia Plzeň
10:17:00 Hejzlar Josef VCB5601 8077486 C OB České Budějovice
10:23:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
10:29:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C SK Haná orienteering
10:35:00 Schejbal Ladislav DCH5301 232373 C Radioelektronika Cheb
10:41:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C OOB Aš
10:47:00 Šedivý Jiří EKP5500 8662327 C VŠTJ Ekonom Praha
10:53:00 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:59:00 Ouška Jiří DOR5700 2104703 C OK Dobříš
11:05:00 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:11:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
11:17:00 Procházka Antonín DCE5500 8303070 C KOB Dobřichovice
11:23:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 C OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
11:35:00 Kaška Rudolf CHA5500 8004724 C OK Chrastava
11:41:00 Kraus Ota TJP5700 53514 C TJ Sokol Troja
11:47:00 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
11:53:00 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering
11:59:00 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
12:05:00 Dušátko Petr PHK5702 8047155 C OK 99 Hradec Králové
12:11:00 Hrstka Vladislav JHB5702 52357 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:17:00 Holpuch Jiří LDC5702 8005436 C KOB Děčín
12:23:00 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C OB Strakonice
12:29:00 Michalec Jan DCH5701 7207360 C Radioelektronika Cheb

H70B 3.87 km, 170 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:08:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
10:13:00 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
10:18:00 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C OK Chrastava
10:23:00 Borák Stanislav EKP5212 8028861 C VŠTJ Ekonom Praha
10:28:00 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C OOB TJ Turnov
10:33:00 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C OK Sparta Praha
10:38:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
10:48:00 Knobloch Jindřich VRL4901 2096237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:53:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C USK Praha
10:58:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
11:03:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
11:08:00 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
11:13:00 Polák Zdeněk VSP5203 51740 C USK Praha
11:18:00 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C SK Praga
11:23:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C OK Sparta Praha

H75B 3.52 km, 165 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 Paul Josef DCE4401 301171 C KOB Dobřichovice
10:43:00 Duda František KPY4600 2103786 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:49:00 Rakovec Miloš SCP4500 8014467 C OK Sparta Praha
10:55:00 Otta Pavel JES4601 301666 C OK Rakovník
11:01:00 Novák Miloš SCP4600 52299 C OK Sparta Praha
11:07:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
11:13:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:19:00 Novotný Jiří DKL4601 51621 C KOB Kladno
11:25:00 Fišák Jan MLA4401 2181940 C MLOK Mariánské Lázně
11:31:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
11:37:00 NOSÁL STANISLAV LBE4600 8022665 C TJ Lokomotiva Beroun
11:43:00 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C SKOB Slaný
11:49:00 Novotný František PUL4200 7210063 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
11:55:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
12:01:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
12:07:00 Schimm Dieter BSO4401 8689 C KOB Baník Sokolov
12:13:00 Aschermann Michael DOR4400 2031374 C OK Dobříš
12:19:00 Pachner Jan VLI4600 2059769 C Slavia Liberec orienteering

H80B 3.24 km, 150 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C SKOB Ostrov
10:09:00 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C OK Jiskra Nový Bor

P 3.73 km, 170 m, 13 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Rousová Jana DKL6950 2148125 C KOB Kladno
10:00:00 Sobotková Lenka OPI7401 2091538 C Orientační sporty Písek
10:00:00 Žaloudek Vilém LPU2222 8660901 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
10:00:00 Milota Jan MLA0500 232234 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 Bínová Jana KAM8650 2219019 C OK Kamenice
10:00:00 Sebera Eduard SFM1400 2031358 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:00:00 Rakovec Pavel SCP1501 1700085 C OK Sparta Praha
10:00:00 Doskočil Petr 0160001 0 Doskočilovi
10:00:00 Rychnovský Radek SJI7702 2771362 C OK Jihlava
10:00:00 Tejkl Jiří DOB7700 8226377 C KOB Dobruška
10:00:00 Gruber Karel LPM1201 0 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Kocmanová Kateřina BOR8050 1459071 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Davidová Jana ONO7852 8154978 C SKOB Ostrov
10:00:00 Zenkerová Miluše LCV4550 253150 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:00:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
10:00:00 Svitáková Eva SJH7852 2096234 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Hrušková Tereza DOR1451 2125343 C OK Dobříš
10:00:00 Gruberová Sára LPM1252 0 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 Kolář Jan ZVO7901 8471111 C OB SK Zvole
10:00:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
10:00:00 Klierová Simona MLA8051 7879 C MLOK Mariánské Lázně
10:00:00 Hrušková Zuzana DOR1452 2058516 C OK Dobříš

TA 4.51 km, 240 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Gregor Radovan DOR7404 2125353 C OK Dobříš
10:00:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C OB Říčany
10:00:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
10:00:00 Nedas Dušan KPY7701 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:00:00 Jirousová Eva TAP7653 442878 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Jandová Jana DOR7151 2045311 OK Dobříš
10:00:00 Budínová Veronika KRL0015 0 Kometa Kralovice
10:00:00 Kešnerová Tereza 0170002 0 TJ Sokol Holoubkov
10:00:00 Váňa Martin 0170001 0 TJ Sokol Holoubkov
10:00:00 Novák Jan 0110001 2420012 Bezklubu
10:00:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
10:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
10:00:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
10:00:00 Kaňáková Petra SJI8751 7003047 C OK Jihlava
10:00:00 Hořejší Jan DKP8209 2771943 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Makovská Jarmila TAP8650 7778650 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Beránková Markéta VPM7452 9129 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Holata Radek PDY8103 2067966 C Běhej Poděbrady
10:00:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
10:00:00 Savičová Gabriela SKV7952 8660525 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:00:00 Kuželová Ela FSP0750 2067237 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C OK Dobříš

TB 7.86 km, 375 m, 19 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bouda Petr 0120001 7300555 Zboudilí
10:00:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Landovská Ivana PGP6251 416118 C SK Praga
10:00:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 8667989 C OB SK Zvole