Logo
Datum:
11.05.2024
Místo konání:
Hořovice
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Hořovice
Ředitel závodu:
Plochová Dominika - R1
Hlavní rozhodčí:
Pospíšil Ondřej - R1
Stavitel tratí:
Illner Vojtěch - R2
JURY:
Hošek Radim, Němečková Jarmila, Zbranek Roman
Protokol:
Vlastní závod proběhl bez závad. Pro cca 1/2 závodníků z karantény selhala kontrola vstupu do karantény. Řešením situace bylo vpuštění bez kontroly, nikdo nepřišel po uzavření karantény a na start nebyl možný příchod jinak, než přes karanténu - kontrolováno pořadateli.
Kategorie:
D12     D14     D16A     D18A     D20A     D21A     D21C     D35     D45     D55     H12     H14     H16A     H18A     H20A     H21A     H21C     H35     H45     H55     H65     M21E     W21E     Z    
Nahrávám data...

D12 1.40 km, 30 m, 12 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Lucie DKP1255 B Oddíl OB Kotlářka 7:43
2. Mikulová Stella ZVO1250 B OB SK Zvole 8:27 + 0:44
3. Kolářová Zuzana LOU1250 B SK Moravan Louňovice 8:37 + 0:54
4. Bašusová Olga KAM1250 B OK Kamenice 8:43 + 1:00
5. Fialová Kristýna OPI1253 B Orientační sporty Písek 9:03 + 1:20
6. Heczková Emma JEO1250 B Ještědská oblast 9:14 + 1:31
7. Jedličková Michaela SHK1350 C OK Slavia Hradec Králové 9:22 + 1:39
8. Koptová Jana KRL1352 B Kometa Kralovice 10:30 + 2:47
9. Horáčková Eliška JEO1450 C Ještědská oblast 10:36 + 2:53
10. Dvořáková Šarlota DKP1360 B Oddíl OB Kotlářka 10:42 + 2:59
11. Hynková Anna ONO1250 C SKOB Ostrov 11:13 + 3:30
12. Šimůnková Kateřina RIC1251 C OB Říčany 11:27 + 3:44
13. Haisová Anna DOR1252 C OK Dobříš 12:01 + 4:18
14. Nehasilová Anna BOR1450 C OK Jiskra Nový Bor 12:17 + 4:34
15. Teringlová Veronika VCB1251 C OB České Budějovice 12:27 + 4:44
16. Sedláková Helena DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka 12:37 + 4:54
17. Fenclová Zuzana LPU1454 C OK Lokomotiva Pardubice 13:02 + 5:19
18. Bradnová Lenka KAM1253 C OK Kamenice 13:07 + 5:24
19. Šperlová Kateřina ONO1352 C SKOB Ostrov 13:16 + 5:33
20. Proxová Veronika RIC1350 C OB Říčany 13:24 + 5:41
21. Jedličková Alžběta VPM1351 C KOS Slavia Plzeň 13:30 + 5:47
22. Malá Lucia DKP1357 C Oddíl OB Kotlářka 13:44 + 6:01
23. Hanušová Lenka JEO1352 C Ještědská oblast 14:21 + 6:38
24. Roučková Tereza VIM1350 C Ski klub Šumava Vimperk 14:30 + 6:47
25. Dobyášová Kateřina KAM1252 C OK Kamenice 15:11 + 7:28
26. Hrušková Tereza DOR1451 C OK Dobříš 15:30 + 7:47
27. Evanová Anna Lydie DKP1261 C Oddíl OB Kotlářka 22:00 + 14:17
28. Hrušková Zuzana DOR1452 C OK Dobříš 57:31 + 49:48
Rejšková Klára KAM1251 B OK Kamenice DISK
Maroušková Julie DKP1256 B Oddíl OB Kotlářka DISK
Krsová Anna VPM1251 C KOS Slavia Plzeň DISK
Komárková Eva FSP1352 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Čurdová Anna DKP1363 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Krausová Amálie DOK1251 C OK Doksy DNS
Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DNS
Kutková Sára JEO1350 B Ještědská oblast DNS
Sankotová Sára KAM1458 C OK Kamenice DNS
Mrázová Lucie DKP1263 C Oddíl OB Kotlářka DNS

D14 1.70 km, 42 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolářová Veronika LOU1050 B SK Moravan Louňovice 9:37
2. Pechová Marie Anna JEO1052 B Ještědská oblast 10:14 + 0:37
3. Jedličková Lucie SHK1050 B OK Slavia Hradec Králové 10:18 + 0:41
4. Šolcová Elsa SJC1152 B Sportcentrum Jičín 10:23 + 0:46
5. Ehlerová Michaela VSP1050 B USK Praha 10:29 + 0:52
6. Mišeková Lucie KAM1050 B OK Kamenice 10:37 + 1:00
7. Dobyášová Adéla KAM1051 B OK Kamenice 10:38 + 1:01
8. Řepková Anna PGP1052 A SK Praga 10:49 + 1:12
9. Mrázková Berta PGP1155 B SK Praga 11:21 + 1:44
10. Rodová Anežka VSP1152 B USK Praha 11:27 + 1:50
11. Vodrážková Barbora VPM1050 B KOS Slavia Plzeň 11:36 + 1:59
12. Jakubcová Karolína SJC1050 B Sportcentrum Jičín 11:39 + 2:02
13. Havlíčková Zuzana RIC1051 B OB Říčany 11:42 + 2:05
14. Prinzová Lada MLA1150 B MLOK Mariánské Lázně 11:50 + 2:13
15. Andělová Viktorie VPM1155 B KOS Slavia Plzeň 11:57 + 2:20
16. Hrušková Gabriela PGP1150 B SK Praga 12:01 + 2:24
17. Čevelová Adéla RIC1150 B OB Říčany 12:18 + 2:41
18. Blehová Barbora DOR1151 B OK Dobříš 12:19 + 2:42
19. Magazu Sophia DOR1152 B OK Dobříš 12:42 + 3:05
20. Zavadilová Adéla VSP1153 B USK Praha 12:56 + 3:19
21. Bolinová Evelína FSP1150 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:57 + 3:20
22. Bartalošová Ada PGP1050 B SK Praga 13:00 + 3:23
22. Neubauerová Magdaléna ZVO1052 B OB SK Zvole 13:00 + 3:23
24. Knýbelová Anna FSP1152 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:11 + 3:34
25. Kvapilová Klára JEO1155 B Ještědská oblast 13:13 + 3:36
26. Kurfürstová Marie FSP1050 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:20 + 3:43
27. Hlaváčková Lucie TAP1050 B KOB Tretra Praha 13:21 + 3:44
28. Matyšková Kristýna KAM1054 C OK Kamenice 13:23 + 3:46
29. Ledabylová Eliška JEO1057 C Ještědská oblast 13:47 + 4:10
30. Krykorková Zuzana SJC1153 B Sportcentrum Jičín 13:53 + 4:16
31. Šunková Sára LOU1051 B SK Moravan Louňovice 13:57 + 4:20
32. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 14:35 + 4:58
33. Fuchsová Barbora KAM1153 B OK Kamenice 15:37 + 6:00
34. Abrahamová Kateřina DKP1176 C Oddíl OB Kotlářka 16:41 + 7:04
35. Beránková Julie VPM1051 B KOS Slavia Plzeň 16:55 + 7:18
36. Neškudlová Anna KAM1152 C OK Kamenice 17:32 + 7:55
Havlíková Zuzana DKP1167 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Blechová Adéla KRL1055 C Kometa Kralovice DNS
Klusáčková Johana CTB1153 B SK OB Chotěboř DNS
Klusáčková Dorota CTB1152 B SK OB Chotěboř DNS
Gregorová Magdalena DKP1158 C Oddíl OB Kotlářka DNS
Vondráčková Jolana DKP1058 B Oddíl OB Kotlářka DNS
Jiráková Adéla JJN1052 B Team Jizerky DNS
Beranová Michaela DKP1170 C Oddíl OB Kotlářka DNS
Nykodymová Anna MLA1154 B MLOK Mariánské Lázně DNS
Fišáková Leona MLA1151 B MLOK Mariánské Lázně DNS

D16A 2.50 km, 55 m, 16 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kynčlová Anna JIL0852 R OK Jilemnice 13:01
2. Hanušová Markéta VRL0852 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:41 + 0:40
3. Tomášková Matilda TUR0957 A OOB TJ Turnov 13:42 + 0:41
4. Strýčková Barbora PBM0852 A TJ Spartak 1. brněnská 13:50 + 0:49
4. Novotná Karolína TUR0853 A OOB TJ Turnov 13:50 + 0:49
6. Mullis Carolina DKP0951 A Oddíl OB Kotlářka 13:51 + 0:50
7. Stehlíková Tereza ZTC0951 A Západočeské sportovní centrum OB 13:57 + 0:56
8. Zabořilová Anna TUR0951 A OOB TJ Turnov 14:05 + 1:04
9. Macháčková Lucie SHK1155 A OK Slavia Hradec Králové 14:06 + 1:05
10. Fedrová Anežka RBK0853 A SK Radioklub Blansko 14:07 + 1:06
11. Vyziblová Viktorie SJC0853 A Sportcentrum Jičín 14:10 + 1:09
12. Salabová Pavlína JIL0954 A OK Jilemnice 14:30 + 1:29
13. Vlčková Markéta VIC0951 A OB Vizovice 14:41 + 1:40
14. Lošťáková Ela PGP0957 A SK Praga 14:42 + 1:41
15. Chrástová Barbora STH0851 A SK Studenec 14:43 + 1:42
16. Čechová Johana TBM0888 A KOS TJ Tesla Brno 14:44 + 1:43
17. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 14:56 + 1:55
18. Fenclová Hana LPU1054 A OK Lokomotiva Pardubice 15:01 + 2:00
19. Marková Eva ZBM0954 A SK Brno Žabovřesky 15:06 + 2:05
20. Štěpová Barbora PGP0951 A SK Praga 15:08 + 2:07
21. Havrdová Selina SJC0950 A Sportcentrum Jičín 15:13 + 2:12
22. Jágrová Aneta RBK0951 A SK Radioklub Blansko 15:17 + 2:16
23. Otrubová Karolína PLU0888 A TJ SOKOL Plumlov 15:27 + 2:26
24. Mayerová Daniela ZTC0852 A Západočeské sportovní centrum OB 15:31 + 2:30
25. Kučerová Kateřina VSP0950 A USK Praha 15:48 + 2:47
26. Flossmannová Lucie VLI0852 A Slavia Liberec orienteering 15:51 + 2:50
27. Kamenická Tereza Ester OSN0888 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:07 + 3:06
28. Gottwaldová Amálie STE0952 A SK SKI-OB Šternberk 16:10 + 3:09
29. Kočová Klára ZBM0850 B SK Brno Žabovřesky 16:16 + 3:15
29. Vondráčková Alžběta DKP0864 A Oddíl OB Kotlářka 16:16 + 3:15
31. Hančová Karolína VRL0952 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:17 + 3:16
32. Kutlvašrová Pavla VRL0951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:21 + 3:20
33. Soukupová Marie BOR0952 A OK Jiskra Nový Bor 16:26 + 3:25
34. Hubáčková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 16:28 + 3:27
35. Vaňková Barbora DKP0958 A Oddíl OB Kotlářka 16:29 + 3:28
36. Bartalošová Anežka PGP0853 B SK Praga 16:32 + 3:31
36. Šestáková Johana VLI0853 A Slavia Liberec orienteering 16:32 + 3:31
38. Lepšová Lucie SRK0951 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:33 + 3:32
38. Nováková Anna Marie CTB0951 A SK OB Chotěboř 16:33 + 3:32
40. Čapková Markéta PHK0850 A OK 99 Hradec Králové 16:37 + 3:36
41. Kubíčková Lucie VIC0952 B OB Vizovice 16:43 + 3:42
41. Hýblová Eliška JPV0952 A Oddíl OS SK Prostějov 16:43 + 3:42
43. Ječmenová Veronika ONO0950 B SKOB Ostrov 16:44 + 3:43
44. Kundratová Eva TZL0950 A SKOB Zlín 16:50 + 3:49
45. Ritterová Lída ONO0851 B SKOB Ostrov 16:59 + 3:58
46. Coufalová Rea ZBM0953 A SK Brno Žabovřesky 17:00 + 3:59
47. Hrušková Tereza PGP0953 A SK Praga 17:02 + 4:01
48. Štěpánková Anna VIC0956 B OB Vizovice 17:04 + 4:03
49. Malečková Pavlína VSP0855 A USK Praha 17:19 + 4:18
50. Stašková Sofie PBM0952 A TJ Spartak 1. brněnská 17:29 + 4:28
51. Mašláňová Ema TZL0955 A SKOB Zlín 18:01 + 5:00
52. Čivrná Eliška VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:17 + 5:16
53. Sobotová Kateřina ZTC0851 B Západočeské sportovní centrum OB 18:18 + 5:17
54. Březinová Antonie CHA0851 B OK Chrastava 18:21 + 5:20
55. Šafránková Eliška ZTC0953 B Západočeské sportovní centrum OB 18:33 + 5:32
56. Sobotková Lada OPI0951 B Orientační sporty Písek 18:44 + 5:43
57. Sochorová Kristýna PHK0963 B OK 99 Hradec Králové 19:14 + 6:13
58. Tomanková Alice KSU0959 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:22 + 6:21
59. Janatová Violka TJN0956 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:33 + 6:32
60. Vltavská Eliška SJC0850 B Sportcentrum Jičín 19:37 + 6:36
61. Mikulová Tereza ZVO0851 B OB SK Zvole 19:51 + 6:50
62. Řezníčková Klára TZL0959 B SKOB Zlín 19:58 + 6:57
63. Havlíčková Veronika RIC0853 C OB Říčany 20:46 + 7:45
64. Kučerová Tereza ZBM0957 B SK Brno Žabovřesky 20:57 + 7:56
65. Kabátová Anna PGP0967 C SK Praga 21:22 + 8:21
66. Svatá Lucie PGP0952 C SK Praga 21:24 + 8:23
67. Ellederová Eva TAP0860 B KOB Tretra Praha 21:59 + 8:58
68. Vondrová Eliška FSP0850 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:14 + 9:13
69. Baštová Justýna DOR0952 B OK Dobříš 23:38 + 10:37
Hladíková Julie DKP0857 A Oddíl OB Kotlářka DISK
Žemlová Magdalena KAM0950 B OK Kamenice DISK
Ptáčková Julie TBM0980 A KOS TJ Tesla Brno DNS
Růžičková Žofie TZL0953 B SKOB Zlín DNS
Seidlová Magdalena RIC0950 A OB Říčany DNS
Nemšovská Magdalena PGP0859 A SK Praga DNS
Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice DNS
Stratilová Barbora PBM0953 B TJ Spartak 1. brněnská DNS

D18A 2.80 km, 55 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Kateřina TBM0679 A KOS TJ Tesla Brno 14:40
2. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 14:55 + 0:15
3. Kožíšková Kateřina ZTC0652 A Západočeské sportovní centrum OB 15:05 + 0:25
4. Housková Barbora DOR0655 A OK Dobříš 15:25 + 0:45
5. Gregorová Alice DKP0758 A Oddíl OB Kotlářka 15:39 + 0:59
6. Paulíčková Tereza UOL0750 A SOB Olomouc 15:43 + 1:03
7. Měšťanová Tereza TAP0653 A KOB Tretra Praha 15:57 + 1:17
8. Tomanová Eliška ZBM0658 A SK Brno Žabovřesky 16:01 + 1:21
9. Havrdová Sheila SJC0750 A Sportcentrum Jičín 16:04 + 1:24
10. Štěpová Kateřina PGP0657 R SK Praga 16:06 + 1:26
11. Kovalčíková Alena AOP0751 A Orientační Běh Opava 16:07 + 1:27
12. Švíglerová Kateřina LPU0752 A OK Lokomotiva Pardubice 16:09 + 1:29
13. Fuchsová Ema TBM0653 A KOS TJ Tesla Brno 16:11 + 1:31
13. Procházková Doubravka PBM0651 A TJ Spartak 1. brněnská 16:11 + 1:31
15. Baldrianová Eva VSP0751 A USK Praha 16:14 + 1:34
16. Lošťáková Sára PGP0660 A SK Praga 16:18 + 1:38
17. Finstrlová Kristýna ZBM0752 A SK Brno Žabovřesky 16:20 + 1:40
18. Oranyová Sylva SJI0751 A OK Jihlava 16:25 + 1:45
19. Kudrnáčová Marta KAM0754 A OK Kamenice 16:27 + 1:47
19. Kašparová Alžběta DOR0753 A OK Dobříš 16:27 + 1:47
21. Janošíková Marie VCB0752 A OB České Budějovice 16:30 + 1:50
22. Heczková Anna VLI0652 A Slavia Liberec orienteering 16:37 + 1:57
23. Doušková Hana TBM0659 A KOS TJ Tesla Brno 16:38 + 1:58
24. Havlová Tereza KAM0760 A OK Kamenice 16:43 + 2:03
25. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 16:46 + 2:06
26. Šmídová Terezie LPU0659 B OK Lokomotiva Pardubice 16:51 + 2:11
27. Netuková Anežka SHK0750 A OK Slavia Hradec Králové 16:55 + 2:15
27. Novotná Vendula PHK0777 A OK 99 Hradec Králové 16:55 + 2:15
29. Kotková Adéla RIC0655 A OB Říčany 17:20 + 2:40
30. Malá Anežka JIL0751 A OK Jilemnice 17:25 + 2:45
31. Matoušková Johana STE0751 A SK SKI-OB Šternberk 17:34 + 2:54
32. Pipková Karolína LPU0756 A OK Lokomotiva Pardubice 17:37 + 2:57
33. Vilémová Eliška VLI0655 A Slavia Liberec orienteering 17:40 + 3:00
34. Mimrová Kateřina CHC0658 B K.O.B. Choceň 17:41 + 3:01
35. Kaláčová Anna LPU0763 A OK Lokomotiva Pardubice 17:44 + 3:04
36. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 17:46 + 3:06
37. Bambousková Julie PGP0662 A SK Praga 17:50 + 3:10
38. Podlešáková Monika PHK0752 A OK 99 Hradec Králové 17:55 + 3:15
38. Kurečková Klára TBM0667 B KOS TJ Tesla Brno 17:55 + 3:15
40. Burdová Helena UOL0656 B SOB Olomouc 18:04 + 3:24
41. Dobrovolná Anna TBM0758 A KOS TJ Tesla Brno 18:27 + 3:47
42. Brožková Elena SJC0751 C Sportcentrum Jičín 18:30 + 3:50
43. Běloušková Kateřina CTB0752 B SK OB Chotěboř 18:34 + 3:54
44. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 18:41 + 4:01
45. Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 18:53 + 4:13
46. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 18:54 + 4:14
47. Žemlová Barbora KAM0751 B OK Kamenice 18:57 + 4:17
48. Lichtenbergová Zuzana VSP0754 A USK Praha 19:03 + 4:23
49. Štětínská Tereza MOV0751 A SKOB Ostrava 19:20 + 4:40
50. Hlaváčová Lucie TBM0660 A KOS TJ Tesla Brno 19:29 + 4:49
51. Pekárková Bára ONO0655 B SKOB Ostrov 19:38 + 4:58
52. Košková Martina SHK0652 B OK Slavia Hradec Králové 19:41 + 5:01
53. Paulová Barbora CTB0753 B SK OB Chotěboř 20:19 + 5:39
54. Čečková Karolína SHK0650 B OK Slavia Hradec Králové 20:34 + 5:54
55. Ehlová Martina TBM0655 A KOS TJ Tesla Brno 20:37 + 5:57
56. Holohlavská Ema JIL0652 B OK Jilemnice 20:39 + 5:59
57. Zaoralová Eliška SSU0752 A SK Severka Šumperk 20:48 + 6:08
58. Balcarová Marie VLI0658 B Slavia Liberec orienteering 21:40 + 7:00
Holasová Barbora AOP0651 R Orientační Běh Opava DISK
Háková Eliška TJN0654 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš DISK
Pavlová Eliška MOV0650 A SKOB Ostrava DNS
Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava DNS
Vítková Hana SJI0750 A OK Jihlava DNS
Houžvičková Daniela TUR0751 A OOB TJ Turnov DNS
Juřinová Adéla KSU0650 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk DNS
Haasová Klára LPU0655 A OK Lokomotiva Pardubice DNS

D20A 3.20 km, 75 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8422

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Novotná Michaela TUR0551 E OOB TJ Turnov 15:30 9134
2. Dittrichová Lucie SKM0551 E KOB Směr Kroměříž 16:00 + 0:30 8853
3. Černá Ema TAP0457 E KOB Tretra Praha 16:06 + 0:36 8796
4. Srbová Michaela LPU0557 R OK Lokomotiva Pardubice 16:37 + 1:07 8506
5. Metelková Michaela PHK0550 R OK 99 Hradec Králové 17:18 + 1:48 8121
6. Rotková Markéta ZBM0455 R SK Brno Žabovřesky 17:24 + 1:54 8065
7. Martanová Lea TUR0555 R OOB TJ Turnov 17:51 + 2:21 7812
7. Kodejšová Markéta VSP0458 A USK Praha 17:51 + 2:21 7812
9. Novotná Jitka SJH0454 R SOS Jindřichův Hradec 17:56 + 2:26 7765
10. Bulířová Ema TAP0452 R KOB Tretra Praha 18:05 + 2:35 7680
11. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 18:17 + 2:47 7568
12. Dušková Tereza TBM0554 A KOS TJ Tesla Brno 18:21 + 2:51 7530
13. Šimšová Pavla PGP0557 A SK Praga 18:31 + 3:01 7437
14. Šestáková Marie VLI0452 R Slavia Liberec orienteering 18:40 + 3:10 7352
15. Tomášková Linda TAP0455 A KOB Tretra Praha 18:41 + 3:11 7343
15. Novotná Barbora TUR0552 A OOB TJ Turnov 18:41 + 3:11 7343
17. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:44 + 3:14 7315
18. Mellanová Judita TUR0559 A OOB TJ Turnov 18:46 + 3:16 7296
19. Hanušová Kateřina LPU0459 R OK Lokomotiva Pardubice 18:47 + 3:17 7286
20. Matoušková Jana MOV0551 R SKOB Ostrava 18:48 + 3:18 7277
21. Malečková Hana VSP0553 A USK Praha 18:49 + 3:19 7268
22. Bruková Petra TRI0450 A TJ TŽ Třinec 18:53 + 3:23 7230
23. Čápová Eliška SJI0451 A OK Jihlava 18:54 + 3:24 7221
24. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 19:03 + 3:33 7136
25. Pecková Tereza VLI0551 A Slavia Liberec orienteering 19:10 + 3:40 7071
26. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 19:18 + 3:48 6996
27. Kubáková Nela LPU0458 A OK Lokomotiva Pardubice 19:30 + 4:00 6883
28. Andrlová Lea SHK0463 A OK Slavia Hradec Králové 19:32 + 4:02 6864
29. Počtová Klára OPI0453 B Orientační sporty Písek 19:35 + 4:05 6836
30. Plachá Zita SJI0550 A OK Jihlava 19:50 + 4:20 6696
31. Klechová Karolína AOP0452 A Orientační Běh Opava 20:28 + 4:58 6339
32. Kosobudová Anna VTA0551 B SC vebr-sport 20:40 + 5:10 6227
33. Gottsteinová Ema JIL0451 A OK Jilemnice 22:28 + 6:58 5214
34. Holíková Simona ONO0553 A SKOB Ostrov 22:31 + 7:01 5186
35. Koubová Hana DKP0558 A Oddíl OB Kotlářka 22:35 + 7:05 5148
Krejčová Lucie PGP0455 R SK Praga DNS 0
Miková Lenka TBM0460 A KOS TJ Tesla Brno DNS 0

D21A 3.10 km, 65 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7900

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bídová Markéta PBM0352 R TJ Spartak 1. brněnská 17:23 8393
2. Picková Alena CTB9451 C SK OB Chotěboř 17:26 + 0:03 8369
3. Slavíková Silvie PGP9751 C SK Praga 17:27 + 0:04 8361
4. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 17:46 + 0:23 8208
5. Janoušková Lucie BOR9954 C OK Jiskra Nový Bor 17:53 + 0:30 8152
6. Kinkorová Tereza ZTC9850 C Západočeské sportovní centrum OB 18:00 + 0:37 8096
7. Thořová Markéta TUR9952 C OOB TJ Turnov 18:01 + 0:38 8088
8. Bednaříková Sára LCE0252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:07 + 0:44 8040
9. Janovská Kateřina PGP9850 C SK Praga 18:09 + 0:46 8024
10. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 18:10 + 0:47 8016
11. Pavlíková Markéta DOK0053 C OK Doksy 18:20 + 0:57 7936
12. Kašparová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 18:26 + 1:03 7888
13. Firešová Markéta ZBM9951 C SK Brno Žabovřesky 18:34 + 1:11 7824
14. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 18:37 + 1:14 7800
15. Šiková Barbora ZTC9650 C Západočeské sportovní centrum OB 18:50 + 1:27 7696
16. Kosobudová Kateřina TAP0258 C KOB Tretra Praha 19:00 + 1:37 7616
17. Kubecová Kateřina STB9999 C TJ Stadion Nový Bor 19:10 + 1:47 7536
18. Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 19:11 + 1:48 7528
19. Nevěřilová Kateřina LCE0254 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:19 + 1:56 7463
20. Šafaříková Lucie OPI0350 C Orientační sporty Písek 19:23 + 2:00 7431
20. Ježková Barbora CHA8850 C OK Chrastava 19:23 + 2:00 7431
22. Udržalová Pavla LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice 19:27 + 2:04 7399
23. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 19:45 + 2:22 7255
24. Bořilová Klára TBM8964 R KOS TJ Tesla Brno 19:47 + 2:24 7239
25. Chvalová Věra ZTC9452 C Západočeské sportovní centrum OB 19:50 + 2:27 7215
26. Aschermannová Karolína KAM0051 C OK Kamenice 20:10 + 2:47 7055
27. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 20:13 + 2:50 7031
28. Janečková Josefína EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha 20:17 + 2:54 6999
29. Hošková Tereza TAP8971 C KOB Tretra Praha 20:46 + 3:23 6766
30. Petráčková Kristýna SJI9851 C OK Jihlava 20:57 + 3:34 6678
31. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 21:00 + 3:37 6654
32. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 21:03 + 3:40 6630
33. Kroupová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 21:06 + 3:43 6606
34. Johnová Lenka DOK7350 C OK Doksy 21:17 + 3:54 6518
35. Kleiberová Eliška CHC9952 C K.O.B. Choceň 21:18 + 3:55 6510
36. Polanská Nelly PZR0152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:19 + 3:56 6502
37. Benešová Iva ZTC9696 C Západočeské sportovní centrum OB 21:44 + 4:21 6302
38. Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha 21:48 + 4:25 6270
39. Měrka Alexis RIC0459 OB Říčany 21:55 + 4:32
40. Nedasová Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:17 + 4:54 6038
41. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 22:18 + 4:55 6029
42. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Brno Žabovřesky 22:32 + 5:09 5917
43. Koubová Lenka ROU9554 C SKOB Roudnice nad Labem 23:29 + 6:06 5461
43. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 23:29 + 6:06 5461
45. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 23:49 + 6:26 5301
46. Vacková Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 24:06 + 6:43 5164
47. Pangrácová Marie DKL9051 C KOB Kladno 24:22 + 6:59 5036
48. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 24:57 + 7:34 4756
49. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 25:52 + 8:29 4315
Lukavcová Ivana SMR8754 C SNS Smržovka DNS 0
Hledíková Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast DNS 0
Baierová Hana TUR8989 C OOB TJ Turnov DNS 0
Rufferová Iva TUR8354 C OOB TJ Turnov DNS 0
Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha DNS 0
Biersaková Dagmar KRL0051 C Kometa Kralovice DNS 0
Nešporová Alžběta TZL0051 C SKOB Zlín DNS 0

D21C 2.70 km, 60 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 0

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štemberková Zuzana 0020002 Hořovice 21:12

D35 3.00 km, 60 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chromá Adéla TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno 19:05
2. Sotonová Jitka TAP7950 C KOB Tretra Praha 20:13 + 1:08
3. Kábrtová Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 20:58 + 1:53
4. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 21:30 + 2:25
5. Roučková Romana VIM8350 C Ski klub Šumava Vimperk 21:33 + 2:28
6. Čížová Andrea SHK8251 C OK Slavia Hradec Králové 22:32 + 3:27
7. Nedbalová Jana MFP8050 C Matfyz Praha 22:35 + 3:30
8. Nehasilová Zuzana BOR7150 C OK Jiskra Nový Bor 22:53 + 3:48
9. Dobyášová Zuzana KAM8052 C OK Kamenice 23:17 + 4:12
10. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 23:29 + 4:24
11. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 23:42 + 4:37
12. Ječmenová Věra ONO8050 C SKOB Ostrov 24:16 + 5:11
13. Bohuslavová Jana LPM7852 C OK Lokomotiva Plzeň 24:49 + 5:44
14. Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 25:22 + 6:17
15. Haisová Stanislava DOR8051 C OK Dobříš 27:20 + 8:15
16. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Brno Žabovřesky 27:25 + 8:20
17. Šperlová Zuzana ONO8751 C SKOB Ostrov 28:00 + 8:55
18. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 29:55 + 10:50
19. Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 31:44 + 12:39
20. Benešová Zuzana LIT8353 C KOB Litvínov 40:59 + 21:54
Voborská Jana PGP8454 C SK Praga DISK
Maturová Jana JJN8250 C Team Jizerky DNS
Dostálová Anna DOR8250 C OK Dobříš DNS

D45 2.80 km, 55 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havrdová Renata SJC7756 C Sportcentrum Jičín 18:26
2. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 19:07 + 0:41
3. Míková Lenka VCB7653 C OB České Budějovice 19:09 + 0:43
4. Veselá Eva VCB7853 C OB České Budějovice 19:17 + 0:51
5. Hrušková Blanka DOR7555 C OK Dobříš 19:19 + 0:53
6. Malečková Iva VSP7559 C USK Praha 19:59 + 1:33
7. Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 20:06 + 1:40
8. Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 20:07 + 1:41
9. Čivrná Karolína VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:09 + 1:43
10. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 20:24 + 1:58
11. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 20:36 + 2:10
12. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 20:54 + 2:28
13. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 21:21 + 2:55
14. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 21:39 + 3:13
15. Termerová Jana LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:51 + 3:25
16. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 21:52 + 3:26
17. Čevelová Ivana RIC7853 C OB Říčany 23:31 + 5:05
18. Hlaváčková Klára TAP7756 C KOB Tretra Praha 23:36 + 5:10
19. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 23:46 + 5:20
20. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 23:51 + 5:25
21. Paulová Hana CTB7851 C SK OB Chotěboř 23:55 + 5:29
22. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 24:44 + 6:18
23. Žižková Markéta DOR7352 C OK Dobříš 26:17 + 7:51
24. Gregorová Lenka SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec 26:27 + 8:01
24. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 26:27 + 8:01
26. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 27:34 + 9:08
26. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 27:34 + 9:08
28. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 28:00 + 9:34
29. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia Plzeň 30:40 + 12:14
30. Pokorná Kamila KAM7452 C OK Kamenice 31:16 + 12:50
31. Davidová Jana ONO7852 C SKOB Ostrov 32:12 + 13:46
32. Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 32:58 + 14:32
33. Magazu Radmila DOR7853 C OK Dobříš 35:10 + 16:44
34. Jirkovská Kateřina 0090001 KJ 35:43 + 17:17
35. El Dunia Zita MFP7699 Matfyz Praha 42:52 + 24:26
36. Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 46:30 + 28:04
Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha DISK
Ellederová Zdenka TAP7755 C KOB Tretra Praha DISK
Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov DNS

D55 2.50 km, 55 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 20:26
2. Izáková Tereza LME6850 C SK Los Mělník 20:29 + 0:03
3. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 21:02 + 0:36
4. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 21:18 + 0:52
5. Bochenková Jana EKP6150 C VŠTJ Ekonom Praha 21:30 + 1:04
6. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 22:02 + 1:36
7. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 22:26 + 2:00
8. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 22:45 + 2:19
9. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 22:49 + 2:23
10. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:27 + 4:01
11. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 27:16 + 6:50
Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha DISK
Hořovská Vladislava 0070001 Neevidovaní DNS

H12 1.70 km, 35 m, 14 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zápotocký Tomáš SLA1200 B SKOB Slaný 10:02
2. Podzimek Tomáš MLA1203 B MLOK Mariánské Lázně 10:12 + 0:10
3. Sláma Marek KAM1201 B OK Kamenice 10:23 + 0:21
4. Doležal Bonifác JEO1206 C Ještědská oblast 11:30 + 1:28
5. Zakouřil František JEO1205 B Ještědská oblast 11:40 + 1:38
6. Rauch Tobiáš VPM1300 B KOS Slavia Plzeň 11:48 + 1:46
7. Junek Kryštof DKP1212 C Oddíl OB Kotlářka 11:49 + 1:47
8. Běloušek Matěj CTB1202 B SK OB Chotěboř 11:55 + 1:53
9. Placek Nikolas MLA1200 B MLOK Mariánské Lázně 12:54 + 2:52
10. Macháček Jakub SHK1202 B OK Slavia Hradec Králové 12:57 + 2:55
11. Komín Kryštof DKL1201 C KOB Kladno 13:16 + 3:14
12. Sankot Jakub KAM1207 B OK Kamenice 13:36 + 3:34
13. Ptáček Ondřej DKP1204 B Oddíl OB Kotlářka 13:39 + 3:37
14. Bína Richard KAM1205 B OK Kamenice 14:14 + 4:12
15. Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 15:16 + 5:14
16. Guida Sebastian JEO1301 C Ještědská oblast 15:40 + 5:38
17. Kolár Marek DKP1306 C Oddíl OB Kotlářka 15:42 + 5:40
18. Míka Zbyněk DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka 16:30 + 6:28
19. Drbohlav Marek JEO1401 C Ještědská oblast 16:38 + 6:36
20. Dvořák Daniel DOK1200 C OK Doksy 16:39 + 6:37
21. Šedivý Marek PGP1400 C SK Praga 16:41 + 6:39
22. Pelikán Vít KAM1203 B OK Kamenice 17:04 + 7:02
23. Čevela Marek RIC1300 C OB Říčany 17:17 + 7:15
24. Mrázek Emil PGP1308 C SK Praga 17:27 + 7:25
25. Arnošt Daniel SAD1200 C Sportovní akademie Dobříš 17:28 + 7:26
26. Rippel Nikolas DKP1403 C Oddíl OB Kotlářka 17:38 + 7:36
27. Skalka Jindřich VSP1500 C USK Praha 17:57 + 7:55
28. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 18:10 + 8:08
29. Stehlík Filip LPM1400 C OK Lokomotiva Plzeň 18:29 + 8:27
30. Ledabyl Václav JEO1208 C Ještědská oblast 18:30 + 8:28
31. Abraham Jan DKP1310 C Oddíl OB Kotlářka 20:45 + 10:43
32. Míka Tomáš VCB1403 C OB České Budějovice 21:25 + 11:23
33. Šťovíček Filip DVP1201 C DVP ORIENTATION 22:35 + 12:33
34. Kolaja Bedřich VLI1301 C Slavia Liberec orienteering 23:38 + 13:36
35. Zajíček Matěj JEO1402 C Ještědská oblast 32:13 + 22:11
36. Chromý Filip TBM1616 C KOS TJ Tesla Brno 34:39 + 24:37
37. Honzík Jan DLP1401 C OOB TJ Dukla Praha 37:15 + 27:13
38. Spáčil Zdeněk SAD1202 C Sportovní akademie Dobříš 43:44 + 33:42
Votava Vojtěch JEO1203 A Ještědská oblast DISK
Baldrian František VSP1600 C USK Praha DISK
Dostál Václav DOR1202 B OK Dobříš DNS
Evan Marek Amos DKP1213 C Oddíl OB Kotlářka DNS
Rollier Alexei PGP1505 C SK Praga DNS
Spáčil Kryštof SAD1401 C Sportovní akademie Dobříš DNS
Jirák Tomáš JJN1205 C Team Jizerky DNS

H14 2.00 km, 44 m, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoň Theodor FSP1100 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:33
2. Bašus Ondřej KAM1004 B OK Kamenice 10:49 + 0:16
3. Junek Šimon DKP1011 B Oddíl OB Kotlářka 10:51 + 0:18
3. Pouchlý Matěj SHK1009 B OK Slavia Hradec Králové 10:51 + 0:18
5. Sedlák Václav DKP1105 B Oddíl OB Kotlářka 11:14 + 0:41
6. Horáček Jáchym JEO1105 B Ještědská oblast 11:27 + 0:54
7. Leško Michal SHK1002 B OK Slavia Hradec Králové 11:28 + 0:55
8. Novák Tobiáš CTB1103 A SK OB Chotěboř 11:35 + 1:02
9. Janošík Ivan VCB1002 B OB České Budějovice 11:36 + 1:03
9. Minařík František ZTC1103 B Západočeské sportovní centrum OB 11:36 + 1:03
11. Elleder Jan TAP1010 B KOB Tretra Praha 11:40 + 1:07
12. Šťastný Antonín CTB1101 B SK OB Chotěboř 11:59 + 1:26
13. Černý Antonín ONO1001 B SKOB Ostrov 12:00 + 1:27
14. Ritter Jakub ONO1000 B SKOB Ostrov 12:02 + 1:29
15. Lamač Vítek BOR1100 A OK Jiskra Nový Bor 12:08 + 1:35
16. Míka Luboš DKP1101 B Oddíl OB Kotlářka 12:13 + 1:40
17. Čížik Matyáš KAM1102 B OK Kamenice 12:21 + 1:48
18. Beran Antonín SJH1101 B SOS Jindřichův Hradec 12:31 + 1:58
19. Haller Maxmilián KRL1102 B Kometa Kralovice 12:38 + 2:05
20. Baldrian Josef VSP1100 B USK Praha 12:41 + 2:08
21. Kašpar Adam DOR1101 B OK Dobříš 12:42 + 2:09
22. Šumpík Filip SHK1109 B OK Slavia Hradec Králové 12:46 + 2:13
23. Kamenický Karel TAP1105 B KOB Tretra Praha 12:47 + 2:14
24. Kocman Lukáš JEO1107 B Ještědská oblast 13:05 + 2:32
25. Lukeš Josef SHK1005 B OK Slavia Hradec Králové 13:07 + 2:34
26. Sláma Kryštof KAM1000 B OK Kamenice 13:14 + 2:41
27. Rejšek Čeněk KAM1002 B OK Kamenice 13:17 + 2:44
28. Míka Ondřej VCB1003 B OB České Budějovice 13:54 + 3:21
29. Seidl Marek RIC1100 C OB Říčany 13:58 + 3:25
30. Kmínek Ondřej JEO1000 B Ještědská oblast 14:27 + 3:54
31. Beneš Jan MLA1000 B MLOK Mariánské Lázně 14:38 + 4:05
32. Beneš Maxmilián JEO1104 B Ještědská oblast 14:55 + 4:22
33. Šťovíček Jan DKP1012 C Oddíl OB Kotlářka 15:03 + 4:30
34. Jedlička Josef VPM1102 B KOS Slavia Plzeň 15:07 + 4:34
35. Roučka Tomáš VIM1100 C Ski klub Šumava Vimperk 15:27 + 4:54
36. Neškudla Jan KAM1005 C OK Kamenice 16:21 + 5:48
37. Jetel Václav DOR1105 B OK Dobříš 16:25 + 5:52
37. Kmínek Jan JEO1106 B Ještědská oblast 16:25 + 5:52
39. Hruška Tomáš DOR1002 C OK Dobříš 16:26 + 5:53
40. Prox Jan RIC1003 B OB Říčany 16:30 + 5:57
41. Krtička Jáchym JEO1003 C Ještědská oblast 16:48 + 6:15
42. Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 16:59 + 6:26
43. Fanta Jáchym DKP1013 C Oddíl OB Kotlářka 19:24 + 8:51
44. Louda Štěpán D. JEO1209 C Ještědská oblast 19:40 + 9:07
45. Novotný Matěj JEO1112 C Ještědská oblast 20:22 + 9:49
46. Etrych Tobiáš DOR1103 C OK Dobříš 20:25 + 9:52
Blažek Vojtěch SJH1003 A SOS Jindřichův Hradec DISK
Janata Matěj JEO1102 B Ještědská oblast DISK
Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Kousal Theodor DKP1118 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Etrych Matěj DOR1104 B OK Dobříš DNS
Machar Dan DKP1002 B Oddíl OB Kotlářka DNS

H16A 2.80 km, 60 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 A Slavia Liberec orienteering 12:47
2. Štěpánek Ondřej TBM0809 A KOS TJ Tesla Brno 12:49 + 0:02
3. Sedláček Patrik DKP0816 A Oddíl OB Kotlářka 12:50 + 0:03
4. Zápotocký Jiří PGP0808 A SK Praga 13:03 + 0:16
5. Skripnik Matouš FSP0800 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:21 + 0:34
6. Pernička Martin TZL0800 A SKOB Zlín 13:27 + 0:40
7. Macháček Tomáš SHK0811 A OK Slavia Hradec Králové 13:30 + 0:43
8. Šebelka Matěj VLI0805 A Slavia Liberec orienteering 13:32 + 0:45
9. Frosch Vítek LPU0801 A OK Lokomotiva Pardubice 13:34 + 0:47
10. Bulička Martin ZBM0807 A SK Brno Žabovřesky 13:36 + 0:49
11. Čečka Matěj SHK0901 A OK Slavia Hradec Králové 13:43 + 0:56
12. Brandejs Štěpán DKP0807 A Oddíl OB Kotlářka 13:44 + 0:57
13. Šubrt Jáchym DKP0800 A Oddíl OB Kotlářka 13:45 + 0:58
14. Turek Jakub ZTC0801 A Západočeské sportovní centrum OB 14:01 + 1:14
15. Kubeček Antonín SNA0803 A TJ START Náchod 14:02 + 1:15
16. Žemlík Eduard TUR0909 A OOB TJ Turnov 14:05 + 1:18
17. Denemarek Max PBM0800 B TJ Spartak 1. brněnská 14:23 + 1:36
18. Holas Štěpán AOP0900 A Orientační Běh Opava 14:26 + 1:39
19. Matoušek Jan STE0909 A SK SKI-OB Šternberk 14:27 + 1:40
19. Šimerka Ondřej PGP0800 A SK Praga 14:27 + 1:40
21. Metelka Tomáš PHK0801 A OK 99 Hradec Králové 14:31 + 1:44
22. Jelínek František PHK0900 A OK 99 Hradec Králové 14:40 + 1:53
22. Máčala Antonín STE0811 B SK SKI-OB Šternberk 14:40 + 1:53
24. Míchal Jakub SJH1001 A SOS Jindřichův Hradec 14:41 + 1:54
25. Mokrosz Mateusz TRI0902 A TJ TŽ Třinec 14:46 + 1:59
26. Anděl Robin ZTC0901 A Západočeské sportovní centrum OB 14:51 + 2:04
27. Hofhanzl Antonín RUZ0902 A TJ Růžená 14:53 + 2:06
27. Engel Adam DKP0910 A Oddíl OB Kotlářka 14:53 + 2:06
29. Kučera Jakub VSP0900 A USK Praha 15:08 + 2:21
30. Hozík Štěpán TZL0806 B SKOB Zlín 15:25 + 2:38
30. Etrych Jonáš DOR0907 A OK Dobříš 15:25 + 2:38
32. Rod Matyáš VSP0803 B USK Praha 15:28 + 2:41
32. Minařík Josef ZTC0903 B Západočeské sportovní centrum OB 15:28 + 2:41
34. Herman Ondřej MLA0801 A MLOK Mariánské Lázně 15:29 + 2:42
35. Mrkvica Václav ZLH0800 B OOB TJ Zlaté Hory 15:33 + 2:46
36. Malý Matyáš TBM0910 B KOS TJ Tesla Brno 15:37 + 2:50
37. Kvášovský Filip LTU0902 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:38 + 2:51
38. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 15:42 + 2:55
39. Kovalčík Petr AOP0901 A Orientační Běh Opava 15:43 + 2:56
39. Barták Petr UOL0805 B SOB Olomouc 15:43 + 2:56
41. Klusáček Mikuláš CTB0902 B SK OB Chotěboř 15:45 + 2:58
42. Prášil Adam SJI0901 A OK Jihlava 15:51 + 3:04
43. Goláň František LPU0803 A OK Lokomotiva Pardubice 15:55 + 3:08
44. Kříž Matěj KAM0900 B OK Kamenice 15:58 + 3:11
45. Lamač František TUR0901 A OOB TJ Turnov 15:59 + 3:12
46. Čihák Jakub HOR0901 A TJ Jiskra Hořice 16:04 + 3:17
47. Kutek Matěj TUR0908 A OOB TJ Turnov 16:05 + 3:18
48. Vodrážka Štěpán ZTC0802 B Západočeské sportovní centrum OB 16:29 + 3:42
48. Svoboda Jakub PBM0901 B TJ Spartak 1. brněnská 16:29 + 3:42
50. Gajda Petr VSP0903 A USK Praha 16:35 + 3:48
51. Materna Josef ZTC0902 B Západočeské sportovní centrum OB 17:12 + 4:25
52. Novotný Vít PHK0901 A OK 99 Hradec Králové 17:16 + 4:29
53. Zavadil Adam KAM0901 B OK Kamenice 17:29 + 4:42
54. Krs Jakub ZTC0800 B Západočeské sportovní centrum OB 18:14 + 5:27
55. Sochor Jakub PHK0906 A OK 99 Hradec Králové 18:15 + 5:28
56. Magazu Lukas DOR0805 B OK Dobříš 18:16 + 5:29
57. Cháma Ondřej RIC0904 B OB Říčany 18:18 + 5:31
58. Držka Filip LPU0901 B OK Lokomotiva Pardubice 18:21 + 5:34
59. Chmelař David PGP0801 C SK Praga 18:29 + 5:42
60. Prinz Mikuláš MLA0901 B MLOK Mariánské Lázně 18:47 + 6:00
61. Michač Samuel TZL0821 C SKOB Zlín 19:15 + 6:28
62. Guida Alessandro VLI0900 B Slavia Liberec orienteering 19:16 + 6:29
63. Sedlář Lumír TAP0810 B KOB Tretra Praha 19:23 + 6:36
64. Slaný David AOP0907 B Orientační Běh Opava 19:45 + 6:58
65. Lučan Matěj LPU0903 B OK Lokomotiva Pardubice 19:56 + 7:09
66. Placek Tomas MLA0902 B MLOK Mariánské Lázně 20:07 + 7:20
67. Rémiš Štěpán SHK0802 B OK Slavia Hradec Králové 22:59 + 10:12
68. Jakubský David PHK0905 B OK 99 Hradec Králové 23:20 + 10:33
69. Kamenický Pavel TAP0909 C KOB Tretra Praha 24:04 + 11:17
Pavlík Adam TZL0810 B SKOB Zlín DISK
Lipenský Matouš KON0830 B KOB Konice DISK
Goláň Antonín LPU0804 B OK Lokomotiva Pardubice DISK
Jirkovský Lukáš ONO0904 C SKOB Ostrov DISK
Rémiš Šimon SHK0801 B OK Slavia Hradec Králové DISK
MS Kyrylyshyn Ihor SHK0910 B OK Slavia Hradec Králové 16:06 + 3:19
Zavadil Matěj VSP0904 B USK Praha DNS
Kroupa Matyáš LPU0902 B OK Lokomotiva Pardubice DNS
Skácel Jan VLI0901 B Slavia Liberec orienteering DNS
Tejkl Štěpán TAP0807 B KOB Tretra Praha DNS
Linhart Jakub TZL0813 A SKOB Zlín DNS
Komín Matyáš DKL0901 B KOB Kladno DNS
Zřídkaveselý Martin PBM0808 B TJ Spartak 1. brněnská DNS

H18A 3.10 km, 65 m, 17 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánek Tomáš ZBM0604 R SK Brno Žabovřesky 12:39
2. Štěpánek Jan TBM0607 A KOS TJ Tesla Brno 12:52 + 0:13
3. Brosch Ondřej RBK0606 R SK Radioklub Blansko 12:59 + 0:20
4. Srb Vladimír LPU0714 A OK Lokomotiva Pardubice 13:19 + 0:40
5. Hanuš Filip VRL0604 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:28 + 0:49
6. Vaníček Jan SJC0705 A Sportcentrum Jičín 13:40 + 1:01
7. Svoboda Antonín ZTC0601 A Západočeské sportovní centrum OB 13:49 + 1:10
8. Tomášek Prokop TUR0711 A OOB TJ Turnov 13:56 + 1:17
9. Hyxa Jan VLI0702 A Slavia Liberec orienteering 13:57 + 1:18
10. Jordán Alexandr KSU0626 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:04 + 1:25
11. Podrábský Ctibor VLI0700 A Slavia Liberec orienteering 14:11 + 1:32
12. Čihák Jan HOR0601 A TJ Jiskra Hořice 14:21 + 1:42
13. Kosák Eliáš PGP0704 A SK Praga 14:25 + 1:46
14. Ticháček Jakub SJC0704 A Sportcentrum Jičín 14:42 + 2:03
15. Meduna Filip ONO0603 A SKOB Ostrov 14:46 + 2:07
16. Kadaně Marek LPU0703 A OK Lokomotiva Pardubice 14:52 + 2:13
17. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:56 + 2:17
18. Kuchař Ondřej TAP0609 A KOB Tretra Praha 15:06 + 2:27
19. Schwab Filip TBM0710 A KOS TJ Tesla Brno 15:07 + 2:28
20. Třešňák Matěj JIL0701 A OK Jilemnice 15:09 + 2:30
21. Veselý Václav TUR0601 B OOB TJ Turnov 15:11 + 2:32
22. Račanský Jiří TBM0706 A KOS TJ Tesla Brno 15:16 + 2:37
23. Miča Jan KSU0701 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 15:17 + 2:38
24. Jiras Antonín DOR0701 A OK Dobříš 15:18 + 2:39
25. Flos Tomáš LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice 15:21 + 2:42
26. Koliáš Štěpán PGP0610 A SK Praga 15:23 + 2:44
27. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 15:25 + 2:46
28. Kurka Antonín SHK0700 A OK Slavia Hradec Králové 15:32 + 2:53
28. Zurynek Jan TJN0605 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:32 + 2:53
30. Ptáček Jonáš TBM0717 A KOS TJ Tesla Brno 15:40 + 3:01
31. Donda Jakub ONO0700 A SKOB Ostrov 15:41 + 3:02
32. Čech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 15:46 + 3:07
33. Buďárek Šimon STH0703 B SK Studenec 15:48 + 3:09
34. Komenda Jakub PBM0712 B TJ Spartak 1. brněnská 15:55 + 3:16
35. Drach Ivan PHK0608 A OK 99 Hradec Králové 16:03 + 3:24
36. Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Brno Žabovřesky 16:08 + 3:29
37. Dolejší Jan VLI0611 A Slavia Liberec orienteering 16:18 + 3:39
37. Štrait Vilém VSP0701 A USK Praha 16:18 + 3:39
37. Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 16:18 + 3:39
40. Miklas Ondřej VLI0701 B Slavia Liberec orienteering 16:21 + 3:42
41. Lorenc Václav DOR0702 B OK Dobříš 16:22 + 3:43
42. Janeček Jáchym UOL0700 A SOB Olomouc 16:23 + 3:44
43. Žižka Přemysl DOR0706 B OK Dobříš 16:25 + 3:46
44. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 16:27 + 3:48
44. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 16:27 + 3:48
46. Hlavatý Jan LPU0713 B OK Lokomotiva Pardubice 16:34 + 3:55
47. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 16:52 + 4:13
48. Elleder David Daniel TAP0615 A KOB Tretra Praha 16:57 + 4:18
49. Drahoňovský Tomáš TUR0701 A OOB TJ Turnov 16:59 + 4:20
50. Blažek Cyril SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec 17:11 + 4:32
51. Pěček Jakub SKM0700 A KOB Směr Kroměříž 17:13 + 4:34
52. Hlaváček Vojtěch TAP0700 B KOB Tretra Praha 17:52 + 5:13
53. Hrodek Ondřej Otto OPI0701 B Orientační sporty Písek 18:28 + 5:49
54. Beneš Josef MLA0702 C MLOK Mariánské Lázně 18:45 + 6:06
55. Hruška Marek DOR0604 B OK Dobříš 19:34 + 6:55
56. Hůla Tomáš PGP0611 B SK Praga 19:41 + 7:02
57. Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov 21:39 + 9:00
Stehlík Jakub ZTC0700 A Západočeské sportovní centrum OB DISK
Jandera Kryštof PGP0700 C SK Praga DISK
Teringl Vojtěch VCB0702 A OB České Budějovice DNS
Urválek Jan TBM0707 A KOS TJ Tesla Brno DNS
Vlček Tomáš VIC0713 A OB Vizovice DNS
Štichhauer Adam LPU0603 B OK Lokomotiva Pardubice DNS
Weiss Hugo DKP0725 B Oddíl OB Kotlářka DNS

H20A 3.80 km, 85 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8280

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zřídkaveselý Adam PBM0505 A TJ Spartak 1. brněnská 15:43 9030
2. Bolehovský Daniel VSP0508 E USK Praha 16:24 + 0:41 8660
3. Kasza Tomáš PBM0512 A TJ Spartak 1. brněnská 16:26 + 0:43 8641
4. Dohnálek Tomáš SHK0403 R OK Slavia Hradec Králové 16:28 + 0:45 8623
5. Donda Jiří ONO0403 E SKOB Ostrov 16:29 + 0:46 8614
6. Bednařík Vilém PBM0509 R TJ Spartak 1. brněnská 16:35 + 0:52 8560
7. Strýček Jan PBM0503 R TJ Spartak 1. brněnská 16:46 + 1:03 8461
8. Stehlík Šimon ZTC0501 A Západočeské sportovní centrum OB 16:53 + 1:10 8397
9. Kubeček Josef SNA0402 A TJ START Náchod 17:10 + 1:27 8244
9. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 17:10 + 1:27 8244
11. Štábl Adam KSU0401 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:11 + 1:28 8235
12. Orany Vojtěch SJI0401 R OK Jihlava 17:12 + 1:29 8226
13. Kabát Martin PGP0408 R SK Praga 17:14 + 1:31 8208
14. Sláma Šimon LCE0502 A OOB TJ Slovan Luhačovice 17:23 + 1:40 8126
15. Gajda Martin KAM0405 E OK Kamenice 17:35 + 1:52 8018
16. Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov 17:51 + 2:08 7873
17. Bukovác Filip PBM0501 A TJ Spartak 1. brněnská 17:53 + 2:10 7855
18. Hoetzel Hugo TUR0505 A OOB TJ Turnov 18:02 + 2:19 7774
18. Petrilák Matouš Nathaniel DKP0416 A Oddíl OB Kotlářka 18:02 + 2:19 7774
20. Černý Antonín TAP0402 B KOB Tretra Praha 18:03 + 2:20 7765
21. Haas Filip LPU0401 R OK Lokomotiva Pardubice 18:16 + 2:33 7647
22. Štorek Jan JPV0505 A Oddíl OS SK Prostějov 18:18 + 2:35 7629
23. Beneš Jindřich SSU0400 A SK Severka Šumperk 18:19 + 2:36 7620
24. Pokorný Jan JJN0400 A Team Jizerky 18:26 + 2:43 7557
25. Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov 18:30 + 2:47 7521
26. Vítek Matěj SJI0500 A OK Jihlava 18:32 + 2:49 7503
27. Podolský Petr SHK0507 A OK Slavia Hradec Králové 18:41 + 2:58 7421
28. Němec David ZTC0504 A Západočeské sportovní centrum OB 18:44 + 3:01 7394
28. Krpata Michal LPU0403 A OK Lokomotiva Pardubice 18:44 + 3:01 7394
30. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 18:51 + 3:08 7331
31. Valenta Ondřej JIL0401 A OK Jilemnice 19:01 + 3:18 7240
32. Janoch Samuel Jan MLA0502 A MLOK Mariánské Lázně 19:03 + 3:20 7222
33. Salaba Dan JIL0404 A OK Jilemnice 19:06 + 3:23 7195
34. Sork Dominik TAP0504 A KOB Tretra Praha 19:07 + 3:24 7186
35. Smolka Jakub TAP0500 A KOB Tretra Praha 19:10 + 3:27 7159
36. Jelínek Filip LPU0514 A OK Lokomotiva Pardubice 19:18 + 3:35 7087
37. Byrtus Jakub SIT0502 A OK SILESIA 19:40 + 3:57 6888
38. Racek Josef ZBM0400 A SK Brno Žabovřesky 19:46 + 4:03 6834
39. Pekárek Tomáš LPU0515 A OK Lokomotiva Pardubice 19:47 + 4:04 6825
40. Čtrnáct František PGP0401 A SK Praga 20:02 + 4:19 6689
40. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 20:02 + 4:19 6689
42. Zakouřil Matyáš VSP0400 A USK Praha 20:36 + 4:53 6382
43. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 20:53 + 5:10 6228
44. Sobota Ondřej ZTC0502 B Západočeské sportovní centrum OB 21:46 + 6:03 5749
45. Tatarnikov Mykhailo PHK0405 C OK 99 Hradec Králové 22:17 + 6:34 5469
46. Vondra Tomáš FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:35 + 13:52 1510
Melišík Jan TAP0502 A KOB Tretra Praha DISK 0
Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín DISK 0
Skvortcov Yurii PHK0411 A OK 99 Hradec Králové DISK 0
Houžvička Filip SHK0504 B OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Kurka Jaroslav SHK0501 B OK Slavia Hradec Králové DISK 0
Štichhauer Daniel LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice DNS 0
Průša Dominik VSP0406 R USK Praha DNS 0

H21A 3.60 km, 75 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8023

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Roháč Martin LCE0308 R OOB TJ Slovan Luhačovice 15:18 8796
2. Zbranek Roman TZL8808 C SKOB Zlín 16:06 + 0:48 8367
3. Šafka Sebastian KAM0101 C OK Kamenice 16:08 + 0:50 8349
4. Tokár Radim ZTC0300 R Západočeské sportovní centrum OB 16:10 + 0:52 8331
5. Melišík Martin TAP0200 R KOB Tretra Praha 16:12 + 0:54 8313
6. Panovec Kryštof LCE0011 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:17 + 0:59 8269
7. Jílek Ondřej KSU9908 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:23 + 1:05 8215
8. Tichý Radomír SHK0000 C OK Slavia Hradec Králové 16:52 + 1:34 7955
8. Čepička Ladislav ZTC0303 R Západočeské sportovní centrum OB 16:52 + 1:34 7955
10. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 16:55 + 1:37 7929
11. Světnický František TUR0214 C OOB TJ Turnov 16:57 + 1:39 7911
12. Mudrák Štěpán LCE9601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:58 + 1:40 7902
13. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:02 + 1:44 7866
14. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 17:09 + 1:51 7803
15. Losman Petr PHK7901 R OK 99 Hradec Králové 17:11 + 1:53 7785
16. Semrád Ladislav CHC9701 C K.O.B. Choceň 17:18 + 2:00 7723
17. Heczko Robert VLI7801 C Slavia Liberec orienteering 17:27 + 2:09 7642
18. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 17:30 + 2:12 7616
19. Klusáček Jan OSN9301 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 17:32 + 2:14 7598
20. Janas Petr PGP0200 C SK Praga 17:38 + 2:20 7544
21. Koštejn Vít DOK9800 C OK Doksy 17:39 + 2:21 7535
22. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 17:45 + 2:27 7481
23. Srb Vladimír LPU7818 R OK Lokomotiva Pardubice 17:46 + 2:28 7472
24. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia Plzeň 17:49 + 2:31 7446
24. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 17:49 + 2:31 7446
24. Grundman Vojtěch CHC8801 C K.O.B. Choceň 17:49 + 2:31 7446
27. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:53 + 2:35 7410
28. Měšťan Ondřej TAP0100 C KOB Tretra Praha 17:57 + 2:39 7374
29. Štorek David JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov 17:59 + 2:41 7356
30. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 18:00 + 2:42 7347
31. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Brno Žabovřesky 18:02 + 2:44 7329
32. Hrdinka Daniel VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:08 + 2:50 7276
33. Karatsiolis Kryštof TUR9901 C OOB TJ Turnov 18:22 + 3:04 7150
34. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 18:26 + 3:08 7115
35. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 18:28 + 3:10 7097
36. Bořil Tomáš TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno 18:31 + 3:13 7070
37. Buk Petr ROU0001 C SKOB Roudnice nad Labem 18:35 + 3:17 7034
37. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 18:35 + 3:17 7034
39. Drábek Jan ZBM8511 C SK Brno Žabovřesky 18:37 + 3:19 7016
39. Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov 18:37 + 3:19 7016
41. Lučan Vladimír LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice 18:40 + 3:22 6989
42. Goldschmidt Tobiáš TBM0005 C KOS TJ Tesla Brno 18:47 + 3:29 6927
43. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 18:49 + 3:31 6909
43. Seidl Miroslav RIC7407 C OB Říčany 18:49 + 3:31 6909
45. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 18:52 + 3:34 6882
46. Gryc Vojtěch TBM0106 C KOS TJ Tesla Brno 18:59 + 3:41 6819
47. Pova Ondřej ZTC9300 C Západočeské sportovní centrum OB 19:00 + 3:42 6810
48. Hošek Radim TAP8737 C KOB Tretra Praha 19:03 + 3:45 6784
49. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 19:04 + 3:46 6775
50. Glončák Peter LCE7901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:11 + 3:53 6712
51. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 19:12 + 3:54 6703
52. Bílý Jakub DOK0104 C OK Doksy 19:24 + 4:06 6596
53. Pecka Marek EKP9000 C VŠTJ Ekonom Praha 19:26 + 4:08 6578
54. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 19:28 + 4:10 6560
55. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 19:40 + 4:22 6453
56. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 19:41 + 4:23 6444
57. Šrom Jakub TBM9502 C KOS TJ Tesla Brno 19:44 + 4:26 6417
58. Dudík Petr TUR8917 C OOB TJ Turnov 20:15 + 4:57 6140
59. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:20 + 5:02 6095
60. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 20:24 + 5:06 6059
61. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 20:46 + 5:28 5862
62. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 20:51 + 5:33 5818
63. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 21:06 + 5:48 5683
64. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 21:12 + 5:54 5630
65. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 21:41 + 6:23 5370
Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany DISK 0
Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín DNS 0
Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň DNS 0
Fousek Jan MOV9100 C SKOB Ostrava DNS 0

H21C 2.80 km, 60 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5995

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 13:13 6653
2. Svoboda Radek TUR0202 C OOB TJ Turnov 13:58 + 0:45 6309
3. Škrabánek Matěj SJI9203 C OK Jihlava 14:25 + 1:12 6103
4. Panovec Jan SSU8931 C SK Severka Šumperk 14:43 + 1:30 5965
5. Sobotka Radim OPI0300 C Orientační sporty Písek 14:47 + 1:34 5935
6. Sabol Josef CTB9902 C SK OB Chotěboř 14:49 + 1:36 5919
7. Mencl Jan TUR0201 C OOB TJ Turnov 14:51 + 1:38 5904
7. Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 14:51 + 1:38 5904
9. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 14:55 + 1:42 5874
10. Balcar Jiří SNA0301 C TJ START Náchod 15:02 + 1:49 5820
11. Vaněk Adam OPI0100 C Orientační sporty Písek 15:05 + 1:52 5797
12. Novák Adam LPU0320 C OK Lokomotiva Pardubice 15:09 + 1:56 5767
13. Janda Ondřej KAM0113 C OK Kamenice 15:11 + 1:58 5751
14. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 15:19 + 2:06 5690
15. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 15:28 + 2:15 5621
16. Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 16:02 + 2:49 5362
17. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 16:05 + 2:52 5339
18. Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava 16:07 + 2:54 5324
19. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Brno Žabovřesky 16:08 + 2:55 5316
20. Kamenický Jakub PHK9104 C OK 99 Hradec Králové 16:30 + 3:17 5148
21. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 16:32 + 3:19 5133
22. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 16:38 + 3:25 5087
23. Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 16:39 + 3:26 5079
23. Ježek Lukáš CHA8604 C OK Chrastava 16:39 + 3:26 5079
25. Čermák Matyáš KAM9501 C OK Kamenice 16:48 + 3:35 5010
26. Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:52 + 3:39 4980
27. Samek Jakub VSP8800 C USK Praha 17:18 + 4:05 4781
27. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 17:18 + 4:05 4781
29. Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 17:27 + 4:14 4713
30. Kamenický Ondřej PHK9401 C OK 99 Hradec Králové 17:37 + 4:24 4636
31. Nykl Jan TAP9001 C KOB Tretra Praha 17:48 + 4:35 4552
32. Klíma Kamil DKL8201 C KOB Kladno 18:08 + 4:55 4399
33. Rýdel Jiří KAM9200 C OK Kamenice 18:10 + 4:57 4384
34. Dvořáček Dan MFP7903 C Matfyz Praha 18:36 + 5:23 4186
35. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 18:38 + 5:25 4170
36. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 19:29 + 6:16 3781
37. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 19:33 + 6:20 3750
38. Vaňátko Ondřej ZTC9542 C Západočeské sportovní centrum OB 21:29 + 8:16 2864
39. Pavlík Ondřej LIT0101 C KOB Litvínov 25:35 + 12:22 985
40. Reichl Martin MKP0400 C SK Meteor Kačerov 27:42 + 14:29 15
Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering DISK 0
Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov DISK 0
Vlk Lukáš 0050001 Kotlářka Praha DISK
Zřídkaveselý Libor PBM7207 C TJ Spartak 1. brněnská DNS 0
Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava DNS 0
Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice DNS 0
Krajcar Ivo KSU9501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DNS 0
Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun DNS 0
Planeta Štefan 0060001 Extreme obstacle runners DNS
Vavřík Tomáš MOV0004 C SKOB Ostrava DNS 0

H35 3.10 km, 70 m, 22 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chromý Adam TBM8841 C KOS TJ Tesla Brno 15:27
2. Janata Martin TJN8306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:53 + 0:26
3. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 16:51 + 1:24
4. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 17:55 + 2:28
5. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 18:06 + 2:39
6. Kamenický Jan TAP7900 C KOB Tretra Praha 18:10 + 2:43
7. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 18:18 + 2:51
8. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 18:24 + 2:57
9. Sankot Jaroslav KAM8100 C OK Kamenice 18:53 + 3:26
10. Šperl Milan ONO8000 C SKOB Ostrov 18:59 + 3:32
11. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 19:00 + 3:33
12. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 19:24 + 3:57
13. Pelikán Tomáš KAM8200 C OK Kamenice 19:28 + 4:01
14. Nehasil Vladislav BOR7101 C OK Jiskra Nový Bor 20:23 + 4:56
15. Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 20:57 + 5:30
16. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 21:29 + 6:02
17. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 21:34 + 6:07
18. Fiala Jan OPI7803 C Orientační sporty Písek 21:56 + 6:29
19. Jakubec Petr SJC8106 C Sportcentrum Jičín 21:59 + 6:32
20. Roučka Martin VIM8000 C Ski klub Šumava Vimperk 22:00 + 6:33
21. Kábrt Filip BOR7901 C OK Jiskra Nový Bor 25:57 + 10:30
22. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 26:11 + 10:44
23. Kubeček Lukáš DOR8300 C OK Dobříš 31:21 + 15:54
Petržilka Ondřej 0030001 Bez klubu DISK
Martínek Robert VPM7700 C KOS Slavia Plzeň DISK
Jirák Michal JJN8101 C Team Jizerky DNS

H45 3.00 km, 65 m, 20 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Petr 0040001 - 15:46
2. Vodrážka Ondřej VPM7702 C KOS Slavia Plzeň 16:34 + 0:48
3. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 16:43 + 0:57
4. Ritter Aleš ONO7401 C SKOB Ostrov 17:41 + 1:55
5. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 17:53 + 2:07
6. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 18:29 + 2:43
7. Čepička Ladislav LPM6701 C OK Lokomotiva Plzeň 18:34 + 2:48
8. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 18:40 + 2:54
9. Etrych Tomáš DOR7300 C OK Dobříš 18:45 + 2:59
10. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 19:09 + 3:23
11. Ševčík Petr ONO7200 C SKOB Ostrov 19:11 + 3:25
12. Komín David PGP7405 C SK Praga 19:27 + 3:41
13. Černý Jan ONO7101 C SKOB Ostrov 20:01 + 4:15
14. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 20:08 + 4:22
15. Sobotka Petr OPI7300 C Orientační sporty Písek 20:09 + 4:23
16. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 20:15 + 4:29
17. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 20:16 + 4:30
18. Šitra Vladimír LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 20:24 + 4:38
19. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 20:29 + 4:43
20. Gemperle František MFP7102 C Matfyz Praha 20:33 + 4:47
21. Tošner Michal VPM7803 C KOS Slavia Plzeň 20:41 + 4:55
22. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 20:46 + 5:00
22. Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 20:46 + 5:00
24. Jedlička Jiří VPM7602 C KOS Slavia Plzeň 20:52 + 5:06
25. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 21:10 + 5:24
26. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 21:23 + 5:37
27. Blažek Zdeněk SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec 21:25 + 5:39
28. Hruška Jan DOR7000 C OK Dobříš 21:56 + 6:10
29. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 22:01 + 6:15
30. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 22:08 + 6:22
31. Turek Jan SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 22:10 + 6:24
32. Dvořák Pavel LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 22:18 + 6:32
33. Svatý Jakub PGP7610 C SK Praga 22:28 + 6:42
34. Ječmen Vladimír ONO7900 C SKOB Ostrov 22:49 + 7:03
35. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 23:24 + 7:38
36. Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 23:40 + 7:54
37. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 23:57 + 8:11
38. Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš 24:42 + 8:56
39. Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 25:20 + 9:34
40. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 25:41 + 9:55
41. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 25:53 + 10:07
42. Dostál Tomáš DLP7400 C OOB TJ Dukla Praha 26:01 + 10:15
43. Beneš Marek MLA7601 C MLOK Mariánské Lázně 26:12 + 10:26
44. Matyšek Stanislav PLU7612 C TJ SOKOL Plumlov 26:14 + 10:28
45. Dobyáš Petr KAM7802 C OK Kamenice 26:20 + 10:34
46. Nekolný Karel DOR7602 C OK Dobříš 27:21 + 11:35
47. Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 42:17 + 26:31
Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice DISK
Pekárek Martin ONO7203 C SKOB Ostrov DISK
Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA DNS
Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky DNS
Kožíšek Petr LPM7603 C OK Lokomotiva Plzeň DNS
Lukavec Petr SMR7800 C SNS Smržovka DNS
Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga DNS

H55 2.80 km, 60 m, 21 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 17:14
2. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 21:17 + 4:03
3. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 21:26 + 4:12
4. Zavadil Pavel KAM6401 C OK Kamenice 22:29 + 5:15
5. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:20 + 6:06
6. Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy 23:32 + 6:18
7. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 23:40 + 6:26
8. Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 23:44 + 6:30
9. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 24:45 + 7:31
10. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 25:02 + 7:48
11. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:53 + 8:39
12. Skalka Michal LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:01 + 8:47
13. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 30:40 + 13:26
Reichl Michal MKP6402 C SK Meteor Kačerov DNS
Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk DNS

H65 2.60 km, 50 m, 18 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Minchev Ivan MFP5700 C Matfyz Praha 18:34
2. John Vladimír DLP5500 C OOB TJ Dukla Praha 22:36 + 4:02
3. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 24:03 + 5:29
4. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 27:07 + 8:33
5. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 38:12 + 19:38
6. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 42:19 + 23:45
Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice DNS

M21E 3.80 km, 85 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9647

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 15:04 10241
2. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 15:05 + 0:01 10230
3. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 15:07 + 0:03 10207
4. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 15:14 + 0:10 10128
5. Roudný Martin LPU0002 E OK Lokomotiva Pardubice 15:28 + 0:24 9970
6. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Brno Žabovřesky 15:47 + 0:43 9755
7. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 15:51 + 0:47 9710
8. Lima Tomas KAM0114 R OK Kamenice 16:15 + 1:11 9439