Přihlášky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Datum:
05.05.2018
Místo konání:
Hostomice-Lštěň
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10L     H10     H12     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     TD     TK    
2.40 km, 50 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 100 Kč
FSP1150 Bolinová Evelína VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2116468 100 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 100 Kč
21G0950 Hill Daisy (GBR) Airienteers 7210809 100 Kč
VSP1050 Ehlerová Michaela USK Praha C 2085596 100 Kč
ZVO0952 Hánělová Lucie OB SK Zvole C 2115714 100 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 100 Kč
DOR0955 Hrdličková Anna OK Dobříš C 2104707 100 Kč
DOR0855 Hezká Tereza OK Dobříš C 2111613 100 Kč
DOR1053 Hezká Adéla OK Dobříš C 2050499 100 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 100 Kč
2.24 km, 60 m, 7 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 100 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 100 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga C 2801038 100 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 100 Kč
3WP0950 Welc Dominika (POL) KOS BnO Szczecin 1394468 100 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 100 Kč
VRL0852 Hanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 100 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075694 100 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C 7779755 100 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 100 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 100 Kč
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 100 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 100 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 100 Kč
RIC0950 Seidlová Magdalena OB Říčany C 2049649 100 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 100 Kč
DOR0851 Housková Adéla OK Dobříš C 2050490 100 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 100 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 2081391 100 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 100 Kč
2.51 km, 60 m, 8 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary C 7202879 100 Kč
82P0750 Borek Alicja (POL) UKS Traper Złocieniec 9202027 100 Kč
82P0751 Miłaszewicz Magdalena (POL) UKS Traper Złocieniec 9202032 100 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 100 Kč
3WP0750 Matyja Weronika (POL) KOS BnO Szczecin 1418054 100 Kč
3WP0751 Mikuła Daria (POL) KOS BnO Szczecin 1394402 100 Kč
3WP0752 Mikuła Iga (POL) KOS BnO Szczecin 1394444 100 Kč
3WP0753 Stefaniak Iza (POL) KOS BnO Szczecin 1394406 100 Kč
3WP0754 Kula Maja (POL) KOS BnO Szczecin 1995097 100 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 100 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202578 100 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 100 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 100 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 100 Kč
FSP0777 Fibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 100 Kč
1VP0650 Hajduk Maria (POL) HKS Azymut Mochy 2127757 100 Kč
1VP0651 Murek Emilia (POL) HKS Azymut Mochy 2127758 100 Kč
1VP0750 Klecha Weronika (POL) HKS Azymut Mochy 2127761 100 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8655488 100 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 1396847 100 Kč
KRL0651 Fišarová Adéla Kometa Kralovice C 416314 100 Kč
KRL0752 Bodurková Denisa Kometa Kralovice C 2127645 100 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor B 8421842 100 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor B 2067681 100 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2080955 100 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš C 2111604 100 Kč
DOR0659 Šáchová Magdalena OK Dobříš C 2115079 100 Kč
1VP0552 Kubacka Wiktoria (POL) HKS Azymut Mochy 2127754 100 Kč
1VP0652 Jąder Sandra (POL) HKS Azymut Mochy 2127759 100 Kč
LCE0753 Mianowska Tosia OOB TJ Slovan Luhačovice C 8131207 100 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 100 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 150 Kč
HCE0750 Dostálová Judita TJ Hostivice C 1421898 150 Kč
HCE0651 Kolencová Sára TJ Hostivice C 1421895 150 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111795 200 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 200 Kč
2.99 km, 75 m, 9 kontrol
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 100 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8656680 100 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 100 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 100 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 100 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 100 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 100 Kč
82P0450 Urban Aneta (POL) UKS Traper Złocieniec 8650897 100 Kč
82P0550 Szczurko Paulina (POL) UKS Traper Złocieniec 9302029 100 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov C 1428926 100 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 100 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 100 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 100 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 100 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 100 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 100 Kč
3WP0550 Kusztelska Natalia (POL) KOS BnO Szczecin 1394413 100 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 100 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 100 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 100 Kč
VSP0550 Floriánková Františka USK Praha C 2021839 100 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 100 Kč
LPM0652 Kožíšková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň B 2082947 100 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088165 100 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 100 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 682375 100 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 100 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 100 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 100 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 100 Kč
ZVO0452 Kramlová Barbora OB SK Zvole B 2083385 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 2080901 100 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 100 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 2127886 100 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 100 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 100 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 04641 100 Kč
1VP0450 Gonda Julia (POL) HKS Azymut Mochy 7300459 100 Kč
1VP0451 Kapska Nina (POL) HKS Azymut Mochy 2801127 100 Kč
1VP0452 Skrzypczak Marika (POL) HKS Azymut Mochy 2127751 100 Kč
1VP0550 Dreier Anna (POL) HKS Azymut Mochy 7300455 100 Kč
1VP0551 Michalewicz Alicja (POL) HKS Azymut Mochy 7300453 100 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 425535 100 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 100 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 100 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 100 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 100 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 100 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 100 Kč
KRL0552 Zmarzláková Olga Kometa Kralovice B 232613 100 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 100 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 100 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 100 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany B 2051504 100 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 7209445 100 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 100 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 100 Kč
ZVO0557 Švecová Karolína OB SK Zvole B 2079493 100 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 100 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 2080957 100 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 100 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 100 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň C 2035169 100 Kč
38P0550 Gielec Julia (POL) UKS Orientus Lodz 7200166 100 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 100 Kč
VRL0454 Suková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078488 150 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 2044895 150 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2117401 150 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 150 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2111746 150 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek C 2064772 200 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 100 Kč
3.37 km, 70 m, 14 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 170 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 170 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 170 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 2058463 170 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 170 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 170 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 170 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 170 Kč
38P0250 Block Amelia (POL) UKS Orientus Lodz 8640928 170 Kč
38P0251 Gielec Zuzanna (POL) UKS Orientus Lodz 8640927 170 Kč
38P0350 Berlińska Paulina (POL) UKS Orientus Lodz 7200168 170 Kč
38P0351 Doren Wiktoria (POL) UKS Orientus Lodz 8646297 170 Kč
82P0350 Gradek Zuzanna (POL) UKS Traper Złocieniec 8650896 170 Kč
82P0351 Przeszłowska Hanna (POL) UKS Traper Złocieniec 1970209 170 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 170 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 170 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 170 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 170 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 170 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2032102 170 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655468 170 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 170 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 2067328 170 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 170 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 170 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 170 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 170 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 170 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 170 Kč
1VP0250 Kędzierska Nadia (POL) HKS Azymut Mochy 2801122 170 Kč
1VP0251 Piwowar Lidia (POL) HKS Azymut Mochy 2801123 170 Kč
66P7602 Krempińska Julia (POL) UKS Azymut Pabianice 8640908 170 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering A 2035733 170 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 170 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 170 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 170 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 170 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 170 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8654906 170 Kč
42A0250 Calvet Sofia (AUT) OLC Währing 8255355 170 Kč
42A0251 Kastner Maya (AUT) OLC Währing 8118228 170 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 170 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 170 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 170 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 170 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8656514 170 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 170 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 170 Kč
LCE0356 Chabiera Lena OOB TJ Slovan Luhačovice C 8444999 170 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 170 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 170 Kč
LCE0357 Nitsch Aleksandra OOB TJ Slovan Luhačovice C 8280803 170 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 170 Kč
CHC0352 Sudoł Hanna K.O.B. Choceň C 8645191 170 Kč
CHC0353 Mazurek Joanna K.O.B. Choceň C 889178 170 Kč
17P0251 Lipińska Julia (POL) WKS Śląsk Wrocław 895005 170 Kč
64P0450 Perfikowska Hanna (POL) UMKS Kwidzyn 8653296 170 Kč
3.14 km, 65 m, 12 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 160 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 160 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 160 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary B 7202893 160 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 160 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 160 Kč
KAM0355 Chramostová Amálie OK Kamenice C 2088703 160 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha A 2020712 160 Kč
KNC0250 Votavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 160 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 7201759 160 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069097 160 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078462 160 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659409 160 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 160 Kč
ZVO0353 Kramlová Kateřina OB SK Zvole C 2083376 160 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 160 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 160 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 160 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 160 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov B 7260007 160 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš C 301510 160 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš B 4455 160 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga C 2125333 160 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 160 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 160 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 160 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 160 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 160 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 160 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 160 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 160 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 240 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 240 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 240 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga C 515464 240 Kč
VSP0352 Berounská Adéla USK Praha B 7202884 240 Kč
VSP0256 Berounská Anna USK Praha C 7202895 240 Kč
3.53 km, 75 m, 15 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 170 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 170 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 170 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 170 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 170 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 170 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 170 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 7210403 170 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno A 7204506 170 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 170 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 170 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2127865 170 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 170 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 170 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 170 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 7207772 170 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 170 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 170 Kč
98P0050 Filipczak Natalia (POL) PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki 8640914 170 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 170 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 8320290 170 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 170 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 170 Kč
CHC0154 Mazurek Agnieszka K.O.B. Choceň C 7203696 170 Kč
CHC0055 Ciesiółka Katarzyna K.O.B. Choceň A 9201008 170 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 170 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 170 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 170 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 170 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 170 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 170 Kč
LCE0058 Deptulska Maria OOB TJ Slovan Luhačovice C 8631442 170 Kč
LCE0056 Głowacz Julia OOB TJ Slovan Luhačovice C 1110200 170 Kč
LCE0154 Mianowska Julia OOB TJ Slovan Luhačovice B 886685 170 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice A 7207020 170 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 170 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 170 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 170 Kč
82P0050 Chrubczyńska Patrycja (POL) UKS Traper Złocieniec 553461 255 Kč
41P0050 Garbacik Maja (POL) WKS Wawel Kraków 8640909 340 Kč
41P0051 Biederman Ada (POL) WKS Wawel Kraków 8120200 340 Kč
3.32 km, 70 m, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 160 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 160 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 160 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 160 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 160 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 160 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 160 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 160 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 2011852 160 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň C 2042515 160 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 7210111 160 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 160 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 160 Kč
ABM0152 Plášková Anna KOB ALFA Brno B 2056310 160 Kč
OPI0156 Houserová Tereza Orientační sporty Písek C 2091517 160 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 160 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 160 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 160 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 2801018 160 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 160 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 160 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 160 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 2051546 240 Kč
OPI0154 Heczková Rachel Orientační sporty Písek C 2064777 320 Kč
3.88 km, 80 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 2058511 170 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 170 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 8107998 170 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 170 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 170 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 170 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec z.s. A 2056306 170 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 170 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 170 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 170 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 170 Kč
38P9850 Fortuniak Weronika (POL) UKS Orientus Lodz 8646293 170 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 170 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 170 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno R 9988889 170 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 170 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2070852 170 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053582 170 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 8655412 170 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 8425544 170 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 170 Kč
1VP9850 Murawska Marta (POL) HKS Azymut Mochy 7200180 170 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 170 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 170 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 170 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 170 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 2111769 170 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 8656607 170 Kč
12A9900 Gassner Jasmina (AUT) Naturfreunde Wien 8100399 170 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 170 Kč
12A9952 Berger Anni (AUT) Naturfreunde Wien 8080299 170 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava R 52957 170 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno A 122 170 Kč
3.51 km, 80 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 160 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 886274 160 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice B 1600872 160 Kč
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 160 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň C 2031356 160 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 160 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 160 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. B 7202873 160 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 160 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 160 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 160 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 160 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec B 7201754 160 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 232865 240 Kč
4.97 km, 125 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(91)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 170 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín R 500556 170 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 170 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 170 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 170 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 170 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 170 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 170 Kč
KAM9152 Procházková Andrea OK Kamenice C 224884 170 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice R 8271093 170 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 170 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 170 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 170 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 170 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 170 Kč
38P9750 Nikitchenko Natasza (POL) UKS Orientus Lodz 887239 170 Kč
82P9500 Mazan Aleksandra (POL) UKS Traper Złocieniec 8650884 170 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 170 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 170 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 170 Kč
CHA9152 Valešová Jana OK Chrastava C 1008144 170 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov C 1403414 170 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 170 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8009755 170 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 170 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 170 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 170 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 170 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové C 2058530 170 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 170 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 170 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 170 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 170 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 170 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 170 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň C 8656622 170 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 515469 170 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 170 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 170 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 170 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 170 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 170 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 170 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 170 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSS Přírodověda Praha C 8565 170 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 170 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 170 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 170 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 170 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 170 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 170 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 9005227 170 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 170 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 170 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 170 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno R 9201068 170 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 331025 170 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 170 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 170 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 170 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8656708 170 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7201204 170 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 170 Kč
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 170 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 170 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 170 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 170 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 170 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 170 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 170 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2085626 170 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 170 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 170 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656525 170 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2011864 170 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656526 170 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 170 Kč
12A9650 Gassner Anika (AUT) Naturfreunde Wien 8290996 170 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 9890118 170 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice R 889305 170 Kč
LCE9454 Polishchuk Mariya OOB TJ Slovan Luhačovice C 889179 170 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 170 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice E 8656515 170 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 8051795 255 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 255 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 8656512 255 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 255 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 255 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň C 7210310 340 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 340 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 340 Kč
4.08 km, 80 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 9200731 170 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 170 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 170 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 170 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 170 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 170 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 170 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 1302868 170 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 170 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 7208079 170 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 170 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 170 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 170 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 2115758 170 Kč
LCE9361 Kavánková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 7204981 170 Kč
DKP8350 Karbanová Vendula Oddíl OB Kotlářka C 51759 170 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 170 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín C 8482121 170 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 255 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 255 Kč
DKP9350 Svobodná Tereza Oddíl OB Kotlářka C 9953699 255 Kč
3.62 km, 75 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 170 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 170 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 2042510 170 Kč
ROU8952 Erbanová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 1425341 170 Kč
DKL8550 Gottvaldová Denisa KOB Kladno C 2106734 170 Kč
TZL8553 Beranová Kristína SKOB Zlín C 2083393 170 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 170 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 170 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 170 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 170 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 170 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň C 2060399 170 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 170 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 170 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 170 Kč
3.83 km, 70 m, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 160 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 160 Kč
82P7950 Borek Monika (POL) UKS Traper Złocieniec 9202028 160 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 160 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 160 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 51708 160 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 160 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 160 Kč
TAP8151 Paulíny Monika KOB Tretra Praha C 307344 160 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 160 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 160 Kč
66P7606 Pabich Maria (POL) UKS Azymut Pabianice 553466 160 Kč
SLA7451 Asterová Jana SKOB Slaný C 442858 160 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 160 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 160 Kč
ZVO8151 Perknerová Barbora OB SK Zvole C 2099523 160 Kč
RIC8050 Krumlovská Barbora OB Říčany C 2049650 160 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 160 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 160 Kč
TAP7552 Siegerová Lucie KOB Tretra Praha C 51850 160 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 160 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 160 Kč
ZVO7351 Hánělová Katarina OB SK Zvole C 9200991 160 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 160 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 240 Kč
KPY7950 Jirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 416330 240 Kč
3.69 km, 65 m, 12 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 160 Kč
TAP7450 Popová Veronika KOB Tretra Praha C 1418756 160 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 160 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 160 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 160 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 52268 160 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 160 Kč
82P7550 Gradek Beata (POL) UKS Traper Złocieniec 9202031 160 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 160 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 49607 160 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 7773 160 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 160 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 160 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 160 Kč
81C7450 Nováková Jana Cirkus Čakovice 7207874 160 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 2060390 160 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 160 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 160 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 160 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 2060395 160 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 160 Kč
4HP7450 Mianowska Dorota (POL) UNTS Warszawa 1408260 160 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 160 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 160 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 160 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 160 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 160 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 160 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 1420788 160 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 160 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 160 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 160 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 160 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 160 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 160 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 160 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 160 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 160 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 160 Kč
VSP7855 Ehlerová Petra USK Praha C 51597 160 Kč
DKP7650 Nekvasilová Monika Oddíl OB Kotlářka C 2129196 160 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 160 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 240 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 7205037 320 Kč
3.53 km, 75 m, 14 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec z.s. C 2032126 160 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 160 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 160 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 160 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 160 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 160 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 160 Kč
VSP7099 Klapalová Pavla USK Praha C 51589 160 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 160 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 160 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 160 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 160 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 160 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 160 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 160 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 160 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 160 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 160 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 160 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 160 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 160 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 160 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 9101705 160 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 160 Kč
VPM6950 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň C 2067965 160 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 160 Kč
1VP7050 Nowak Barbara (POL) HKS Azymut Mochy 997889 160 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 160 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 160 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 160 Kč
42A7050 Calvet Christine (AUT) OLC Währing 431946 160 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 160 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 160 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 160 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 160 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 160 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 160 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 160 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 2126298 160 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 160 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 160 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 160 Kč
LPU7158 Waňková Dita OK Lokomotiva Pardubice C 7200595 160 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 160 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 160 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 160 Kč
41D6750 Lehner Ulrike (GER) OLG Regensburg 2034072 160 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 240 Kč
3.32 km, 70 m, 13 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 160 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 160 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 160 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 160 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 160 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 160 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 160 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 160 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 1421930 160 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 160 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 160 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 160 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 160 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 160 Kč
4HP6450 Parfianowicz Joanna (POL) UNTS Warszawa 895011 160 Kč
JES6750 Bílá Jiráňová Irena OK Rakovník C 7207882 160 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 160 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 160 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 160 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 160 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 160 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 160 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 160 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 160 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 160 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 160 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 160 Kč
VLI6551 Veselská Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7711 160 Kč
3.14 km, 65 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 160 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 8656660 160 Kč
38P6150 Deredos Nina (POL) UKS Orientus Lodz 887243 160 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 160 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 160 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 160 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 160 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 160 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 160 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 160 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 160 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 160 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 160 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 160 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 240 Kč
2.85 km, 60 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 120 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 120 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 120 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 120 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 120 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 120 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 120 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 120 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 120 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 120 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 120 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 120 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 120 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 120 Kč
VPM5351 Martínková Věra KOS Slavia Plzeň C 01464 120 Kč
DKP5850 Špičáková Lenka Oddíl OB Kotlářka C 8642 120 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 120 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 120 Kč
2.64 km, 65 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 120 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 120 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 120 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 120 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 120 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 120 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 120 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 120 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 120 Kč
MKP5150 Zemánková Eva SK GORDIC Praha Kačerov C 51697 120 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 120 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 120 Kč
2.31 km, 55 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 120 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 120 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 120 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 120 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 120 Kč
2.03 km, 50 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3651 Bláhová Blanka KČT Slavoj Praha C 51148 180 Kč
2.40 km, 50 m, 6 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP1001 Pospíšil Filip TJ Sokol Troja C 2111675 100 Kč
VPM1201 Hasman Jindřich KOS Slavia Plzeň C 2060391 100 Kč
PDY0800 Beier Martin Běhej Poděbrady C 7942 100 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 100 Kč
DOB0800 Tejkl Štěpán KOB Dobruška C 2088207 100 Kč
FSP0901 Bolina Eduard VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2090846 100 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 100 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 2119202 100 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 2102696 100 Kč
VPM1101 Křenek Jan KOS Slavia Plzeň C 330653 100 Kč
KAM1000 Sláma Kryštof OK Kamenice C 2116478 100 Kč
HCE0800 Kolenec Jan TJ Hostivice C 1421906 100 Kč
DOR1001 Gregor Kevin OK Dobříš C 2125357 100 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C 51610 100 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 100 Kč
2.24 km, 60 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 100 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 100 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 100 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 100 Kč
FSP0900 Fibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 100 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 100 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2031365 100 Kč
KRL1003 Bejvančický Jan Kometa Kralovice C 2017667 100 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš C 2080953 100 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2800931 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 150 Kč
DOR0903 Koma Lukáš OK Dobříš C 2104702 150 Kč
VPM0801 Krs Jakub KOS Slavia Plzeň C 7209476 150 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2125350 150 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 150 Kč
3.00 km, 80 m, 12 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha C 08233 100 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 100 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 100 Kč
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 100 Kč
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 100 Kč
82P0700 Gradek Mateusz (POL) UKS Traper Złocieniec 9101309 100 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 100 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 2103269 100 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 100 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035718 100 Kč
TAP0605 Tofel Šimon KOB Tretra Praha C 2113396 100 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 100 Kč
JES0601 Berki Lucián OK Rakovník C 8808 100 Kč
1VP0600 Michalczak Paweł (POL) HKS Azymut Mochy 2127755 100 Kč
1VP0601 Włodarczyk Łukasz (POL) HKS Azymut Mochy 2127756 100 Kč
1VP0700 Murawski Rafał (POL) HKS Azymut Mochy 2127760 100 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 100 Kč
BSO0601 Veseleňák Karel KOB Baník Sokolov C 232240 100 Kč
KRL0703 Bejvančický Josef Kometa Kralovice C 2127632 100 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 100 Kč
RIC0703 Krumlovský Vojtěch OB Říčany C 2073698 100 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 100 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 100 Kč
DOR0603 Dragoun Matěj OK Dobříš C 2104706 100 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 2042522 100 Kč
DOR0702 Lorenc Vašek OK Dobříš B 2044885 100 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš C 2080956 100 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 100 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2092396 100 Kč
DKP0607 Nekvasil Jakub Oddíl OB Kotlářka C 100 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067319 100 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 150 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2075658 150 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 150 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 200 Kč
3.52 km, 95 m, 12 kontrol
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 100 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 7300468 100 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 100 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice B 2099497 100 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 100 Kč
DKL0500 Pilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 100 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec z.s. A 9101104 100 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 100 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 100 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 232616 100 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 100 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 100 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 100 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha B 7207616 100 Kč
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 8631582 100 Kč
38P0500 Lisiak Adam (POL) UKS Orientus Lodz 7200171 100 Kč
3WP0401 Kotkowiak Piotr (POL) KOS BnO Szczecin 9201342 100 Kč
3WP0402 Vlasiuk Jarosław (POL) KOS BnO Szczecin 9201346 100 Kč
3WP0500 Pawłowski Leon (POL) KOS BnO Szczecin 9201348 100 Kč
3WP0600 Kotkowiak Bartosz (POL) KOS BnO Szczecin 9201343 100 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 9005143 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 100 Kč
PGP0502 Dlouhý Aleš SK Praga B 2086527 100 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory B 2080905 100 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 100 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 2082911 100 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 100 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 1421927 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 100 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 100 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 100 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 100 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor B 438039 100 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B zapůjčit 150 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň B 7207338 100 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň A 1400429 100 Kč
1VP0400 Brożyński Oliwier (POL) HKS Azymut Mochy 2801129 100 Kč
1VP0500 Cupryś Amadeusz (POL) HKS Azymut Mochy 7300456 100 Kč
1VP0501 Górniaczyk Michał (POL) HKS Azymut Mochy 2127752 100 Kč
1VP0502 Mielcarek Krzysztof (POL) HKS Azymut Mochy 2127753 100 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň B 232337 100 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 100 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 100 Kč
42A0400 Calvet Oliver (AUT) OLC Währing 8030704 100 Kč
DCE0500 Kándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 100 Kč
RIC0507 Krumlovský Tomáš OB Říčany C 2073699 100 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 100 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 100 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 100 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 100 Kč
DOR0411 Herynek Jan OK Dobříš C 2044894 100 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2067307 100 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 100 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 2042521 100 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 100 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 100 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 100 Kč
DOR0410 Šácha Václav OK Dobříš C 2111619 100 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 100 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 100 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 150 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 150 Kč
ZVO0401 Brachtl Šimon OB SK Zvole 446330 150 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 150 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 150 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 200 Kč
3.96 km, 75 m, 16 kontrol
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8629751 170 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 436446 170 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice A 8656648 170 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 170 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 2800293 170 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8651737 170 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 170 Kč
38P0300 Bartos Zbigniew (POL) UKS Orientus Lodz 7200172 170 Kč
38P0301 Ledzion Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 887251 170 Kč
38P0302 Nowak Michal (POL) UKS Orientus Lodz 8646295 170 Kč
38P0303 Slomczynski Ignacy (POL) UKS Orientus Lodz 7200167 170 Kč
82P0200 Smyk Bartosz (POL) UKS Traper Złocieniec 9202025 170 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov A 9101105 170 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 170 Kč
3WP0200 Baczulis Miłosz (POL) KOS BnO Szczecin 1394473 170 Kč
3WP0201 Biernat Michał (POL) KOS BnO Szczecin 9201344 170 Kč
3WP0202 Grzegorczyk Mateusz (POL) KOS BnO Szczecin 9201337 170 Kč
3WP0203 Kondys Jakub (POL) KOS BnO Szczecin 9201334 170 Kč
3WP0300 Kula Mateusz (POL) KOS BnO Szczecin 8627923 170 Kč
3WP0400 Czyński Miłosz (POL) KOS BnO Szczecin 9201349 170 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 170 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8655381 170 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 170 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 170 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 170 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 170 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 170 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 170 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 170 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 170 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 8627108 170 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 170 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 170 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8636193 170 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 170 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 170 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 170 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058486 170 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 170 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 170 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 170 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 170 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 170 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 170 Kč
1VP0200 Grobelny Alex (POL) HKS Azymut Mochy 2801121 170 Kč
1VP0300 Paterek Mikołaj (POL) HKS Azymut Mochy 7300458 170 Kč
66P7611 Sztranek Jan (POL) UKS Azymut Pabianice 1407621 170 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 170 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 2042526 170 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 1401454 170 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec A 8656652 170 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 170 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 170 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 170 Kč
57P0200 Porzycz Grzegorz (POL) Azymut 45 Gdynia 8656099 170 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory A 8656537 170 Kč
57P0300 Nowak Grzegorz (POL) Azymut 45 Gdynia 8656096 170 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 2044898 170 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 170 Kč
LPU0321 Rusin Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8656610 170 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 170 Kč
CHC0305 Łagoda Franciszek K.O.B. Choceň C 170 Kč
38P0304 Kulesza Igor (POL) UKS Orientus Lodz 887244 170 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 170 Kč
88P0303 Pachnik Stanisław (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1396724 170 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 170 Kč
88P0800 Sobiński Adrian (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2099922 170 Kč
88P0302 Zaleski Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053614 170 Kč
88P0301 Jurczak Szymon (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076141 170 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 340 Kč
3.88 km, 75 m, 15 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 160 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 160 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 160 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec z.s. B 2032132 160 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 160 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 160 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 160 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 160 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 160 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha B 2021842 160 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 2080906 160 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 160 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 160 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085591 160 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 160 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 160 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 8655420 160 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8687 160 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 160 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš B 2026164 160 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 160 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš B 2026165 160 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 1421923 160 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 160 Kč
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 160 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 160 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 7208210 160 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2067309 160 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 160 Kč
DOR0304 Ouška Filip OK Dobříš C 2050486 160 Kč
DKP0211 Siebert Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 240 Kč
4.09 km, 80 m, 18 kontrol
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 8655384 170 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 170 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 170 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 170 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec z.s. A 8659416 170 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 170 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 170 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 170 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 170 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 170 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 170 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 170 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 170 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 7202876 170 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 170 Kč
38P0100 Deredos Bruno (POL) UKS Orientus Lodz 8640925 170 Kč
38P0101 Bartos Grzegorz (POL) UKS Orientus Lodz 8656097 170 Kč
38P0102 Rzenca Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8640924 170 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 170 Kč
3WP0100 Petersburski Krystian (POL) KOS BnO Szczecin 2050607 170 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec z.s. C 2032134 170 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 170 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 170 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 170 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 170 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 170 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno A 7204496 170 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 170 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 170 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 170 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 8656745 170 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 170 Kč
SSU0007 Bořánek Michal SK Severka Šumperk A 8656733 170 Kč
1CP0000 Ogdowski Bartlomiej (POL) UKS Siódemka Rumia 8650887 170 Kč
66P0000 Płóciennik Konrad (POL) UKS Azymut Pabianice 887245 170 Kč
66P0001 Zając Dawid (POL) UKS Azymut Pabianice 887246 170 Kč
66P0002 Kalisiak Dawid (POL) UKS Azymut Pabianice 7205969 170 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8655228 170 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 7203701 170 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 170 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 170 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 170 Kč
57P0100 Pesta Piotr (POL) Azymut 45 Gdynia 8656098 170 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 170 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 8656620 170 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 170 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 8656619 170 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656613 170 Kč
12A0103 Wolfram Jakob (AUT) Naturfreunde Wien 8251101 170 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 170 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 895003 170 Kč
CHC0003 Czapliński Jakub K.O.B. Choceň C 1401455 170 Kč
88P0000 Pawłowicz Bruno (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2053617 170 Kč
LCE0105 Michalak Kacper OOB TJ Slovan Luhačovice C 9060601 255 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 170 Kč
3.89 km, 80 m, 16 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 160 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 160 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 8656664 160 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 160 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 160 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 160 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 160 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080828 160 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 160 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 160 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 160 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 160 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 2075666 160 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 160 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 1428929 160 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B 9102149 160 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 160 Kč
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek B 2091535 160 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 160 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany B 2096270 160 Kč
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 160 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 160 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 160 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 160 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 240 Kč
4.36 km, 105 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 170 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 8656632 170 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec z.s. A 8656608 170 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 7681889 170 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 170 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice R 361923 170 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 170 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 170 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 170 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 170 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 170 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 170 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 170 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655371 170 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232325 170 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 170 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 170 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 170 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 170 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 8656558 170 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 170 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 7200360 170 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 9201065 170 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 170 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 8656729 170 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 170 Kč
LCE9805 Bednarski Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 435238 170 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice R 8656550 170 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 170 Kč
4.05 km, 80 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 160 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 160 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice B 425529 160 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 160 Kč
PGP9809 Bartoš Vojtěch SK Praga B 8656598 160 Kč
VRL9904 Jiran Miloš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7209353 160 Kč
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek B 2091539 160 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 160 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering B 2067347 160 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 160 Kč
6.25 km, 170 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(135)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 170 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 8040808 170 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň E 8656683 170 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 170 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 170 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 170 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 170 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 170 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 981821 170 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec z.s. R 8651739 170 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 2045221 170 Kč
FSP7909 Skripnik Štěpán VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7201806 170 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 170 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 170 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec z.s. C 515503 170 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 170 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 170 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 170 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 170 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 170 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 170 Kč
38P8100 Paszynski Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8640929 170 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 170 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 170 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 170 Kč
3WP9200 Mazan Bartłomiej (POL) KOS BnO Szczecin 921001 170 Kč
LPM9304 Vištejn Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 207839 170 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 170 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 170 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 170 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava C 7003044 170 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017676 170 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 170 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 170 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 170 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 170 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 170 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655376 170 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 170 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 170 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 170 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 170 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8655221 170 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 170 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 170 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 170 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 170 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 170 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 170 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 170 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 8185818 170 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 170 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 170 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 170 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 170 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 170 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 170 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 170 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 170 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 170 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 170 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 170 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 170 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 170 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 170 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 170 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 170 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 170 Kč
ZBM8707 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 170 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 170 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 888891 170 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno R 995802 170 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 170 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 1591995 170 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 170 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 170 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 170 Kč
BSO9401 Knepr Lukáš KOB Baník Sokolov C 236987 170 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 8654890 170 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 170 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 170 Kč
SRK8902 Dusílek Adam SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9504 170 Kč
VPM7702 Vodrážka Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995796 170 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 170 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 170 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 170 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 681876 170 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 170 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 170 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 170 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 170 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno R 995849 170 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 170 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 886295 170 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 170 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 7887934 170 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 170 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 170 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 170 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 7667667 170 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 170 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 170 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 170 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 8644873 170 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka C 888608 170 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654903 170 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 170 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 170 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 170 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 170 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 170 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň C 995860 170 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 170 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 170 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 170 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 170 Kč
LCE9502 Wołowczyk Krzysztof OOB TJ Slovan Luhačovice E 9200095 170 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 170 Kč
41D9601 Lehner Korbinian (GER) OLG Regensburg 8112255 170 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 170 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 170 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 170 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 170 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067391 170 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 170 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 255 Kč
VRL8001 Hanč Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 981811 255 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 255 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 255 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 255 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 255 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 255 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 340 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 340 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 7208084 340 Kč
5.45 km, 145 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 170 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 170 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 170 Kč
ROU9202 Líbal Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 232093 170 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 170 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 170 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 170 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 170 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 170 Kč
SLA9702 Straka Tomáš SKOB Slaný C 51715 170 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 170 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096236 170 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 170 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 886812 170 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 170 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 170 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2129232 170 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 170 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 2115001 170 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 340 Kč
4.48 km, 95 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 170 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 170 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 170 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 170 Kč
1VZ9200 Rýdel Jiří ranovačka 428234 170 Kč
LDC8901 Havel Michal KOB Děčín C 1413339 170 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 170 Kč
TZL7920 Beran Pavel SKOB Zlín C 52220 170 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 170 Kč
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 170 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 170 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 170 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 170 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 255 Kč
4.40 km, 100 m, 18 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 160 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 160 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 160 Kč
OSN8000 Voráček Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201330 160 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 160 Kč
66P8200 Pabich Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 886310 160 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7204979 160 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 160 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 160 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 160 Kč
ZVO8001 Perkner Radim OB SK Zvole C 2115681 160 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 160 Kč
TAP7501 Sieger Tomáš KOB Tretra Praha C 232106 160 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 160 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 160 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 160 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 240 Kč
3BX8000 Michálek Jan ČaČua 2099517 240 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 2060207 240 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 240 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň C 7200317 320 Kč
4.20 km, 75 m, 16 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 160 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 160 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7070007 160 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 160 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 160 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 160 Kč
38P7400 Lisiak Pawel (POL) UKS Orientus Lodz 887247 160 Kč
38P7700 Nowak Pawel (POL) UKS Orientus Lodz 887248 160 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 7205567 160 Kč
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 160 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 160 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 160 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 160 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 160 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 160 Kč
TJP7802 Pospíšil Radek TJ Sokol Troja C 2113364 160 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 160 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 160 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 9527 160 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 160 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 160 Kč
4HP7600 Chabiera Tomasz (POL) UNTS Warszawa 9448505 160 Kč
KAM7200 Milota Jan OK Kamenice C 682629 160 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 160 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 160 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 160 Kč
66P7600 Krempiński Piotr (POL) UKS Azymut Pabianice 7202779 160 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 434828 160 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 160 Kč
VPM7502 Křenek Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 52375 160 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 160 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 160 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 160 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 160 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 160 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 160 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 160 Kč
DOR7404 Gregor Radek OK Dobříš C 2125353 160 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 160 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 160 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 160 Kč
DKP7501 Nekvasil Michal Oddíl OB Kotlářka C 2129219 160 Kč
21G7600 Hill Richard (GBR) Airienteers zapůjčit 210 Kč
88P7500 Jończy Daniel (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411017 160 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 160 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 240 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 240 Kč
FYD7800 Juřina František Jizerský klub OB Frýdlant C 8329 240 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 2800365 240 Kč
4.05 km, 80 m, 14 kontrol
(56)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 160 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec z.s. C 8657098 160 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 160 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 160 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec z.s. C 434598 160 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 160 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSS Přírodověda Praha C 2087658 160 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 160 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 160 Kč
82P7200 Gradek Jarosław (POL) UKS Traper Złocieniec 9202030 160 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 160 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 160 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 160 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 2088182 160 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 160 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 160 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 160 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 160 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 160 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 160 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2060400 160 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 160 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 160 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 160 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 7208235 160 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 7210813 160 Kč
4HP7300 Mianowski Rafał (POL) UNTS Warszawa 886687 160 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 160 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 160 Kč
1VP7302 Murawski Piotr (POL) HKS Azymut Mochy 7200182 160 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 160 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 160 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 160 Kč
KRL7301 Bodurka Jaroslav Kometa Kralovice C 2099518 160 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 160 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 160 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 160 Kč
VSP7110 Javůrek Jaromír USK Praha C 515099 160 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 160 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš C 2120631 160 Kč
DOR7102 Šácha Marek OK Dobříš C 2104696 160 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 160 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 160 Kč
ZVO6801 Háněl Jaromír OB SK Zvole C 2800292 160 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 160 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 160 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 160 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 160 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 160 Kč
25H7100 Tornai Szabolcs (HUN) Tabáni Spartacus 9127807 240 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 240 Kč
VRL7001 Červinka Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078489 240 Kč
ZVO6902 Brachtl Daniel OB SK Zvole C 887907 240 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 240 Kč
HCE7100 Strnad Pavel TJ Hostivice C 1417262 240 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 7209351 240 Kč
3.97 km, 65 m, 13 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 160 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 160 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 160 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 160 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 160 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 160 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 160 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 160 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 160 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 160 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 160 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 160 Kč
KNC6602 Votava Petr Sokol Kostelec n. Č. l. C 52894 160 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 160 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 160 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 160 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 160 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 160 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 160 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 160 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 160 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 160 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 160 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 160 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 160 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 160 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 160 Kč
42A6600 Göschl Erich (AUT) OLC Währing 686868 160 Kč
KAM6603 Hlubuček Tomáš OK Kamenice C 232428 160 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 160 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 160 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 160 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 160 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 160 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 160 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 160 Kč
LPU6506 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 8990 160 Kč
12A6601 Gassner Ferri (AUT) Naturfreunde Wien 8030166 160 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 160 Kč
17P6600 Widziewicz Remigiusz (POL) WKS Śląsk Wrocław 504031 160 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 240 Kč
3.88 km, 75 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 160 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 160 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 160 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 160 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 160 Kč
OPI6300 Balek Zdeněk Orientační sporty Písek C 2088146 160 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 160 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 160 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 160 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 160 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 160 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 160 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 160 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 160 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 160 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 160 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 160 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 160 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 160 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 160 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 160 Kč
DOR5802 Tachezy Jan OK Dobříš 416159 160 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 2125364 240 Kč
3.51 km, 80 m, 14 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 120 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 120 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 120 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 120 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 120 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 120 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 120 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 120 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 120 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 120 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 120 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 120 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 120 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 120 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 9101679 120 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 120 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 120 Kč
STH5501 Junek Petr SK Studenec C 9200530 120 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 120 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 120 Kč
DOR5700 Ouška Jiří OK Dobříš C 2104703 120 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 120 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 120 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 120 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 120 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 120 Kč
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 120 Kč
MFP5700 Minchev Ivan Matfyz Praha C 51769 180 Kč
3.26 km, 80 m, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 120 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 120 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 120 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 120 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 120 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 120 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 120 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 120 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 120 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 120 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 120 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 120 Kč
MKP4900 Čenovský Jiří SK GORDIC Praha Kačerov C 51667 120 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 120 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 120 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 120 Kč
PVP5000 Kramoliš Jan VSS Přírodověda Praha C 7859 120 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 120 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 120 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 120 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 180 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 240 Kč
3.10 km, 75 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 120 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 120 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 120 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 120 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 120 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 120 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 120 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 120 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 120 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 120 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 120 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 120 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 120 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 120 Kč
OPI4600 Šafařík Bedřich Orientační sporty Písek C 443103 120 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 120 Kč
VPM4401 Křenek Jaroslav KOS Slavia Plzeň 2097292 120 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 120 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 120 Kč
TUV4600 Dvořák Jaromír SOK TJ Turnov C 51274 240 Kč
2.64 km, 65 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 120 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 120 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 120 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 49619 120 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 120 Kč
17X4100 Javůrek Jaromír Aktivity v přirodě 2067261 120 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 120 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 240 Kč
2.03 km, 50 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJP3501 Bláha Svatopluk KČT Slavoj Praha C 08797 180 Kč
2.33 km, 55 m, 8 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM1201 Sláma Marek OK Kamenice C 2116462 100 Kč
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 100 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 2102671 100 Kč
81C1250 Tejklová Stela Cirkus Čakovice zapůjčit 150 Kč
81C0801 Novák Jakub Cirkus Čakovice zapůjčit 150 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 100 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 100 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 51238 100 Kč
SJC1150 Tomešová Evelína Sportcentrum Jičín C 2102071 100 Kč
FSP1300 Skripnik Kilián VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092380 100 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 232639 100 Kč
66P7605 Pabich Hanna (POL) UKS Azymut Pabianice 886698 100 Kč
TAP1151 Pohlová Sandra KOB Tretra Praha C 2103246 100 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 100 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 100 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 100 Kč
TAP0603 Sieger Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 150 Kč
TAP0802 Sieger Ondřej KOB Tretra Praha C zapůjčit 150 Kč
PDY1050 Beierová Lucie Běhej Poděbrady C zapůjčit 150 Kč
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 100 Kč
DOR1250 Fialová Kristýna OK Dobříš C 2125352 100 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš 2058510 100 Kč
DOR1153 Šáchová Lucie OK Dobříš 2104708 100 Kč
DOR1055 Tvrdková Sofie Anna OK Dobříš C 2111616 100 Kč
VPM1001 Chramosta Petr KOS Slavia Plzeň C 2103737 100 Kč
DKP1252 Nekvasilová Julie Oddíl OB Kotlářka C 100 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín 4298 100 Kč
KAM1100 Zámečník Lukáš OK Kamenice C zapůjčit 150 Kč
DKP0751 Sanna Vivian Oddíl OB Kotlářka C 887925 100 Kč
3BX1250 Michálková Veronika ČaČua 53606 100 Kč
3BX1400 Michálek Bonifác ČaČua 682627 100 Kč
SLA1200 Zápotocký Tomáš SKOB Slaný C 2087720 100 Kč
HCE1150 Dostálová Rebeka TJ Hostivice C zapůjčit 150 Kč
2.47 km, 70 m, 10 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 160 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 2088181 160 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 160 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 160 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec z.s. B 8656716 160 Kč
SKV7952 Savičová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 51738 160 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 160 Kč
VRL7654 Hanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 160 Kč
KNC6452 Votavová Renata Sokol Kostelec n. Č. l. C 253105 160 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 160 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 8245050 160 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 160 Kč
3RX0500 Reichel Tomáš SKOB Zlín zapůjčit 210 Kč
VPM7800 Sobota Petr KOS Slavia Plzeň 01490 160 Kč
BSO7003 Solomko Vladimír KOB Baník Sokolov C 7894 160 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 160 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 160 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 160 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 160 Kč
DOR7552 Gregor Tahmina OK Dobříš 2050488 160 Kč
DOR7554 Houšková Daniela OK Dobříš 2113413 160 Kč
DOR7553 Hrdličková Monika OK Dobříš 2104699 160 Kč
DOR7352 Žižková Markéta OK Dobříš 2111608 160 Kč
6KC8800 Odehnal Jakub Neregistrovaný 439106 160 Kč
ONO7752 Dondová Kateřina SKOB Ostrov C 2102677 160 Kč
25H7850 Tóth Ivett (HUN) Tabáni Spartacus 339871 160 Kč
3BX8350 Michálková Michaela ČaČua 2120649 160 Kč
DOR7753 Chmelíková Vlasta OK Dobříš 2125347 160 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 160 Kč
HCE7250 Müllerová Jana TJ Hostivice C 49152 160 Kč
VSP7257 Berounská Helena USK Praha C 411611 160 Kč
VSP7203 Berounský Petr USK Praha C 2103777 160 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 160 Kč
HCE7450 Kolencová Marta TJ Hostivice C 1421899 160 Kč
NNN Veselá Bára Neregistrovaní 2058509 160 Kč
5.13 km, 110 m, 16 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3WP7750 Baczulis Magdalena (POL) KOS BnO Szczecin 9201347 160 Kč
3WP8800 Świerczyński Hubert (POL) KOS BnO Szczecin 881105 160 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec z.s. C 8547 160 Kč
VSP7304 Floriánek Jan USK Praha C 2032112 160 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 160 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 160 Kč
DKP6000 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 981822 160 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 160 Kč
DKP9151 Palasová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 49875 160 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš C 2067308 160 Kč
DOR6100 Kopáček Jiří OK Dobříš 443077 160 Kč
DOR6450 Kopáčková Alena OK Dobříš C 436940 160 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 160 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 160 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 160 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering C 49954 160 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 160 Kč
1GZ6300 Hurta Vladimír ALCEDO C 51658 160 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 160 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 160 Kč
8FX8350 Málková Šárka TJ Kobylisy 2112761 160 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 160 Kč
3.27 km, 65 m, 12 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 160 Kč
LLI7550